Lush

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darbarad, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Ha úgy érzed, üres a tank, adj magadnak egy nagy dózis citrust. Senki sem szeret lemerülni, ezért jót tesz, ha fair trade kolumbiai kakaóvajat és fair trade sheavajat masszírozunk a bőrünkbe. Töltsd fel magad bizsergető narancs- és grépfrútpürével, majd lépj ki a fürdőszoba ajtaján elszántan, pozitívan. Ez a hatásos, csomagolásmentes csoda egész napra a napfény illatát kölcsönzi a bőrödnek. Alig várod majd, hogy megoszthasd a jókedved másokkal is."

ria23

2020. január 12.

A csomagolás mentesség keltette fel az érdeklődésemet, ezért néztem körül a Lush pucér testápolói között és ennek tetszett legjobban az illata. De sajnos nem válik be :( Nem szívódik be a bőrömbe akármilyen vékony rétegben is kenem, illetve egy húzott csíkot dörzsölök szét, sehogy se jó. Lassan fogy, mert ritkán szánom rá magam, hogy használjam és akkor is csak kevés fogy. Az illata közepesen tartós rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

Mangoka

2019. szeptember 6.

Jó ötlet a pucér termék, az illata és a hatása is finom. De órákig tart ameddig beszívódik, addig nem lehet semmihez hozzáérni, sajnos élhetetlenül lassan szívódik be, és addig tocsogsz az olajban mint egy lángos, nem is értem hogy gondolták ezt. Elfogom használni, de újra biztosan nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

darbarad

2019. május 12.

Az illata és a környezetbarát szemlélet, aminek szellemében alkották, elcsábított, így megvettem. Sajnos hiába szimpatikusak a pucér holmik, sampon, balzsam, tusfürdő, használat közben nem igazán szoktak bejönni, és sajnos ez ennél a szilárd testápolónál sem volt másképp. Először is, könnyen olvad, ezért szépen ki kell találni, hova érdemes tenni, a másik pedig, hogy miben tárolja az ember. A használt tégelyekbe nem szeretném visszatenni, mert hiába tisztítom ki őket alaposan, az eredeti termék szaga/illata benne marad és nem szeretném, ha átvenné ez a citrusos csoda. Vettem neki egy fémdobozt, de mivel "magas" a termék, a tetejét nem tudom rátenni, így csak itthon tudom használni, utazásra, stb. esélyem sincs magammal vinni (jó mondjuk ezt nem bánom). Használata amúgy nem bonyolult, hamar olvadozni kezd, de nem olyan kellemes érzés vele átkenni a testet, mint egy sima testápolóval. Őszintén szólva elég nehezen szívodik be és nem túl kellemes, leginkább zsíros érzetet kelt. Használat közben, pedig ahogy egyre jobban olvad, szinte csúszik ki az ember kezéből. Plusz sajnos szívja magába a szöszöket, koszokat, hiába van tiszta helyen, hiába van saját fémdoboza, hiába csak tiszta kézzel nyúlok hozzá és tiszta testre használom, elkerülhetetlen egy pici koszolódás. Mondjuk a boltban is tiszta porosak voltak szegények, szóval erre végülis számítottam. A csomagolásmentesség és a varázslatosan finom illat miatt nem bántom, mert nem akarok neki rosszat, de újravenni nem fogom és várom, hogy elfogyjon a már meglévő (viszonylag lassan fogy amúgy). Azonban egy próbát mindenképp megért és mégtöbb hasonló koncepciójú terméket (pár apróbb finomítással!) a piacra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax / Cera Carnauba
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citral, Citronellol, Limonene, Linalool
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140