Lush

Ár:   3700 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ann S, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2022. május 17.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Mézes sampon, mely népszerű, édes és karamellás illatunkat árasztja. Puhává, fényessé teszi és egy kicsit megemeli a hajad. Hát nem édes?

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

annama

2022. november 25.

Nekem bevált, nem szárít, nem zsírosít, nem viszket tőle a fejbőröm, a hajam szép fényes, és balzsamot minden samponnal kell használnom, így nem is várom tőle, hogy jól kifésülhető lesz csak a samponos mosástól. Évek óta minden másnap hajat kell mosnom, főleg, mióta Budapesten élek. Ezen egy sampon sem tud változtatni, de úgy látom, mióta áttértem erre a lush samponra, másnapra nem annyira rémes a hajam, mint egyébként. A kis fémdobozában tartom, nem kell műanyag flakonokkal bohóckodnom és szemetelni. Hihetetlenül habzik, ez először nagyon meglepett, és kellemes, visszafogott az illata.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 25.

Karina08

2022. október 7.

Nem ájultam el a terméktöl, de teszi a dolgát, jól kezelhetö, sokáig elég és nagyon kellemes az illata. Nekem a két hajmosás közötti idö sem rövidült.
Egyelöre még nem találtam ennél jobb szilárdsampont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. október 7.

Egyelöre még nem találtam ennél jobb szilárdsampont.

Babrigi91

2022. szeptember 15.

Én a kevésbé elégedettek közé tartozom .
Pozitívum : jó illatú , sok hajmosásra elegendő és szinte ennyi is , amik pozitívumok
Negatívum : drága , szárítja a hajvégeket és még korpásodom is tőle

A sok pozitív vélemény alapján vettem meg , de számomra csalódás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. szeptember 15.

Én a kevésbé elégedettek közé tartozom .
Negatívum : drága , szárítja a hajvégeket és még korpásodom is tőle

A sok pozitív vélemény alapján vettem meg , de számomra csalódás

SkinCareAddict

2022. augusztus 24.

Habár nagyjából elégedett vagyok a samponnal és sokáig kitart, de ha figyelembe vesszük az árát, akkor sajnos azt kell mondanom, hogy vannak olcsóbban is hasonló termékek. A szilárd samponokat szeretem, mert utazáshoz praktikusak, illetve finom illata van, de kondicionáló nélkül maga a termék kicsit sprőddé teszi a hajat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 24.

Gyalogkakukk

2022. július 15.

Egy ideje nézegetem már a Lush termékeket és már annyira vágytam rá, hogy végül engedtem a csábításank. Vékony szálú, töveknél hamar zsírosodó, alul száraz, váll alá érő, nem túl dús hajam van, ami ugyan nem töredezett, de mégis sprőd látványra, tapintásra egyaránt. Az Angel és e között hezitáltam, végül ezt választottam.

Lássuk a pozítívumokat:
- számomra pazar illat, ami elég erőteljes ugyan, de kellemes és nem marad nyomasztó
- kevés is elég belőle
- már az első körben is habzik (akinek esetleg ez szempont lenne...)
- érezhetően alaposan tisztít
- nincs korpa
- nincs viszketés
- a tövektől kb. a közepéig fényesebb és jobb a tartása
- nem utolsó sorban az egész - tudatos - körítés, pl. hogy csomagolásmentes.

Ami nem tetszik:
- az ára
- a hajam alsó részét/végeket nagyon szárítja.

Hogy ajánlom-e? Jómagam valószínűleg nem fogom újravásárolni. Szerintem nem ér ennyit, továbbá nem is vagyok annyira megelégedve a hatásával. Ettől persze neked lehet, hogy ez lesz a megváltás, szóval egy próbát megérhet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 15.

Lássuk a pozítívumokat:
- kevés is elég belőle
- már az első körben is habzik (akinek esetleg ez szempont lenne...)
- érezhetően alaposan tisztít
- nincs korpa
- nincs viszketés
- a tövektől kb. a közepéig fényesebb és jobb a tartása
- nem utolsó sorban az egész - tudatos - körítés, pl. hogy csomagolásmentes.

Ami nem tetszik:
- az ára
- a hajam alsó részét/végeket nagyon szárítja.

hibiscus

2022. május 16.

Az itteni pozitív vélemények alapján vettem meg, hátha ezzel egy nappal ki tudom tolni a hajmosást. Nem rossz sampon, de nem nyújt többet a jóval olcsóbb drogériás sajátmárkás szilárd samponhoz képest. Az illata elég erőteljesen édeskés, a habzása a nedves hajon 1-2szer áthúzva már jó, de én a tenyereimmel nem tudtam sűrű habot képezni vele. Szerettem volna szeretni, és megállapodni mellette, de nem hiszem, hogy újra fogom venni, mert elég borsos az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

pfnk4

2021. december 16.

A világ összes samponját kipróbáltam a rendkívül gyorsan zsírosodó hajamra, de egyikkel (sem drogériaival, sem gyógyszertárban kaphatóval) sem sikerült kitolni a hajmosást kettőnél több napra. Sőt ha este lefekvés előtt mostam hajat, reggelre általában vállalhatatlan állapotban volt. Ez a sampon impulzusvásárlás volt, mikor már minden reményt feladtam, de nem reméltem, hogy ennyire beválik. A termék, bár elég borsos ára van, elég gazdaságos, nagyon sokáig elég. Remekül habzik, alig pár húzás kell hozzá a nedves hajon. Eszméletlenül jól tisztít, sokkal jobban, mint bármely korábban próbált samponom. De ami a legfontosabb, sem az alvás, sem az edzés, sem a sapkaviselés nem teszi tönkre a vele mosott hajamat, a harmadik napon is könnyű és viszonylag tiszta még a hajam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 16.

ansc

2021. szeptember 16.

Ez volt az első szilárd samponom amit kipróbáltam és azóta is ez a kedvencem. Egyik másik Lush sampon sem volt ilyen jó a hajamhoz. Remekül tisztit és nagyon finom az illata. Hozzáteszem a vállig érő hajamra egy ilyen korong több mint fél évig elegendő. Tényleg nagyon kevés elég, hogy felhabosodjon és megfelelően tisztítson.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

wiandpo

2021. szeptember 10.

Az első szilárd sampon amit kipróbáltam, csodás darab!
Kevés elég belőle, szépen habzik és tisztít, könnyű használni. Selymesen csillogó hajat varázsol. Az illata isteni mézes, természetes. A tárolása egy kissé macerás, de megéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.

Az első szilárd sampon amit kipróbáltam, csodás darab!

Lina14

2021. június 29.

Nekem olyan semmilyen, jól tisztít, de nem mondanám, hogy megemel, én nem éreztem olyan sok hidratálást, nem tolta ki a hajam zsírosodását. Elhasználom, de nem hiszem, hogy veszek megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Hidratálók: Honey