Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagygyorgy.emese.dalma, Módosítva: 2015. május 14.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

"Élvezd egy szemtelen masszázs örömeit, mielőtt az óra 12-t üt, és figyeld, hová vezet az események láncolata! A jázminrajongók alig várják, hogy rátehessék a kezüket erre a Salvador Dalí stílusában készült, csodálatosan sikamlós masszázstömbre, melyet drága, kényeztető és érzéki olajok illatosítanak. A legjobb, ha azzal együtt élvezed, akit szívesen megcsókolnál karácsonykor a fagyöngy alatt.  A Midnight Massage-ba tettünk fügét, szentjánoskenyeret és birsalmát is. Ezek a ragacsos, édes és kívánatos tiltott gyümölcsök pompásan hidratálják és táplálják a bőrt. Mindezt vaníliával koronáztuk meg, mely köztudottan afrodiziákus és ellazító hatású."

deezsina

2017. május 4.

Ez a termék csodálatos volt, nagyon szomorú, hogy már nem gyártják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 4.

Ez a termék csodálatos volt, nagyon szomorú, hogy már nem gyártják.

Epetra90

2014. november 29.

Sajnos mar nem lehet kapni, pedig imádtam :) A napokban fogom elhasznalni azt a picit ami meg maradt belőle :) nagyon fog hiányozni :( :( :( kellemes az illata, nyugtató hatású, ezért este szoktam használni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 29.

zsazsa

2014. január 19.

Fantasztikus ez a masszázstömb!!! Nagyon finom, kellemes, nem túl erős illata van, jól is hidratál, nagyon könnyen olvad. A csillámpor nagyon apró szemű, hamar (1-2 használattal) lekopik róla, de az elején sem zavaró, ad egy kis aranyfényt a bőrnek. Sajnos csak karácsonyi limitált kiadás, de remélem idén Karácsonykor is lesz!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 19.

sminkesmas

2013. március 3.

Nekem nagyon tetszik ez a termék, jól be is tankoltam belőle.
Tetszik az illata és tartós is.
Jól táplál, a csillámpor hamar lekopik róla ( 3 használat kb), így nem zavaró és nem is "szúrós".
Mivel nekem nagyon száraz a bőröm ezért nem zavar ha kicsit dúsabb és zsírosabb a testápolóm, sőőőt!
Nagyon szeretem!

Ha érdekel fotó, teszt vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 3.

Nekem nagyon tetszik ez a termék, jól be is tankoltam belőle.
Tetszik az illata és tartós is.
Nagyon szeretem!

Ha érdekel fotó, teszt vagy bővebb infó, akkor itt írtam róla:

Üdv!
SminkÉsMás

ritaszeged

2013. január 11.

Én akciósan vettem, és úgy hittem, hogy alig pár alkalomra lesz elég, de meglepő módon már legalább 8-10 alkalommal használtam majdnem az egész testemen, és nem sok fogyott belőle. A csillámpor nekem tetszett, mert olyan picikék voltak, hogy inkább csak arany fényt kölcsönzött a bőrre, szép fényes és ápolt lett tőle a bőröm másnap. Kicsit lassan szívódik fel, de estére ez nem gond. Finom az illata, de azt hiszem nem mindenkinek nyerné el a tetszését mert nagyon intenzív :) Tehát, jó árban volt (50% kedvezmény) kellemes az illata és jól hidratál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 11.

nagygyorgy.emese.dalma

2013. január 4.

Testápolónak használom a lábszáramon, mert ott különösen száraz a bőr. Jól ápol, felpuhítja a bőrt, viszont nehezen szívódik be, ezért éjszakára érdemes használni, de megéri, mert sokszor nem érzem szükségét csak 2-3 naponta használni. Ez az arany csillámréteg viszont szerintem teljesen felesleges rá, szerencsére gyorsan lejön róla (csak a felső rétegen van), első használatnál csillogós voltam, de már nem látom hogy csillámporban fürödtem volna.
Egyébként mivel karácsonyi termék volt, most féláron beszerezhető,és nem lesz egy darabig, de nyáron meg melegebb időben ez már túl sok lenne, úgyhogy igazából ez nem probléma számomra. Az illata erőteljes, nekem tetszik, de nappalra már csak emiatt sem használnám, mert elnyomná a parfümömet.
A csillámpor, a nehéz beszívódás, és az erőteljes illat miatt vonok le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 4.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Olea Europaea (Olive) Oil
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Jasminum Grandiflorum (Jasmine) Extract, Benzyl Salicylate, Cinnamyl Alcohol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Cinnamate, Farnesol, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: Ragyogó arany csillám.