Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lialea, Módosítva: 2018. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

Illatcsalád: citrusos-aromás

Fejjegyek: narancs, levendula, citromfű

Szívjegyek: fenyő, citrom, borostyán

Alapjegyek: pacsuli, fahéj, gyanta, elemi

szamocapetra

2018. február 19.

Nagyon csodálatos és imádom. A barátaim már erről az illatról is felismernek, és folyton szagolgatnak... Valóban bohém, bolondos illat, a füstölőére hasonlít. Az átlagos drogériás illattól természetesen eltér, ezért is rendkívül különleges. A lush előtt sose gondoltam volna, hogy ilyen egyedi illatot találok, amibe ennyire beleszerethetek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

hennniii

2017. december 28.

Szeretem, nagyon jó ez az illat és rajtam tartós is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Szeretem, nagyon jó ez az illat és rajtam tartós is!

Inez

2016. október 25.

Kész, elvesztem. Végleg. Milliószor sétáltam el előtte mire engedtem, hogy a bőrömhöz érjen... Azonnal végem lett, egyetlen simítása elég volt, hogy rabul ejtsen. Teljesen oda vagyok meg vissza, a bal csuklóm az orromhoz nőtt miközben jobbommal a kis dobozkámat símogatom, bámulom révülten csodálva a Kincsemet - mert naná, hogy velem jött, egyetlen percet sem akarok többé nélküle tölteni,
Olyan régóta kerestem az új "bőrömet" akár az új életemet (egy másik illathoz írtak után...), és most végre újra nyitva a lelkem, és a szívem... A Karmám én vagyok. Néha nagyon fájdalmas, de gyönyörű az Élet!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 25.

Sedike

2016. június 28.

Praktikus a kiszerelése,bármikor kéznél van. Néha reggel a fülem mögé,csuklómra és a bokámra teszem/bemasszírozom ,aztán a parfümös ujjaimat végígsimítom a hajamon,egész napon át kitartó a csodás illata! Megvolt a fémtégelyes verzió is,még most is van egy picike benne és tényleg más az illata mint ennek a narancsos verziónak...mindkettő nagyon -nagyon finom illat!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 28.

viewxy

2016. június 13.

Nagyon jó! Amint kibontottam már tudtam, hogy jól választottam. Sajnos kevés ideig érezni igazán jól az illatát, egy idő után már csak nagyon közelről lehet érezni. Nekem nem fogott össze semmit. Kicsit mintha jobban olvadna mint a többi krémparfüm, de lehet csak mert most az idő is melegebb. A csomagolása is nagyon szép, mintás, arany felirattal, kis tégelyes, nem ez a stift.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

beautifullife

2016. május 27.

Végre sikerült megbarátkoznunk!

Körülbelül két éve lehet meg nekem és csak egyetlen egyszer használtam ezidáig, mert első alkalommal annyira rossz érzésem támadt tőle, hogy nem volt kedvem újrapróbálni. Télen vettem meg és a nagy lelkesedésben úgy gondoltam, egy narancsos illat csak nem lehet félrelövés december táján, karácsony közeledtével. De igen. Elmentem dolgozni és éreztem én, hogy pikáns és erős, de gondoltam csak meg kell szoknom. Aztán belépett az irodába az akkori kolléganőm és éreztem rajta egy édes, puha, nőies illatot, ami igazán megtetszett és bent maradt a helyiségben azután is, hogy kiment. Ezek után hihetetlenül szégyelltem magam, hogy én meg valami maszkulin izét viselek, ami semmi nőiességet nem mutat meg magából és még ordít is. Borzasztó volt, azóta nem is mertem utánanyúlni. Valahogy ez mindig fontos volt nekem, hogy akármennyire különleges, erős meg uniszex, vagy esetleg pasisnak titulált valami, a nőiesség azért maradjon meg.

Most viszont elkezdtem szanálni és eladogatni a használatlan parfümöket, amik valószínűleg nem is állnak közel a személyiségemhez és úgy gondoltam, na fene, te Karma, 25 fok felett sem működsz, akkor tőled is megválok. Nyolc imát elmondtam mielőtt felaplikáltam és imáim meghallgattattak! Neki kell a fülledt levegő, a napsütés, különben csak egy medve lesz a barlangjában. Ha viszont jó az idő, kibújik és táncot lejt. Nem is értem hogyan gondolhattam, hogy télen működni fog, amikor határozottan kánikulára hivatott. Ilyen időben egy olyan lédús, színes, az érettségtől dagadó narancs lesz belőle, ami már-már erotikus. Valahogy Spanyolország jut róla eszembe az élénk narancsokkal, fülledtséggel és pikáns fűszerekkel. Ez egy szenvedélyes nyári szeretkezés utáni illat. Ilyen illata lesz a bőrödnek, amikor már egy órája gyűritek a lepedőt és összekeveredik az izzadságotok, a te parfümöd, és az ő parfümje.
Azt hiszem elég sok nyári illatom elé betolakodta magát és már-már attól félek, hogy csak őt fogom használni az egész évszakban.

