Lush

Ár:   9490 Ft és 17 990 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janka.s, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Ár:   9490 Ft és 17 990 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A kalandok kint maradnak, az otthon illata megnyugtat. Ahogy átlépem a küszöböt, forrón átölel a vanília édes illata. Egy bögrényi fűszeres forró csoki gőzölög a tűzhelyen, a kakaótól megrohannak az emlékek. Az ismerős karosszék mélyére süllyedek, kedvenc könyveim a falnak támasztva figyelnek. A benzoégyanta illata gyengéden simogatja a bőröm. A lépcső nyikorgása elárulja: ő is itt van. A kinti esőtől védő ablakok és a melengető illatoktól nehéz levegő biztonságában végre békét találok. Hazaértem."

Pizzaszelet199

2020. június 7.

Volt itt egy azóta már törölt vélemény, miszerint kürtöskalácsra emlékeztet. Ezért nem is nagyon érdeklődtem iránta, de aztán beszereztem egy mintát... na jó, ez itt nem az élettörténetem helye. Szóval, azt kell mondjam, természetesen nem komplex, mégis ügyes, rendes kompozíció. Szintetikus kardamom akkord van benne, és fehérvirágosra emlékeztető fejjegyei vannak. A széria kifejezetten könnyed parfümjeihez képest (pl. Amelie Mae)van egy picike súlya, borongóssága, érettsége. Ami pedig a legérdekesebb, hogy engem kürtöskalács helyett inkább vizeletre emlékeztet, egyáltalán nem taszító módon. Ezt innentől kezdve talán nem is elmagyaráznom, hanem KI-magyaráznom kéne, de legyen annyi elég, hogy némileg szokatlan módon van benne egy kis állatias fíling. És ez jó. Szerintem. A Cardamom Coffee-ra olyannyira hasonlít, hogy igazából nagyon amatőr dolog volt mindkettőt egyszerre, egy szériában kihozni. Én a kettő közül mindenképpen az I'm Home-ra szavaznék, azt ajánlanám. Kellemes csalódás volt. Épp mindkettőt kifújtam magamra, hogy ezt megírjam. Míg a CC alig működik parfümként, inkább háztartási termék kényszerű illatosítottságára emlékeztet, az I'm Home egy vajas, kakaós, épphogy picikét balzsamos valamivé szárad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 7.

RitaL

2019. december 1.

Vissza kellett mennem a boltba még egyszer fújni belőle, mert egyszerűen nem tudtam beazonosítani, hogy mi az, amit nagyon erőteljesen érzek benne és mégsem tudom meghatározni. Aztán rájöttem, hogy a szerecsendiós banánturmixom illatát érzem egy az egyben. Nem tudom, honnan kerül bele a banán, az én orrom azt érzi. Tulajdonképpen kellemes, de nem vagyok tőle elájulva, és a bőrömön annyira nem is tartós, így nem veszek belőle. De otthoni kis kellemes komfortillatnak el tudom képzelni, hogy valaki szeretni fogja, férfiaknak is való.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 1.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.