Lush

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Odil, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2021. október 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"Játékos hangulatban vagy? Nyúlj ez után a pajkos illatkeverék után! A grépfrút fanyarsága és a fahéj fűszeressége felpezsdíti a véred. Ne hagyd ki idén karácsonykor!"

Lush Jilted Elf Testpermet+sok más finomság:)
Ár: megegyezés szerint/csere is lehetséges:) , Eladó: marcsiii1100
Állapot: 5/10 ml üveg parfümszóróban:), Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten, vagy foxpost/mpl automata, postázás előreutalás esetén:)

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

19960308d

2022. április 16.

Nagyon szeretem! Bánom, hogy leértékeléskor csak egyet vettem belőle már..
Amit teljes áron vásároltam már elhasznaltam, de szerintem a második flakont majd szeptember-október környékén kezdem csak meg. Számomra tökéletes téli illat! Olyan mint a fahéjas nestea szerintem 😁
5* és remélem idén is vissza fog térni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 16.

Nagyon szeretem! Bánom, hogy leértékeléskor csak egyet vettem belőle már..
5* és remélem idén is vissza fog térni

necra

2022. január 4.

Sokadik vakvásárlás a lushtól, de ez az első, amit nagyon bánok. Hát ez valami szörnyű. Legalábbis rajtam. Orrfacsaró citromos pasi SZAG és persze lerobbanthatatlan
Up. Tudom honnan ismerős! Egy az egyben a l'occitane ezer éves narancsos fahéjas illata, amitől nagyon gyorsan megszabadultam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 4.

Deeinna

2021. december 10.

Volt ilyen illatú tusolózselémis, nem gondoltam volna első illatolásra, hogy ekkora kedvenc lesz.Unisex illat, egyszerre fűszeres- borsos, édes. Citrusos (lime), picit zöld.Frissítő, érdekes, pikáns.A testpermet minősége a megszokott a márkától.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. december 10.

rose

2021. november 19.

10 éve nagyon szerettem a Jilted Elf tusfürdőzselét, elképesztően örülök, hogy visszahozták ezt az illatot. Egyszerre gyümölcsös, fűszeres, fás, édeskés, tipikusan olyan illat, amit a leírása alapján soha nem választanék, de magamon mégis imádom. Uniszex illatnak mondanám, sőt, nekem erősen visszaköszön benne a Paco Rabanne 1 Million. A tartóssága simán vetekszik egy parfümével, a reggeli fújást kora este is érzem magamon. Nekem már újfajta szórófejjel érkezett, ami talán még az előzőnél is szörnyűbb, de testpermet lévén ezt elnézem neki.

Update: Egy hét után összeszedte magát a szórófej, érdekes, hogy azóta sokkal inkább a fás jegyek dominálnak az illatában. Ha lehet, akkor inkább az előző illatot, és a gagyi szórófejet kérném vissza. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 19.

Freesia

2021. október 14.

Vakvásárlás volt, a legszerencsésebb kimenetelű. Imádatos karácsonyváró illat. Kifújás után olyan, mint valami áprilisi tréfa, egy zacskó mindenízű drazsé, pár perc múlva rajtam csodálatos karácsonyi készülődés illata lett: forralt bor illatos gőze lengi be a lakást, a gyerekekkel mézeskalácsot sütünk, illatgyertyák és a kandalló tüze meghitt árnyékokat vet a falra. Keverem a cukormázat a díszítéshez és azt kívánom, bár állna meg az idő egy kicsit.... ajánlom azoknak.is, akiknek a Yoga Bomb túl spirituális, a Golden Pear túl gyümölcsleveses, mindkettőre hasonlít.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 14.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.