Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: menczobeata, az összetevőket feltöltötte: austenland, Módosítva: 2019. december 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

"Tisztít, tonizál és masszíroz, ráadásul az egyik oldala tele van mungóbabbal, hogy a vérkeringést serkentő masszázs a napi rutinod része lehessen. Alapját nedvszívó marulaolaj - ez egy hagyományos dél-afrikai tisztítószer, mely híresen rugalmassá teszi a bőrt -, pórusösszehúzó mogyoróolaj és serkentő borsmenta alkotja, a végeredmény pedig elképesztően lágy és bizsergően friss bőr. Összehúzza a pórusokat, enyhíti a bőrpírt és ragyogó, kiegyensúlyozott arcbőrt hagy maga után."

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Romanadvoratrelundar

2020. február 26.

Nagyon jól tisztít, simán leviszi a sminket, könnyen olvad és nekem az illata is iszonyatosan tetszett. A kombinált, érzékeny bőröm puha és táplált lett a használatától. (A pórusokkal ellenben sajnos nem sokat kezdett.) Ami kifejezetten nem tetszett benne, az a mungóbab. Először még vicces volt vele masszírozgatni, de amint elkezdett fogyni a termék, a babok össze-vissza potyogtak, folyton halásznom kellett őket a lefolyóból. Egy idő után aztán annyira széttöredezett az egész, hogy negyedét gyakorlatilag el sem tudtam használni. Kár érte, a babos mutatvány nélkül nagyon szeretném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 26.

SzarkaVivien

2019. december 17.

Mivel nekem zsírosabb az arcom, ezért kicsit zsírosabb hatást is hagyott maga után, mivel nem tudtam csapvíznél lemosni a maradványt. Ennek ellenére nekem nagyon jól használt pattanások ellen, végül úgy oldottam meg, hogy zuhanyzásnál vittem fel, és a meleg víz szépen levitte a azt a réteget, amit már nem tudott a bőröm felvinni.

Akinek zsírosabb a bőre annak ebből a fajtából a Tea Totaler lesz a tuti befutó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 17.

domanybeatrix

2019. június 13.

Jobban tetszik, mint a like a virgin, hamarabb olvad a bőrömön, és jobb is használni. A masszírozós réteg vicces, de én inkább csak a simát használom. Könnyebb is leöblíteni, mint a like a virgint, ez is jobban tetszik benne. A bőröm finom puha a használata után, sokszor már nem is kenek rá semmit.
Ki fogok még próbálni más pucér arctisztítót is, mert tetszik a csomagolásmentesség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 13.

Nileve

2019. május 23.

Kellemes az illata, puha bőrt varázsol és itt ki is merülne a tudománya. Nagy reményeket fűztem hozzá, főleg amiatt, hogy majd csodát tesz a pórusokkal. De sajnos nem így lett. Nem vettem észre változást, azon kívül persze, hogy másnapra csoda puha bőrt varázsolt. Eleinte úgy használtam, ahogy javasolták, jól átmasszíroztam vele a bőröm, majd lemostam. De én inkább hagyom egész éjszaka az arcomon, had tegye a dolgát. Nehezen szívódik be, és van, hogy reggelre is látszik még ez a furcsán ragacsos-olajos-krémes réteg, de ez persze nem baj. Egy arcmosással megoldható. Összességében többet vártam, mint amit nyújt, viszont remek, hogy csomagolásmentes és méretéhez képest elég sokáig elég. (Majdnem rendszeres és napi használat mellett nekem kb. 4 hónapja van meg és még mindig vannak apró darabkái, amiket elhasználgatok.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

rebus1986

2019. március 7.

Nekem is érdekes illata volt, de nagyon kellemes tapintású lesz tőle a bőr.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 7.

Nekem is érdekes illata volt, de nagyon kellemes tapintású lesz tőle a bőr.

Doryca007

2019. február 8.

Kicsit erdekes illata van, nem nehez megszokni, es a hatasa boven karpotol :) konnyebben olvad mint a full of grace, es a kis mungobabok jol serkentik a verkeringest. Teszi a dolgat, gyorsan segit megszabadulni a pattanasoktol. A porusosszehuzo hatast annyira meg nem tapasztaltam ezert egyenlore 4*, de kesobb meg updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 8.

Hidratálók: Sclerocarya Birrea Seed Oil