Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ann S, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. július 2.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Mézes sampon, mely népszerű, édes és karamellás illatunkat árasztja. Puhává, fényessé teszi és egy kicsit megemeli a hajad. Hát nem édes?

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

nkrisztaa

2021. február 13.

Nem tudok mást mondani, csak azt, hogy imádom! Csodát tesz a hajjal, pont annyira tisztít, amennyire kell. Nem nehéz kezelni, hamar elkezd habzani. A hajam azóta az ötödik napon is gyönyörű!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

Poptie

2021. február 7.

Nekem ez az első szilárd samponom, előtte Syoss Micellás sampont használtam, de az megszűnt. Jól habzik, praktikus, és örömmel tölt el, hogy nem termelek vele felesleges szemetet.Jól tisztít, de nem fénylik tőle olyan szépen a hajam, mint az előzőtől, és ez szárítja is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Jade

2021. január 13.

Évekkel ezelőtt már használtam Lush-os szilárd sampont,az annyira nem vált be, hogy évekre inkább elkerültem mindenfajta sampont a cégtől. Aztán úgy alakult, hogy volt lehetőségem kipróbálni más szintén Lush-os szilárd sampont, így elkezdtem kísérletezni a samponkorongokkal. Ezt a fajtát nagyon szeretem, már másodjára veszem meg, de általában váltogatom őket. Érdekes, hogy nekem ez a fajta jobban fogy, mint pl. a Jason & the Argan Oil.
Nem zsírosítja, szárítja a hajam, szerintem kifejezetten jól néz ki, nem érzem, hogy hiányoznának a szilikonos samponok.
Plusz pont, hogy a megvásárlásával nem termelek felesleges műanyag szemetet, utazáshoz pedig nagyon praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 13.

ildicream

2020. november 22.

Imádom! Ez a második szilárd samponom, és bár a Nature Box argán olajos szilárd samponja is jó, ez magasan vezet! A nedves hajamon csak 2-3 csíkot húzok vele és máris jobban habzik, mint a sima flakonos samponok. Élmény a használata, nagyon finom édes, tejkaramellás illata van. Második átmosással igazán tiszta haj az eredmény. Hajbalzsamot mindíg használok, így nálam nem tudom mennyire gubancolt volna. A végeredmény puha, fényes és illatos haj. Még az apró kiütések is elmúltak a fejbőrömről, amit eddig minden sampon produkált. Szóval nálam eddig ez a top!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 22.

Sharklady87

2020. augusztus 26.

Ez volt életem első szilárd samponja és nekem majdnem 100%ban be is vált. Egy korong elég volt olyan 3 hónapig heti 3 hajmosással és kétszeres habosítással, könnyen felhabzik, alaposan tisztít. Mivel szárít és gubancol, így balzsamozást utána mindenképpen ajánlok. Emiatt nem pontozom le, mert erre számítottam eleve. Tárolni könnyű, utazni vele szuper. De sajnos a végén amikor már ellaposodik akkor összetört és nem tudtam hogy elhasználni, pedig olyan jó 5-10 mosás még benne volt, ezt nyilván nagyon sajnáltam. Biztos van rá valami praktika, de azért csak bosszantó. Viszont műanyaggal nem szennyeztem a Földet addig se :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

huongildi

2020. május 10.

Ajándékba kaptam, nagyon finom intenzív illata van, de a hajamnak nem tett jót, szárította és nehezebben fésülhetővé tette mint azelőtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

auberginecat

2020. április 26.

Régóta filozofáltam rajta, hogy kipróbáljam-e a samponszappanokat és ha igen, mivel kezdjek. Ma vettem egy ilyet és hát vegyesek az érzéseim. Maga a szappan finom illatú, pont kézre áll, viszonylag jól felhabzik. Kíváncsi leszek, meddig lesz elegendő heti egy alkalom (de akkor duplán samponozok) használattal. Nyilván vettem hozzá fém tégelyt, mert másba nem nagyon tudnám tenni - itt jön az első kis haragom; szerintem röhejes, hogy a Lush ezer forintért képes adni ezt a kis dobozkát és rendben van, hogy utána sokáig lehet használni, de ezen akkor is pofátlanul magas a haszon és szerintem egy ilyen kommunikációjú vállalatnál ez az árpolitika több, mint dühítő. Egyébként magát a sampont is túlárazottnak tartom egyelőre, de meglátjuk, hogyan szerepel. A másik, ami miatt csalódott vagyok egy kicsit, hogy rettenetesen szárít, muszáj használni valami balzsamot utána. Az illata viszont nagyon jó és irtó tisztára mossa a hajam, ez mindenképp pozitívum. A hajamnak kicsit jobb a tartása is, viszont picit sprőd a vége, pedig nem szokott az lenni. Meglátjuk, hogy muzsikál, egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 26.

NadjaBlue

2020. április 11.

Környezetvédelmi okok miatt akartam átállni a szilárd samponokra és ez volt az első, amit kipróbáltam. Maximálisan meg vagyok vele elégedve, jól habzik, könnyű a használata és a hajamat se szárította ki, bár mindig használok balzsamot hajmosáshoz. Az illata is kellemes, de nem érződik sokáig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 11.

Sztonka

2020. március 13.

Szeretem ezt a sampont, főként a környezettudatosság jegyében vettem meg, de nem csak a lelkemnek tesz jót, a hajam is szépen puhítja. Nagyon jó az illata, aminek örülök, mert a szappanjukat nem szeretem belőle. Jól habzik, nekem olyan 40-50 hajmosásra elég egy korong.
Egyetlen negatívuma a díszítésként beleágyazott lépesméz szerű dolog, na az mindig a hajamba akad.

Update: két sampon között váltogattam, most huzamosabban használtam ezt. Egy idő után egyre hamarabb zsírosodott a hajam, szinte másnap estére már feltűnő, úgyhogy csillagot kell vonjak tőle. Az árát is felvitték, pedig már eleve szívszorító összeg ez egy samponért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

szeszti

2020. február 20.

Jól tisztít, kicsit szárít, érdemes hajbalzsamot használni utána. Szeretem az illatát, de azt csak hajmosás alatt érzem. Hátközépig érő, dús, festett hajam van, amit 2 naponta mosok, így tartott ki 2 hónapig. Imádom, hogy könnyű magammal vinni bárhová. Ami nekem nagy pluszpont: nem viszket a fejbőröm, ha ezt használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 20.

Hidratálók: Honey

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.