Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Varázsold el a fürdőd! A Hótündérek apraja-nagyja imád varázsköröket rajzolni a kád vizébe ezzel a cukrosan édes varázspálcával, mely a fürdőt mágikus módon rózsaszínűre változtatja, és vattacukorillatú habfelhőket növeszt a víz színén. Nem kell az egészet egyszerre elhasználnod, bőven marad még a következő alkalomra (sőt a következő utánira) is. A többször használható varázspálcát tedd a kád mellé, hadd száradjon ki – így nem száll el belőle a mágikus erő."

Pajzs

2019. december 8.

Az idei karácsonyi szezonban is kapni, bár külsőleg kicsit megváltozott: nincs rajta masni és kis csengő, a csillagot kisebb, ezüst csillagok díszítik, a pálcika pedig rózsaszín, de az összetevők ugyanazok.
A vízsugár alá tartottam, közben meg-megforgattam, nem a vízbe tördeltem, ahogy a többi Lush habfürdőt, így is másodpercek alatt rózsaszínre színezte a vizet, és nagy, de kevésbé tömött és tartós habokat kreált. A varázspálcából csak úgy röpködött a folyékony, rózsaszín mágia. Hét fürdésre elegendő volt egy csillag, az első két alkalommal ezüst csillámok is úsztak a vizen (ezek nem maradtak meg a bőrömön), az utolsó kettő használatkor szétjött a csillag, és mivel nem tudtam szétmorzsolni a darabokat, a vízbe dobtam őket; nagyjából a fürdés közepére oldódtak fel teljesen.
Nem szárított, de alkalmanként jólesett a testápoló utána. A kádat nem kellett súrolni utána, könnyen ki lehetett tisztítani.
Az illata édes, gyümölcsös-gyerekrágós-cukros-játékbabás. Emiatt nem használtam minden este, mert bár egyszer-egyszer jó volt ebben a mókás koktélban fürdeni, máskor túl töménynek éreztem. A Polar Bear Plunge habfürdővel is kipróbáltam, ezzel keverve a habok hatalmasak lettek, a víz opálos rózsaszín és mentás cukorka illatú.
Esti, jókedvre derítő, rózsaszín csiribi-csiribának jó élmény volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 8.

Esti, jókedvre derítő, rózsaszín csiribi-csiribának jó élmény volt.

anitaanett

2019. április 22.

3 évvel ezelőtt szereztem be és akkor is használtam el, de úgy emlékszem rá, mintha most lett volna. :D Igazi csajos Lush termék! Az illata mennyei, szó szerint varázslatos, a forró fürdővízbe mártva szép rózsaszínné színezte azt, és akkor még pluszba jön hozzá, hogy csillámos! Kell ennél több?! Én úgy voltam vele, hogy NEM! Engem teljesen elvarázsolt, ki se akartam jönni a kádból. :D Utána még kb 2-3 alkalommal tudtam használni, elraktam egy zacskóba miután teljesen megszáradt. A kis csengő rajta nagyon cuki, az még most is meg van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 22.

Fruzsci

2019. január 28.

Ajándékba kaptam, nagyon ötletes nagyon tetszett! :D Viszont nekem ez már nagyon tömény cukorkás illat...nem számoltam, de sokáig kitartott, a vége fele már nem annyira jött be ez az illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

alaina

2017. április 12.

Ajándékba kaptam, imádom a rózsaszínt és a csillámokat, úgyhogy telitalálat volt :) Én két ágát letörtem a csillagnak és azt dobtam a fürdővízbe. Finom az illata, erős, vattacukros :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

barbyka01

2017. február 17.

Nagyon imádtam!!! Mesés rózsaszínűre színezte a vizet, telis tele csillámporral, az illata pediiiig! Fú nagyon édes vattacukros, nagyon finom, egyik kedvenc habfürdőm lett :) 3 fürdésre elegendő volt nekem, nagyon szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 17.

kerteszke

2016. november 19.

Ó igen!! Tavaly kaptam ilyet karácsonyra és csodálatos termék, nagyon-nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 19.