Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2020. május 27.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Karácsonyi limitált kiadás

"Ha belepottyantod egy kád vízbe, először az aranycsillagok oldódnak fel, miközben a víz vibráló kékre változik. Édesnarancs-, konyak- és lime-olajból különleges, pezsgőre emlékeztető, vidító illattal."

seen

2020. december 18.

Különleges osszetett megfoghatatlan átható illatú bomba, karacsonykor mindig megveszem. Kicsit a szekrenyben pihen a ruhák kozott, illatositas céljából. Egesz évben azért nem venném.. de évi egyszer nyitott vagyok erre a különleges illatra. Több reszletben használom, mert az áruk elég húzós ezeknek a termékeknek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

TAnna94

2020. április 19.

Nagyon szép, csillogó lett tőle a fürdővíz. Meglepetés volt, hogy a belseje kék. Kicsit nehéz volt kimosni a kádból utána. Az illata sokáig érződött a fürdőszobában. Az ára elég magas, de a téli féláras akcióban is általában lehet még találni belőle, úgy már teljesen oké. Táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

kannus

2020. március 26.

Ez az ultimate favourite fürdőbombám a Lush-tól! Limitált kiadás, így mindig csak karácsony környékén lehet kapni, ami lássuk be, nem is baj, mert 1-1 fürdésre 2000 ft azért elég húzós. Ez ilyen kis meglepi szokott lenni tőlem-nekem. Néha megérdemli az ember! :)
Én kimondottan szeretem a Lush-nak az egyedi, sokszor erőteljes illatait (amire azért néhányan érzékenyek)!
Sokszor előfordul, hogy megveszek néhány terméket és pár napig csak hagyom illatozni a fürdőben/lakásban mielőtt elhasználom! :D
Ennek a fürdőbombának a varázsa azonban nem is az illatban, hanem a látványban rejlik. Zöldes kék sellővíz apró örvénylő arany csillámokkal. Egyszerűen imádom, annyira szép! :) A mínusz egy csillagot tényleg csakis a túlárazottsága miatt kapja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

Black Fairy

2019. február 2.

Nagyon szép színe lett a víznek, és tele van csillámokkal...igazi sellő-fürdő...:D
Az illata nagyon kellemes volt, a bőrömet jól hidratálta...

Általában zuhanyzás párti vagyok (szeretek vizet spórolni a környezetnek, meg mindig unalmas a fürdés - sajnálom rá az időt - viszont sajnos imádom a Lush termékeket is, és totál meggondolatlanul szoktam fürdőtermékeket egymásra halmozni, amiket aztán nyilván el is kell használnom), viszont ezzel a bombával úgy elrepült 50 perc, hogy csak akkor eszméltem fel, hogy a kádban vagyok, mikor már elkezdtem fázni, mert kihűlt a víz...annyira lekötött a csillámok tanulmányozása, a gyönyörködés a színben, és az illat befogadása...:D

(Egyébként ha valakinek riasztó lenne a csillám mennyiség: én nem vettem észre, hogy a bőrömre tapadtak volna, így se a törölközőt, se a ruhámat nem csillámoztam össze, és a kádat is nagyon egyszerű volt kitakarítani utána.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Az illata nagyon kellemes volt, a bőrömet jól hidratálta...

Mona29

2018. június 4.

Nagyon finom az illata, aranyosak a vízben a csillámok. A bőrömet nagyon jól hidratálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 4.

alidak

2018. február 13.

Mennyei az illata és tümdérnek éreztem magam fürdés közben. Annyira elmerültem az aranycsillámos türkíz vízben, hogy másfél óráig ott felejtettem magam! A bõröm is puha volt utána. Kár hogy csak karácsonyi kiadás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

wildrose

2018. január 18.

Szuper illatú fürdőbomba, a vizet kékre színezi, amelyben arany csillámok úszkálnak. Oldódás közben arany csillagok bújnak elő belőle, ezek később szintén feloldódnak. Finom, puha lesz tőle a bőr. Imádtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 18.

Lettiyy

2018. január 16.

Ajándékba kaptam ezt a fürdőgolyót, és valami isteni volt!
Kicsit sajnáltam ezt a nagy masnit elhasználni, de megérte. Nagyon szép színei voltak, nem tudtam, hogy mire számítsak, szóval igazán meglepett, amikor színes lett a víz, aranycsillagokkal és csillámokkal. Kellemes illata volt, ha lesz még, lehet, hogy beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

Ajándékba kaptam ezt a fürdőgolyót, és valami isteni volt!

babyface

2018. január 13.

az idei év első fürdőzése vele történt! :) nekem ez az édesnarancs, lime illatok amik igazán hozzák a lush életérzést. :) a fürdőbombák között a "leghangosabb"! :D nagyon "fizzeg". :D csodálatos színekben pompázik, a belseje pedig kakaóvajas meglepetéseket rejt... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

csomoviki

2017. november 3.

Életem fürdőgolyója és ez nem túlzás :D Karácsonyra kaptam csomagban majd egy vizsgák utáni ünneplő fürdés alkalmával kipróbáltam. Először sárga lett a víz aztán zöld majd mély királykék és folyamatosan oldódtak ki belőle az aranycsillagok, amik később feloldódtak és olyan gyönyörű aranykavalkád lett a királykék vízben, hogy külön élvezet volt nézni. Az illata pedig mennyei volt...Ha tudnék 50 csillagot adnék neki vagy amennyit a kádamban láttam :D de itt megy az 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Hidratálók: Propylene Glycol

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Színezék. Narancssárga.

Nem szabványos INCI név. jelentése: ehető arany csillagok.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany por.