Lush

Ár:   1590 Ft, 5750 FT   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   45g, 240g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2015. március 30.

Ár:   1590 Ft, 5750 FT
Kiszerelés:   45g, 240g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A teljes körűen használható testápoló újjáalkotott, öntartósító formájában is nagyon-nagyon jót tesz – és nemcsak a bőröddel.

A gazdag és bőkezűen összeállított krém nemcsak abban segít, hogy bőröd a lehető legjobban nézzen ki, hanem erősíti a kis, helyi szervezeteket is, melyek nemes célokért dolgoznak, s amelyekkel együttműködünk. Minden bevétel közvetlenül hozzájuk kerül!

Minden eladott Charity Pot esetében az adó befizetése után megmaradó bevétel 100%-át kis, helyi szervezeteknek adományozzuk, amelyek arra használhatják a segítséget, hogy folytassák nagyszerű tevékenységüket. A Charity Pot révén olyan szervezeteket támogatunk, amelyek a mi általunk is vallott etikai elvek szerint működnek a környezetvédelem, az állatjólét és az emberi jogok védelmének területén."

babyface

2019. április 30.

újévi fogadalmaim egyike volt, hogy minden hónapban a fizetésem x %-át adományozom különböző szervezeteknek, rászorulóknak. ezzel a termékkel két legyet ütöttem egy csapásra, mert ez kicsit "ön" adományozás is volt. :D az illatára még az ősidőkből emlékeztem, hogy finom édeskés, púderes, olyan meghatározhatatlan mégis határozottan lush-os illat. :) nagyon jól kiegészítik egymást a most limitáltan kapható mamma mia zuhanyradírral. tény és való, hogy inkább télre és nagyon száraz bőrre ajánlott, mert a sok természetes vajnak köszönhetően elég testes, nehezen szívódik be, de nekem éjszakára tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Devy

2019. március 15.

Egyik új kedvenc, az üzletben nem éreztem konkrétan az illatát, és itthon nagyon pozitívan ért, hogy ilyen kellemes, édeskés. Plusz remekül hidratál! A kiváltó ok amiért megvettem ugye, maga a tény, hogy helyi szervezeteknek adományozzák az árát. Példát lehetne venni a Lushról!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 15.

Lexi99

2019. január 17.

Száraz bőrre ajánlom! Nekem bevállt, gyorsan felszívódik, az illata kellemes. Nekem bevállt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 17.

dio14

2019. január 14.

Ajándékba kaptam, de magamnak biztosan nem venném meg. Éjszakára használom kéz és lábkrémnek, de sajnos nem igazán vált be. Nagykn zsíros, nehezen szívódik be, ennek ellenére szinte semmit nem hidratál. Másnap kézmosás után szárazak a kezeim. Elhasználom, de újravenni biztosan nem fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

csill87

2019. január 5.

Kéz és lábápolásra használom, és nagyon jó, tartósan hidratál, tényleg minőségi és a kis kiszerelés nem is drága, télre meg muszáj egy testesebb kézápoló. Az illata nekem shea vajas, amit valaki vagy szeret, vagy nem. Ennek ellenére szerintem állandó lakó lesz nálam. Jah, és fontos infó, hogy nem lobbantja be az ekcémát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

drz400

2018. október 25.

Mindig nagyon száraz a kezem, arra nagyon jó, szinte csak arra használom. Egész testre kicsit sok, nem szívodik be teljesen nekem :/ Mindig újraveszem. Azt vettem észre, hogy az illata változó, nemcsak országonként, hanem itthon is vettem egyszer-kétszer borzalmasan patikaszagút. Ez szerencsére ritkán fordul elő, álatlában kellemes illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 25.

mona82

2018. augusztus 23.

Az adományozós résszel megvettek kilóra. Kis kiszerelésben szereztem be, és ebben a jó meleg időben ki is próbáltam. Teljesen beszívja a bőröm, pedig nem kifejezetten száraz, inkább csak télen.
Mezítlábas időszakban nekem mindig kiszárad a sarkam, lábujjaim, pedig kenem szorgalmasan, ez a kence úgy tűnik szépen bepuhítja a bőrt ott is. Páran írták előttem, hogy olajos réteget hagy a bőrön, ezt nem tapasztaltam. Az illata finom, nem tolakodó. Jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 23.

szanett8901

2018. július 24.

Jó-jó-jó illata van, de rettenetesen zsíros. A krém bekenése után nem szeretek a fejemhez/hajamhoz nyúlni, mert szinte már moshatok is azonnal hajat. Illata viszont szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

her6

2018. május 28.

Kevés Lush termékek egyike, amiben nem irritál a parfüm és nem kezdek el könnyezni tőle. Az állaga elég macerás, nem szeretem, hogy csak ott ül a bőrömön és órákig érzem, viszont amire van, arra jó, hidratál. Nagy kiszerelésben megvettem, már hónapok óta nem használtam, majd elkenegetem valahová, viszont biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 28.

hzsvitamin

2018. április 1.

Csodálatos. Minden tekintetben. Nekem ez a tökéletes téli testápoló. Ez és a Dream Cream a kedvenceim.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 1.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.