Őszintén szólva, nem vagyok benne biztos, hogy a rendes parfüm változatban is ilyen finom erotikával működik, mert a krémparfüm is kellően erős és az pedig már lehet túlmegy azon a határon, ami a közönségességet és a környezetünkkel szembeni illatterrorizmust súrolja. Én vakon rendeltem, és akik hasonlóra adják a fejüket, nekik is ezt ajánlom, mert 3000 Ft-ot és egy szolid karmát még csak-csak elbír az ember, de a másikat már nem biztos. Én biztosan maradok a krémváltozatnál, mert szerintem pont elég erős ahhoz, hogy érezni lehessen, de mégse verd orrba az embereket. Vagyis parfüm. A tartósságára se lehet panasz, mert nekem egy fél napot két kenés bőven kibír, pedig nagyon hamar kivégzi a bőröm a parfümöket. Több felaplikálást nem ajánlok, inkább frissítsétek fel, mert ha többet tesz fel az ember, akkor meg túmács. Szóval tudni kell bánni ezzel a fegyverrel, de megéri kitanulni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 27.

Végre sikerült megbarátkoznunk!

allebag2

2016. január 13.

Ez egy igazán jó termék. Az illata mennyei: fűszeres, keleties, narancsos. Kb. 2 éve van meg egy ilyen parfüm, nem mindig ezt használom, de még mindig sok van benne, az illata pedig nagyon tartós, egész nap, sőt még két fürdés után is érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 13.

nobesz

2015. augusztus 2.

Az egyik kedvenc illatom. Teljesen oda vagyok erte. A szappanja ragadta el eloszor a szivemet, utana talalkoztam csak a kremparfummel.Szerintem nagyon kulonleges es egyedi. mindenkinek vannak illatok az eleteben, amivel nem tud betelni. Na nekem a karma pont ilyen. igaz,, hogy narancsos foltot hagy a boron, de engem ez nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 2.

Tinkatinka

2015. július 20.

Nos a Breath of Good és Karma között kellett választani, és ez lett. Olcsóbb így ez az igazság, de megéri. :)
Valóban narancsszín foltot hagy, hogy régen milyen volt azt nem tudom. Az illata mámorító lassan egy hónapja használom, mindenkinek adtam a környezetemben, akit szeretek talán 3/4-ig van, pedig nem egyszer elragadtatom az adagolást. :D Csupa-csupa smiley, azt hiszem ez nem is parfüm, hanem aromaterápiás csodaszer.
Pont ezért kap tőlem 5-öst, fiatalabb, mohóbb, vagy épp öregebb gyengébb szimatú egyének is bátran megvehetik, hiszen nem kell attól tartani, hogy annyit fújsz magadra, hogy az illatba a körülötted levők mint valami téglafalba ütköznek bele. A legjobb parfümöket is tudom utálni, mikor valaki túladagolja bűzölgéstől való félelmében. Hiába szeretek egy illatot (akár a szerelmemet), ha fejbe kólint az bizony rossz érzés.
A fogyása és az ára miatt kap 5-öst, az illat egyéni ízlés dolga. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 20.

A fogyása és az ára miatt kap 5-öst, az illat egyéni ízlés dolga. :)

Emimo

Korcsoport: >54
2015. június 27.

A régi fémdobozost jobbnak találtam: ebbe túl sok piros festéket tettek, hogy a narancs illata mellé narancs színt is kapjon. Minden fehér cuccot összefog. A régi barnás színű volt, natúr, de nem is fogta össze a ruháimat. Az illata is picit más, bár az összetétel ugyanannak tűnik. Ez a pirosas (enyhe vérnarancs vagy mandarin) szín nem kellett volna ilyen áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 27.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum/Fragrance, Pogostemon Cablin (Patchouli) Oil, Limonene, Linalool, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Pinus Sylvestris Oil, Cinnamal, Citral, Geraniol, Citronellol, Farnesol, Benzyl Benzoate, Eugenol, Eugenol
Színezékek: Orange 4 / CI 15510

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Fenyő illóolaj, illatanyag. Illóolajként baktériumölő, antioxidáns tulajdonságai vannak. Kozmetikumokban ezek a hatásai csak viszonylag nagy koncentrációban jelentősek.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színezék. Narancssárga.