Lush

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   60g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: blankasara, az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. szeptember 27.

Kiszerelés:   60g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Ehhez a fürdőbombához csak olyan illóolajakat választottunk, amelyek bőrnyugtató és csillapító hatásúak. Nemcsak az álmosító illatú olajok, hanem minden más összetevő is enyhe és gyengéd, olyan, mely nyugtatja a bőrt és az esetleg viszkető területeket. A nagyon pici babák esetében húgyúti irritációt okozhat, ha a fürdővizükbe erős hatású termékek kerülnek. Ez volt a fő ok, amiért Mo kifejlesztette az Ickle Baby Bot fürdőbombát. Mókássá akarta tenni a babák esti fürdőjét, és biztosítani kívánta, hogy a jótékony illóolajok is kifejthessék hatásukat – mégpedig bármiféle erős habképző szer vagy vegyi anyagok használata nélkül. Lágyítja a vizet, értékes olajokkal táplál, pezsgéssel kényeztet – kockázatok és mellékhatások nélkül."

RitaL

2018. szeptember 27.

Mint a legtöbb Lush fürdőbomba esetében, valódi "testápoló" funkcióról itt sem beszélhetünk. Elpezseg gyorsan, a víz világoskék lesz, nyomot a kádon szerencsére nem hagy. Szerintem szantálfa illatú, engem rögtön a szantálos füstölőre emlékeztetett. Semmi különös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

thegirlwiththemostcake

2018. február 15.

Kedves, aranyos - leginkább így lehet jellemezni.Nekem egyébként abszolút tetszett

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 15.

evatakacs

2017. április 12.

Nem annyira "nyomulós" mind a felnőt verziók. Kellemes , nincs csillám, ami nekem nem fáj. szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

namii

2017. január 14.

A kishúgom odavan érte. Nincs túl intenzív színe, az illata kellemes. Babáknak és kisgyerekeknek ideális.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Lorna

2016. szeptember 24.

Ha lenne gyerekem vennék neki ilyet. Mivel nincs, ezért magamnak vettem. Kellemes illata van, és megértem miért dobhatja fel ez az esti fürdőzést egy gyerkőcnek. Felnőtt Lushozóként annyira nem nyűgözött le, (vicces robotfigura, a víz szép kék lett) de jó élmény volt. Pozitívuma, hogy talán érzékeny bőrűek is bepróbálhatják, és olcsóbb, mint a többi Lush fürdőjáték, negatívuma, hogy nem olyan nagy show volt a kádban. Olyan sok kipróbálnivaló Lush van még, hogy nem biztos, hogy pont ezt újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

blankasara

2016. június 20.

Bár a babák fürdőjét hivatott mókássá tenni a hivatalos leírás szerint, az enyémet is feldobta. Nagyon finom illata van, fürdés után sokáig megmaradt a bőrömön és puhább lett, mint előtte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.