Lush

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2023. augusztus 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Ez az aranyszínű szappan tele van a karamell pompás, édes illatával, melyet a a Honey I Washed The Kids i-coin-ikus aromája tesz tökéletessé."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Etta22

2024. február 23.

Leírás alapján megkértem egy ismerősöm, ha a bolt fele jár, hozzon nekem egyet, imádom a karamellát, az aranyat, a csillogást, hát mondom rossz nem lehet:D Az illata hanyagolható enyhe édeskés valami, sárgán fog, bár én kézmosásra használtam, így annyira nem zavart. Borzasztóan szárít... sajnos melléfogás volt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 23.

CsigaC

2023. november 2.

Egy ajándékba kapott LUSH QUESTION BLOCK FÜRDŐBOMBA tartalmaként szereztem. Bár már kipróbáltam számos Lush szappant, ez a termék sajnos nem teljesítette az elvárásaimat, és kisebb csalódást okozott. A szappan ugyan csillogó, jó habzást biztosít és könnyen használható, de sajnos az illata nem felelt meg az általam várt minőségnek, ugyanis érezhető volt egy szokatlan mellékillat, amit más Lush szappanok esetében nem tapasztaltam. Valamint nálam nem okozott problémát a színe, nem lett tőle sárga rajtam kívül semmi, de vízzel szépen le tudtam öblíteni magamról.
A nem túl kellemes mellékillat miatt nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. november 2.

A nem túl kellemes mellékillat miatt nem venném újra.

Lina14

2023. augusztus 4.

Ez nagyon színez és megfogja a törölközőt. Jó illata van, de a takarítást nem éri meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. augusztus 4.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Kis mennyiségben sürítő, átlátszatlanná tevő segédanyag, nagyobb mennyiségben pedig fizikai fényvédő.  A titanium dioxide mind az UVA mind az UVB sugarak ellen védelmet nyújt. Megfelelő védelmet biztosít a 290-350 nm hullámhosszú UV sugarak ellen, míg némi, de nem elégséges védelmet biztosít a 350-400 nm hullámhosszú sugarak ellen. Az egyik legsatbilabb és legbiztonásgosabb fényvédő összetevő. Kis hátránya, hogy "kozmetikailag" nem kellően elegáns, és hajlamos fehéres réteget hagyni a bőrön, amit nanomérte használatával lehet nagyban javítani. Lásd még Titanium Dioxid (Nano). (forrás)