Lush

Ár:   2190 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: babyface, Módosítva: 2014. július 11.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Ez a szappan, melyet Mo évtizedes kenyérsütési tapasztalatai ihlettek, nagyon jó hatású az arcbőrre. Külseje-belseje tele van olyan csodás és meglepő összetevőkkel, mint a búza és a teljes kiőrlésű kenyér. Az öt búza alapú összetevő - a teljes kiőrlésű kenyér, az organikus búzacsíraolaj, a búzakorpa, a búzacsíra és a komlóolaj - gazdag E-vitaminban, amely segít megfiatalítani a bőrt és mérsékli a hegesedést. A balzsamos szuhar és a szantálfa olaja még gazdagabbá teszi a rendkívül tápláló keveréket, így ez a szappan nem csak tisztává, hanem puhává is varázsolja a bőrt.

Más szappanoktól eltérően a Movis puha, szivacsos állagú, és használat közben lágy zselévé változik át.

Mesilla

2020. január 2.

Csak megjegyzésre írtam, ott viszont nem lehet csillagozni, úgyhogy még egyszer:
Kicsit szétázott kenyér állaga van, ha vizes, továbbá oda kell figyelni, hogy ne álljon vízben használat után, mert akkor szétmállik, és nekem többszöri használat után már kevésbé akar habzani, de jól tisztít és kellemes az illata. Azért legközelebb majd lehet, az aktív szenes arclemosót választom.

Update: viszont a bőröm nagyon szereti, és rájöttem, hogy nem úgy kell használni, hogy a kezemre viszem fel, és úgy a bőrömre, hanem közvetlenül az arcomat dörzsölöm vele, így radíroz is, és így már nagyon bejön. Mégis újra veszem. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

tami99

2019. január 7.

Ez az első Lush arcszappanom. és az igazat megvallva, ezt is csak azért vettem meg mert 50%-al leakciózták az üzletben, és a baromi jó illata egyből megfogott. Én nem vágok belőle kisebb szeleteket, én a tömb egyik felét illetve az arcomat bevizezem, a szappannal finoman végigdörzsölöm az arcom, majd az így kapott zselés allagú szappannal megtisztítom a bőröm. Az eredmény nálam puha, tiszta bőr. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

nhelga

2017. december 26.

Sok arclemosót próbáltam a LUSH-tól, és eddig ez vált be a legjobban. Mivel érzékeny, pirosodása hajlamos az arcbőröm, ezt ajánlották. Én a nagyobb tömbből kisebb szeleteket vágok (mindig újat mikor az előző elfogy), a 'mini szappant' a vizes kezeim közt jól összedörzsölöm, hogy habot képezzen, majd ezzel a habbal mosok arcot. Így viszonylag sokáig is elég. Nekem nagyon bevált, szép, tiszta arcbőrt eredményez, pirosság nélkül, és szerintem az arcom állapotán is sokat javított. Az utóbbi időben viszont picit kiszárította a bőröm, habár ezt én a hideg időnek tulajdonítom. Hidratálót mindig használtam utána, most télen viszont kicsit tartalmasabb krém használata szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

deezsina

2017. május 28.

Én az illata miatt vettem meg, illetve relatíve olcsó a Lush kínálatban, ez a vajas jelleg is megtetszett szóval gondoltam kipróbálom.
Eléggé problémás, száraz, pattanásos és gyakran gyulladt az arcbőröm, ezen nekem semmit sem segített. A tisztító hatását sem találtam annyira erősnek, puhítani valamennyit tényleg puhított, de nekem nem ez a fő problémám. Ami miatt inkább áttértem a testen való használatra (úgy gondoltam így hasznosul a legjobban) az az, hogy az állaga miatt úgy éreztem, a vajas rész kioldódik de a morzsás váz megmarad, ezért egyre durvábbnak éreztem a radírozó hatását, ami sebekkel és gyulladásokkal teli arcbőrön annyira nem kellemes.
Testen kellemes, radírozásra és testápolót kiváltó hidratálásra tök jó, az illata is kellemes, lassan fogy szóval tulajdonképpen nem jártam rosszul, de arcon nálam nem működik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 28.

rose

2016. január 2.

Száraz, érzékeny, kipirosodásra hajlamos bőrre igazi csodaszer. Napi egyszer használom, és már néhány nap után látszódott a hatása, a bőröm puha lett, és a pirosságot is lehúzta. Maga a szappan is vicces, tényleg úgy néz ki, mint egy szelet kenyér, az állaga pedig puha, szivacsos. Három apró hátrányt azért megemlítenék: az illatanyagot feleslegesnek tartom benne, macerás, hogy mindig tele lesz morzsával a mosdókagyló, illetve nagyon drága. Ezek miatt kénytelen vagyok levonni egy csillagot, de alapvetően szuper szappan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

pankabeauty

2015. augusztus 27.

Nagyon szeretem szép puha lesz az arcom utána, kevés kell belőle szépen "habzik" .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

venus12

2015. augusztus 27.

Tényleg olyan mint egy kenyér , az illata is nagyon finom. Nem esik szét ha víz éri. Szép puha lesz tőle az arcom. Az ára se vészes , sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 27.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

Nem szabványos INCI név. Jelentése rozskenyér. A Lush elsőorban bőrradíroz hatása miatt teszi a kozmetikumaiba.

További info a LUSH oldalán.

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.