Lush

Ár:   990 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: wasp, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Mmm… mmmilyen édes élmény a fürdés ezzel a pillecukor-illatú fürdőolajjal! Engedd, hogy minden gondod semmivé olvadjon, ahogy a bőrpuhító mályva és a nyugtató hatású bársonyvirág körülsimogat.Ha az élénk sárga és a rózsaszín kombinációja nem juttatja eszedbe az édességboltok gyerekeket elbűvölő cukorkáit, az édes illat majd megteszi.Ha fiatal vagy (legalábbis lélekben), élvezni fogod, hogy nyakig merülhetsz egy kád barackszínű édességbe."

RitaL

2017. december 19.

Nekem nem jött be, és nekem pont azért nem, mert nem volt elég olajos, nem volt olyan, amit egy fürdőolajtól várok: hogy olajozza be alaposan a bőrömet, hogy ne is kelljen utána testápoló, és illatozzon. Én szívesen takarítom utána a kádat, de ez után abszolút nem kellett sajnos. Nekem a Floating Island jött be, ez egyáltalán nem. Pedig az illata finom, cukorkaillat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 19.

Lettiyy

2017. november 21.

Nagyon kellemes illata van, a színe valami gyönyörű. Arany csillámos lett tőle a fürdővíz. A bőröm puhább lett azonnal, viszont sajnos nem sokáig tartott.
Kellemes, viszont nekem jobban tetszenek a látványosabb fürdőolajok/fürdőbombák.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

Lushlife

2017. augusztus 26.

Nekem nagyon nem jött be. Azért vettem meg mivel nagyon tetszett az illata, de nekem olyan olajos lett utánna a bőröm, hogy újra lekellett zuhanyoznom úgy meg semmit sem ér szóval biztos nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 26.

Csillamkecske

Korcsoport: < 18
2017. augusztus 25.

Nagyon jó finom az illata és az ára sem vészes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Nagyon jó finom az illata és az ára sem vészes

cseresznye007

2017. július 4.

Édes illata van ami belengi a fürdőszobát,a használata után nem voltam totálisan olajos,és kellemesen érezte utána a bőröm magát.Az egyik kiskedvenc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

ninahf

2017. június 1.

Nagyon kellemes illata van, a csillámokat is élveztem :)
Az extra száraz bőrömre csak másnapig hatott sajnos

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 1.

Nagyon kellemes illata van, a csillámokat is élveztem :)
Az extra száraz bőrömre csak másnapig hatott sajnos

missmarple

2017. március 5.

Jó illata van, édes, de nem gejl, tipikus cukorka illat. Egészben használtam el, de többet vártam tőle. 2 napig tudtam mellőzni a testápolót. Egy ilyen terméktől 4-5 napot elvártam volna. Egyébként színes, illatos, kellemes a fürdés

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 5.

wasp

2015. december 25.

Karácsonyra kaptam, durva gumicukor-pillecukor szag csapott meg, mikor kibontottam a zacskót, amibe enyhén bele is olvadt a kis korong.
Mivel pazarlásnak tartok kifolyatni annyi vizet, amennyi a kádban ázáshoz kell (nem mellesleg nem is túl higiénikus és egészséges), úgy döntöttem, egyszerűen szappanként használom, aztán majd elfogy. Ahogy dörzsöltem tenyeremben, valóban kissé barackos lett az illat, de az én orromnak még ez is bántó. Kicsit olyan érzés volt, mintha smirglivel mostam volna le magam (de nem is így kell használni, hanem bedobni a kád vízbe és utánacsobbbanni), úgyhogy ezen nem lepődtem meg. Puha, selymes lett a bőröm, gondolom a sok vegyszer miatt is, ami rátapadt. Szerintem orrfacsaróan műanyag a szaga, magamtól biztos nem venném meg. Eddig kétszer zuhanyoztam vele és még megvan több, mint a fele, meg is lepődtem, nem olvad így olyan hamar. Egy kád vízben feloldva biztos más, főleg a színek miatt. Én nem szeretem az ilyesmit és nem is úgy használtam, ahogy kellene, de teljesen lepontozni nem akarom, mivel nem bántotta az érzékeny bőrömet, bár nem is használom tartósan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. december 25.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Prunus Dulcis
Emulgeálószerek: Laureth-4
Tisztítószerek: Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Synthetic Musk, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene
Színezékek: Red 28 / CI 45410, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200, Yellow 10 Lake / CI 47005

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Nem szabályos INCI név. Jelentése körömvirág örlemény.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.