Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2011. december 14.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

A Lush egyik legkedveltebb szappana.

Lorena

2019. október 30.

Ha szappan, akkor ezt választom! Az illata csodás és viszonylag tartós is. A habja pedig, verhetetlen, az ember le sem akarja mosni magáról. Nem szárít. Többször adtam már ajándékba is, mindenki imádja, kortól nemtől függetlenül.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 30.

Bocse

2019. október 7.

Szuper termék, Imádom! Az egész fürdőszobában méz illat van! Fürdés után érzem magamon ezt a finom karamellás-mézes illatot. És nem mellesleg az egyetlen szappan amivel kijön az alapozó a beauty blendéből.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 7.

andrea91

2019. augusztus 5.

Elhasználgattam egy kb 100-150gos db-ot, biztos nem veszem újra. Kellemes illata van, de amúgy nem habzik elég jól, és bőven tudok olyat amitől tisztábbnak érzem magam és jó illatú is. Kevésbé szárít talán az átlagnál, de egyébként nem nagy élmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

drde96

2019. július 10.

Ez az egyik kedvenc szappanom. Nagyon finom, édes illata van és nem szárítja ki a kezem. Egy szelet hetekig is elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 10.

Tavasz tündér

2019. május 5.

Egyszerűen fantasztikus az illata, csak úgy, mint a márka legtöbb termékének. Már attól jobb kedve lesz az embernek, ha elsuhan az üzlet előtt. Kb. ennyi amiért 3 csillagot adok. Korábban több szappant, fürdőgolyót és habfürdőt is kipróbáltam a márkától, de mivel az én bőröm nem tűri a parfümmel, SLS és társaival dúsított termékeket, így nem tudom őket használni. Ezt a szappant ajándékba kaptam, gondoltam teszek még egy próbát. Arcra nem használnám soha, de néhányszor fürödtem vele. Sajnos irritált, kipattogtam tőle, így kézmosó lett belőle. Annak meg drága, de minden Lush termék túl van árazva szerintem. Ennyi pénzért már minőségi, teljesen natúr, bőrbarát szappant tudok venni. Ezek az élénk színek és erős illatok... jó jó meg szép de az érzékenyebb bőrnek többet ártanak mint használnak. Csodálkoztam is, hogy az oldalukon a szappan leírásánál gyermekek fürdetésére is ajánlották... Egyébként egy masszív tömbszappan, sokáig elég kézmosásra is, nem egy elázós fajta. Fürdésnél valahogy nem állt kézre, a tetején lévő kemény mézes réteg karcol és nekem is hamar levált a szappanról. Nem sok értelmét látom, hogy rákerült ez a valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 5.

Maze

2019. április 10.

Télen nagyon szuper. Imádom az illatát, nem szárítja a bőröm ami kész csodának számít. Viszont az ára ahhoz képest, hogy hamar elfogy elég drága. A tetején az az izé széttudja karistolni a bőröd, főleg ha érzékenyebb fajta és nem figyeltél rá eléggé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Lushlife

2019. március 2.

Mostanaban rakattantam a mezes dolgokra ugyhogy egyertelmuen ezt is kikellett probalnom. Az illata karamellas mezes ami nekem teli idoszakban kifejezetten tetszett. Egyedul a teteje volt zavaro hogy az csak disziteskent szolgal meg elvileg masziroz hat nekem inkabb karistolta a borom ugyhogy azt egy laza mozdulattam levagtam. Igy a termek elegge a szivembe lopta magat az illata a boromon ott marad nem tunik el hamar es neha a scubee-t hasznalom utanna a ketto egyutt igazi mezed duo amit imadok . Mindenkinek meleg szivvel ajanlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 2.

Lanie

2018. november 11.

Hosszú ideig érezni a bőrön, enyhe karamellás mézes álom. A párom is előszeretettel használja, majd fürdés után mutogatja kedvesen, hogy milyen illatos a bőre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 11.

Eszter a panda

2018. október 24.

Imádom, pedig nem vagyok odáig a szappanokért. Ez egyáltalán nem szárít és az illata is szuper. Biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

PlAdrienn1988

2018. augusztus 3.

Imádom az illatát :) és a bőrömet sem szárította. Először mintát kaptam belőle, de amint elfogyott, megvettem a nagyobb változatát is. Sajnos az ár-érték arány nem a legjobb, ettől függetlenül megkapja az 5 csillagot :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract
Hidratálók: Propylene Glycol