Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: zsazsa, Módosítva: 2014. május 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Habfürdő tömb kakaóval a kalóriamentes csokis-karamellás élvezetért.

Már nem gyártják ezt a habfürdőt, de a retro kínálatban néha fellelhető.

Kiszerelése: 100 g

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

2014. július 9.

Szerintem inkább mézes az illata... Szerettem, finom bőrt csinált, jó illata volt. Azért nem csodaszer, nem fogok sírni utána, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 9.

zsazsa

2014. április 29.

Sajnos már nem gyártják, Karácsonykor vettem fél áron, a Retro termékek között volt elérhető. Én nem mondanám csokisnak az illatát, még talán karamellásnak sem, talán tejeskávé illatnak, ami nem túl cukros, nem túl erős szerencsére. Fürdés közben és fürdés után a bőrön is érezni lehet az illatát. Én egy egész tömböt használtam el egyszerre, de egy fél is elég lett volna, mert hatalmas habokat csinált. Kellemes vele a fürdőzés, nekem egyáltalán nem szárította a bőröm. A külseje is nagyon esztétikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Citrus Sinensis (Sweet Orange) Peel Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Oil, Limonene, Linalool, Benzyl Benzoate

Kakaópor.   A kakaó  a mai Mexikó területéről származik. A Dél-Amerikában őshonos trópusi fa termése tartalmazza a kakaóbabot, melyből a bennszülöttek varázslatosnak tartott italt készítettek A kakaóvajnak, illetve a porosított formájának, a kakaópornak a kozmetikai iparban is nagy a jelentőssége, mert remekül serkenti a bőrsejtek növekedését, illetve elősegíti a bőr vízháztartásának szabályozását. Lásd még kakaóvaj.

A CosIng besorolása szerint a kozmetikumokban illatanyagként használt.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: kockacukor.