Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   55g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Ann S, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. július 2.

Kiszerelés:   55g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Samponok

"Mézes sampon, mely népszerű, édes és karamellás illatunkat árasztja. Puhává, fényessé teszi és egy kicsit megemeli a hajad. Hát nem édes?

Samponkorongjaink annyi ideig tartanak, mint három 250 ml-es folyékony sampon – akár 80 hajmosásra is elegendőek."

BRebi

2019. augusztus 12.

Kedvenc szilárd samponom a Lushtól. Amióta nem csak a hajtövekre használom, sokkal puhább és fényesebb lett tőle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

daisydream

2019. július 23.

Imádom ezt a sampont! Környezetbarát, jó illatú, krémes-habos és puhítja a hajam. Amióta használom elég csak 4-5naponta hajat mosnom. Vettem hozzá egy kis fémtokot így a tárolása is nagyon egyszerű. Teljesen megéri az árát,főleg hogy rengeteg ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

szilvasitimea

2019. május 28.

ez a 2. szilárd sampon, amit próbáltam. nagyon nagyon begyere. :) könnyen habzik, tehát rendesen lehet vele mosni. nagyon finom illata van. valamennyire szép lesz tőle a hajam, de akkor az igazi ha teszek még rá utána valami pakolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

juditfoldesi

2019. március 16.

Már több Lush szilárd sampont használtam. Tartottam az illatától mert a mézillatot annyira nem kedvelem, de szerencsére nem az dominál, kellemes, nem tolakodó édes illata van. Úgy érzem kevésbé szárít mint a többi, amit próbáltam, krémesebb az állaga és az illata is tovább tart. Szép fényes lesz tőle a hajam. Eddig ez a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Bakermat

2019. március 8.

Főleg a csomagolás mentes kiszerelés miatt vettem meg, és iszonyatosan jól bevált nekem, finom puha selymes lett a hajam és fényes is. Előtte próbálkoztam sampon szappannal, ami eléggé elnehezitette a hajam és fenytelen lett. Ez a sampon visszahozta, és túlszárnyalta azt amit elvartam tőle. Utána a "big" szilárd kondicionalot használtam, és szerintem ez egy elég jó kombináció volt az én hosszú dús egyenes hajamra, ami zsiros tovu szarazvegu. A mosasok közötti időt is kitolta pár nappal. Az illata nem erős, ami nálam inkább pozitív. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 8.

narancsmag

2018. november 17.

Szuper termék. Elegendő egyszer szappanozni és kíválóan tiszta érzést kapsz. Az illata is szuper.
Viszont elgondolkodtató, hogy a lúgos samponszappanokkal összehasonlítva, ennél nyilvánvalóan nincs szükség savas öblítésre, hiszen nem lúgos a termék, viszont sajnos SLS van benne, amitől habzik. Nem elegendő 80 mosásra ahogy elmondják a boltban, talán 30-ra, szerintem túlárazott, pont a felét érné.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 17.

EBoglarka

2018. november 12.

Korábban már többet elhasználtam ebből, aztán valahogy megfeledkeztem róla. Most újra megkaptam ajándékba és még mindig imádom. Jól tisztít, tartós finom illata van és szerintem nagyon sokáig elég. Nekem szükségem van mellette még balzsamra, de minden samponnal így van ez. Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 12.

Wee

2018. november 5.

Tökéletesen tisztít, tartós illata van a többihez képest.
Tényleg édes illata van és 3-3,5 hónapig volt jó, két főre úgy hogy a párom naponta most hajat.
Az árát megéri, és tisztább hajat varázsol amit kevesebbszer kell mosni.

Újravevős mindenképp, ha elfogy a fahéjas ami most van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 5.

Tökéletesen tisztít, tartós illata van a többihez képest.
Az árát megéri, és tisztább hajat varázsol amit kevesebbszer kell mosni.

Újravevős mindenképp, ha elfogy a fahéjas ami most van.

SheaEni

2018. július 2.

Több Lush szilárd sampont próbáltam már, ez lett a kedvencem. Annyira finom az illata! Jól habzik, jól tisztít és egész puha lesz a hajam utána, csak egy kis hajvégápolót használok utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

PirosEperke

2018. április 2.

Mostanában sokat szenvedek a hajammal, egyrészt nagyon töredezik a vége, másrészt úgy érzem, hogy egyik sampon sem tisztítja meg igazán. Egy ideje elmaradt az a tipikus tiszta haj érzés hajmosás után, úgy, mint amikor régen nagyon sok használat után hozzászokott egy samponhoz a hajam, csak most mindig.
Teljesen impulzusvásárlás volt ez a lushban, a tesómnak futottam be valamiért, és messziről már régóta szemeztem a szilárd samponokkal. Mentem szaglászni és az eladó lány ajánlotta ezt, isteni volt az illata, gondoltam kipróbálom. Egyelőre nagyon nagyon tetszik, visszatért tőle a “tiszta haj” érzés, ami nagyon hiányzott. Kértem egy kis mintát az R&B-ből és ezzel együtt kezdtem el használni. A hajam vége is szerintem jobban néz ki, mosás után mindenképpen. Nem tudom máshogy leírni, mint hogy végre visszakaptam egy bizonyos jó érzést amikor a hajamhoz érek vagy beletúrok. Remélem ez a jövőben is így marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

Hidratálók: Honey

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.