Lush

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marshmallow23, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2019. április 24.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Hajformázók
Bőrtípus:   Száraz

"Kínáld meg a hajszálaid egy tégelynyi finom, sűrű öntettel, melynek már az illata is pompás. Íme a tojásos hajdresszing Oxford Street módra, mely amellett, hogy csökkenti a sztatikus elektromosságot, hidratál és fényt ad a hajadnak. Tele van fehérjedús tojással, s ennek köszönhetően kondicionálja és nedvességgel tölti fel a hajszálakat, mégpedig anélkül, hogy elnehezítené őket. Szárítás előtt vidd fel a gyökerektől a hajvégekig (de közvetlenül a száraz hajra is teheted), és élvezd az argánolaj és az extraszűz kókuszolaj regeneráló hatását. Amikor beszippantod az illatát, érezni fogod a Nyugat-Ugandában található Rwenzori-hegység közeléből származó fair trade vanília kényeztetően édes aromáját."

slytherclaw

2017. szeptember 7.

Vékonyszálú és ennek megfelelően törékeny hajam van, úgyhogy már gyakorlatilag bármit hajlandó vagyok rákenni, hogy szép és egészséges maradjon. Eredetileg az R&B hajvégápolóért mentem a Lushba, de végül emellett kötöttem ki. Az illata gyakorlatilag egy az egyben a Let The Good Times Rollé és jól felvert tojásfehérjére emlékeztet az állaga (nem véletlenül, tojás az alapja). Az ajánlással ellentétben én nem törülközőszáraz hajra használom, hanem hajmosás utáni második/harmadik napon a hajvégeimre. Egészen picike kell belőle, egy fél borsónyinál is kevesebb, szóval sokáig ki fog tartani. Szárazon belesimogatom a hajamba és nagyon szépen hidratálja a végeket. Az illata mesés és nap végén is érzem, ha úgy lendül a copfom.

Update: Tíz hónap alatt fogyott el a kisebb kiszerelés, de nem fogom újravenni. Nem tudom, hogy megszokta-e a hajam, de valahogy nem volt annyira hatásos a vége felé, plusz kipróbáltam az R&B-t és az teljesen magával ragadott. Rövidebb hajra lehet, hogy ez ideálisabb, de az én hosszú hajam most intenzívebb ápolást kíván.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

deezsina

2017. június 22.

Mosás utáni ápoló szert kerestem a szokásos hajvégápoló olajok helyére, hogy adjon valami tömeget a nagyon elvékonyodott hajamnak. A Lush kínálatában van erre elvileg jobban passzoló termék, de az illata miatt mégis ebből kértem mintát. Az én hajvégeim relatíve gyorsan megszáradnak, bármit csinálok, erre kentem rá ezt a terméket, ami valóban eléggé parán ragacsossá tette azt néhány szál hajam, elsőre kicsit megrettentem, reméltem hogy a gyors hajszárítózás majd segít. Később kicsit vatta-érzetet hagyott maga után, sokat piszkáltam hogy érezzem, nincs totál összeragadva, kócolódva. Ez az érzés amúgy kb egy napig volt meg, hasonlóan az illata is kb eddig volt kifejezetten intenzív. Próbáltam már vizesebb hajon is, ekkor kevésbé marad meg ez a vatta érzet, de az illata sem lesz olyan sokáig erős.
Azóta vágattam a hajamból és sokkal jobb élmény lett a használata, a nyakam közepéig érő hajon sokkal jobban alkalmazható (hosszú és dús hajon egyszeruen nem tudom elképzelni, hogyan muködhet), kicsit hajformázó érzetet ad, struktúrát a ritka, vékonyszálú hajamnak. A felvitele azért még mindig egy tortúra, érzem hogy egy csomó hajszálam kijön amikor felviszem, mivel eléggé ragacsos állagú, pedig tényleg nagyon keveset viszek fel, egy apróbb borsószemnyit csupán. Nem rossz ez, az illatától tényleg el lehet ájulni olyan jó, a mintát elhasználom, de azt hiszem inkább visszatérek az olajokhoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

b0rzi

2017. május 2.

A boltban, mikor mintát kértem, azt mondták, vizes hajra használjam, mert ez hajformázó, és mivel csakugyan borzasztóan ragadt száraz hajon, így törölközőszárazon használom. Imádnivaló az illata, és talán egyenesebben tartja a hajam következő mosásig. Hogy javít-e vagy valami a hajam végein, fogalmam sincs, mert érik a fodrászlátogatás. :D én nem vagyok úgy elájulva, de lehet, ha elfogy a mintám és jelentős romlást érzékelek, megveszem. Bár a mintát is hetek óta minden hajmosás után használom és még bőven van...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 2.

Poptie

2017. április 23.

Ezzel a hajbalzsammal aztán megéltem jót is rosszat is egy használat alatt. Ötletem sem volt, hogy mennyit kell használni, így más hajápolók mintájára egész sokat kentem a vastag szálú, de nagyon hosszú és töredezett hajamra. Rögtön el is kellett indulnom, és amint száradt az úton, nagyon boldog voltam a finom illatától, azonban később észrevettem, hogy iszonyatosan ragacsos lett tőle a hajam, emiatt bosszankodtam, és azt gondoltam, hogy nem fogom többet használni. A használat után még napokig lehetett érezni rajtam a finom illatát. Illatmániás vagyok, így pár napon belül újra használtam, és annyi a megoldás, hogy keveset kell kenni belőle, és tényleg isteni lesz. Biztosan újraveszem, nagyszerű termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

22Nik22

2017. március 2.

Annyira jo illata van. Olyan vaníliás -karamellás. A hatásáról még nem nyilatkoznék, mert még csak egyszer használtam. De az illata miatt már megérte megvenni. Tényleg olyan, mint egy hajparfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 2.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

PVP 0 0