Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angel9377, Módosítva: 2017. szeptember 30.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ezt a fürdőgolyót a középkori bolondok ünnepének uralkodójáról neveztük el. Illatát a Gorilla parfümök egyik alkotója, Simon Constantine készítette. A golyó lassan oldódik fel a vízben, s egy ponton láthatóvá válik bíborszínű magja, melynek extra édességét a világ első fair trade illóolaja, a vaníliakivonat adja. Ezt ellenpontozzák a feketebors és a pacsuliolaj földes árnyalatai. A fürdőgolyó formatervét a karácsonyi bulikon viselt papírkalapok ihlették, melyeknek őse az a korona, amelyet a Bolondok Királya viselt különös ünnepi uralkodásának idején. A Lord of Misrule halloweenkor kegyeskedik megérkezni hozzánk, és jelenlétével megtisztel bennünket egészen addig, amíg a tavasz első jelei láthatóvá nem válnak."

galivali

2019. november 14.

Egyik kedvenc fürdőgolyóm a márkától. Gyönyörű vörösesre festi a vizet, de a kádat egyáltalán nem fogja meg. Az illata isteni, sokáig érzem a bőrömön és a fürdőszoba még másnap reggel is illatozik tőle. Puha, bársonyos lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 14.

gala

2019. november 14.

Önmagába véve talán nem a leglátványosabb Lush fürdőbomba, de azért elég menő, hogy ebből a zöld dologból valami lilás-merlotos vörös lesz. :)
Nekem ez a kedvencem tőlük, leginkább az illata miatt, ami inkább fűszeres, de én ezt az illatvilágot preferálom. És fürdés után is sokáig érződik mind a bőrön, mind a fürdőszobában, de nem kell takarítani utána. ;)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Pajzs

2019. október 21.

Egy élmény ezzel fürdeni: relaxáló, fantáziát megmozgató.
Az elején pezseg, ahogy oldódik a zöld burok, majd egyszer csak kipukkan a belseje, és ömlik belőle a piros töltelék. Ekkor össze-vissza kering a vízen a fürdőgolyó. Mivel a zöld és a piros komplementer színek, ezért a káprázatos színkavalkádba szürke is vegyül, később ez bebarnul, mielőtt fokozatosan elnyerné végleges, sötétpirosas színét, mely a meggyszörpre emlékeztet, mikor az kissé üledékessé válik. El tudom képzelni egy kicsi, szív alakú, értékes üvegcsébe töltve. Az elején habzik, de csak kevés ideig, majd teljesen eltűnik az egyébként is kevés és vékony habréteg.
Az illata mesés, teljesen elvarázsolt. Már a zacskóból inhaláltam. Édeskés és földes egyszerre, boszorkányosan játékos és fordítva: játékosan boszorkányos; sokáig érezni a fürdőszobában, és a bőrömön is megmarad. Megnyugtató és inspiráló.
Nem szárít. A kád, miközben fürödtem, csúszósnak érződött, de miután leengedtem a vizet, csak az alja csúszott egy kicsit, és lényegesen könnyebb volt kitakarítani, mint a Lush-féle habfürdőket.
Két körben fürödtem el, bőven elég és kényeztető volt így is (nem teli kád vízhez); hozzájárult a testi-lelki feltöltődésemhez.
Egy kis szerelmi bájital magamnak.

Jelölve van itt, hogy már nem gyártják, de online és boltban is kapható, egy picikét megváltozott összetevőlistával (pl. a gardéniakivonat rögtön a vanília után van feltüntetve).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

Egy élmény ezzel fürdeni: relaxáló, fantáziát megmozgató.
Egy kis szerelmi bájital magamnak.

PiciZsuzsa

2018. november 13.

Ajándékba kaptam és nagyon tetszett. A víz tényleg sötét bordó az illata pedig szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

Black Fairy

2018. november 1.

Fantasztikus! Gyönyörű bordóvá teszi a vizet, az illata az egyik kedvencem, hatalmas élmény vele a fürdés, értem, miért rajong érte mindenki... :o

(és a kádat se kell súrolni utána)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 1.

(és a kádat se kell súrolni utána)

katonatira

2018. február 11.

Isteni az illata, nagyon látványos, valóságos élmény vele a fürdés!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 11.

Isteni az illata, nagyon látványos, valóságos élmény vele a fürdés!

babyface

2018. január 13.

megmondom őszintén, rá se hederítettem volna, ha a barátnőm nem tukmálja rám, hogy márpedig ez a legjobb lush-os fürdőgolyó. csak mostanában kezdtem újra lush-függővé válni egy időben leszoktam róluk a parabének miatt. a fürdőgolyók sem mozgattak meg igazán én inkább a habos fürdők híve vagyok, de mostanában elcsábított a szín* és illatorgia amit nyújtanak, nem is beszélve arról, hogy milyen gyönyörű színekben pompáznak mikor feloldódnak. :) az illata isteni rózsás, mély, földes pacsulival, a végeredmény meglepő módon nem zöld víz, hanem mély bíbor vörös! orgazmikus illat és a pattogó cukorkák is édesek benne kár hogy limitált... :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

grd39

2017. december 2.

Hihetetlenül imádom az illatát, nem tudom megunni... bárcsak állandó termék lenne. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 2.

kritta

2017. október 27.

Ahogy bedobtam a fürdőbombát a vízbe, kis pattogó hangok kíséretében elkezdett feloldódni. Először a zöld minden színében pompázott, majd ehhez keveredett a rózsaszín színvilág és ebből pedig egy egészen érdekes mély bordó szín állt össze. A pattogóhang pedig a pattogós cukortól származott. Mekkora ötlet fürdőzéshez szánt termék készítéséhez pattogós cukorkát bevonni!
Az illata kevésbé volt intenzív, mint az első Cheer up Buttercupnak, de mindenképpen természetes, fűszeres hatást keltett és a bőrön egészen sokáig diszkréten érezhető is maradt.
A leírás szerint egy csintalan fürdőbombával van dolgunk, ami a pattogós cukorka miatt kimondott hangsúlyossá vált.
A földes illatot a pacsuli és a feketeborolaj szolgáltatta.
A terméket a bolondok ünnepe ihlette, ami pogány gyökerekkel rendelkezik és nagyon jól szimbolizálja mindezt ez a fürdőbomba. Ezt a bombát is kizárólag természetes összetevők alkotják, melyek, mint anya számomra még fontosabbak. Kisebbik gyermekemen többször tapasztaltam allergiás reakciót, ha én magam egy-egy új terméket használtam, mint például tusoláshoz, vagy hidratáláshoz.
A fürdőbomba azonban semmiféle reakciót nem váltottak ki nála, így bátran merem használni őket ezután is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 27.

A földes illatot a pacsuli és a feketeborolaj szolgáltatta.

Lushlife

2017. szeptember 29.

Ujra lehet kapni es annyira szeeep es jo illata van😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Ujra lehet kapni es annyira szeeep es jo illata van😍

Színezék. Lilás piros.