Lush

Ár:   1590 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hoagirl, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Nem érdemes belesírni a kiömlött tejbe – inkább fürödj benne! Ezt a helyes kis tejesüveg alakú habfürdőt teletöltöttük jókedvre derítő narancsolajjal és zsírszegény tejjel, hogy egy jó adag boldogsággal kényeztethesse a bőröd. A palack kupakja kakaóvajból készült, így ez is hozzátesz egy kicsit az extra bőrpuhító hatáshoz. Egyszerűen csak morzsold el a megeresztett csap alatt, és a fürdő máris megtelik dús habokkal."

Black Fairy

2019. május 18.

A víznek unalmas színe lett, az illata erős, de "olcsó szappan" szerű volt. Alig csinált habot, pedig az egészet beletettem, és azok is gyorsan eltűntek.
A hidratáló hatása viszont remek volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

A hidratáló hatása viszont remek volt.

csill87

2019. január 18.

Ez az első Lush habfürdő, amit próbáltam, de tuti, hogy nem az utolsó! Nekem tetszik, hogy enyhe az illata, kellemes, ezzel lehet relaxálni, lazítani, van amikor a túl erős illatok zavaróak. Engem az sem zavar, hogy nincs színe a víznek, tetszik a kellemes enyhe illat és a habok :) :) Egyébként én 3 részre törtem, és három alkalommal használtam el, egy elég nagy kádban, de elegendő volt a mennyiség így is, így már annyira nem is drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Bubucim

2018. március 12.

Nekem ez nagyon nem vált be. Először egy kisebb darabbal próbálkoztam, de alig lett belőle hab. Később kb. a felét tettem a vízbe, így valamennyivel több hab keletkezett. Ezt még el is nézném neki, mert lehet, hogy az egészet bele kellett volna tenni. Illata alig van, az ápoló hatása pedig szinte semmi. A legtöbb Lush fürdőtermék esetében azt tapasztaltam, hogy remekül hidratál. Ez viszont semmit. Két csillag, mert valóban frappáns a kis tejes üveg és a csillámló tető neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

kecskesszuszu17

2018. február 8.

Nagyon kellemes volt az illata, hidratált is, különösebben nem színezte meg a vizet és így a kádat sem, de nagyon jó volt benne ücsörögni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Lorna

2016. július 31.

Azt a tipikus (bár hamar múló) habfergeteget kapjuk, amiket a filmekből ismerünk. Enyhén olajos is a víz, úgyhogy viszonylag hidratál és kifejezetten jópofa a tejes üveg cucc dizájn. Ami negatívum, hogy drágább a többi Lush fürdőcsodánál, viszont élményként vagy termékként nem ad sokkal többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 31.

makeupmaniac

2015. október 17.

Semmi különöset nem tud, fehér víz, enyhe illat, pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 17.

Semmi különöset nem tud, fehér víz, enyhe illat, pénzkidobás volt.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: antik hatású ezüst csillám.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: ezüst csillám.