Lush

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ha úgy érzed, üres a tank, adj magadnak egy nagy dózis citrust. Senki sem szeret lemerülni, ezért jót tesz, ha fair trade kolumbiai kakaóvajat és fair trade sheavajat masszírozunk a bőrünkbe. Töltsd fel magad bizsergető narancs- és grépfrútpürével, majd lépj ki a fürdőszoba ajtaján elszántan, pozitívan. Ez a hatásos, csomagolásmentes csoda egész napra a napfény illatát kölcsönzi a bőrödnek. Alig várod majd, hogy megoszthasd a jókedved másokkal is."

vagabond

2020. július 18.

Nekem nagyon bevált a használata, nem tapasztaltam, hogy lassan szívódna be, talán mert ezzel a szilárd testápolóval jobban tudom szabályozni, hogy mennyit kenek magamra, a krémekből hajlamos vagyok túl sokat felkenni aztán csak ragadok. Az illata csodálatos és sokáig érzem magamon. Az egyetlen negatívum a körülményes tárolás, meg kell találni a megfelelő tartót, amibe belefér, nem szárad ki, nem olvad el, stb. de ha ez megvan, nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

ria23

2020. január 12.

A csomagolás mentesség keltette fel az érdeklődésemet, ezért néztem körül a Lush pucér testápolói között és ennek tetszett legjobban az illata. De sajnos nem válik be :( Nem szívódik be a bőrömbe akármilyen vékony rétegben is kenem, illetve egy húzott csíkot dörzsölök szét, sehogy se jó. Lassan fogy, mert ritkán szánom rá magam, hogy használjam és akkor is csak kevés fogy. Az illata közepesen tartós rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Mangoka

2019. szeptember 6.

Jó ötlet a pucér termék, az illata és a hatása is finom. De órákig tart ameddig beszívódik, addig nem lehet semmihez hozzáérni, sajnos élhetetlenül lassan szívódik be, és addig tocsogsz az olajban mint egy lángos, nem is értem hogy gondolták ezt. Elfogom használni, de újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140