Lush

Ár:   1590 Ft, 5750 FT   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   45g, 240g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: soakau, Módosítva: 2015. március 30.

Ár:   1590 Ft, 5750 FT
Kiszerelés:   45g, 240g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"A teljes körűen használható testápoló újjáalkotott, öntartósító formájában is nagyon-nagyon jót tesz – és nemcsak a bőröddel.

A gazdag és bőkezűen összeállított krém nemcsak abban segít, hogy bőröd a lehető legjobban nézzen ki, hanem erősíti a kis, helyi szervezeteket is, melyek nemes célokért dolgoznak, s amelyekkel együttműködünk. Minden bevétel közvetlenül hozzájuk kerül!

Minden eladott Charity Pot esetében az adó befizetése után megmaradó bevétel 100%-át kis, helyi szervezeteknek adományozzuk, amelyek arra használhatják a segítséget, hogy folytassák nagyszerű tevékenységüket. A Charity Pot révén olyan szervezeteket támogatunk, amelyek a mi általunk is vallott etikai elvek szerint működnek a környezetvédelem, az állatjólét és az emberi jogok védelmének területén."

Lush Charity Pot Testápoló 45 gr
Ár: 1200 , Eladó: tjútor
Állapot: 1-szer próbál, Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás után a Foxpost, személyes átvétel Budapesten :)

JosiePackard

2021. április 20.

Télen megmentője volt a szuperézékeny és száraz bőrömnek, már egy használat után is érezhetően puhább a bőr, 2-3 napi használat mellett pedig szépen kordában tartja. Kézfejen picit zavaró a 'ragadóssága', de a test többi részén, mivel lefekvés előtt használom, nem zavar. Az illata nem tolakodó, számomra kellemes. Az ára miatt levonnék egy fél vagy akár egy egész csillagot is, ezt azonban kompenzálja, hogy jótékonysági célra megy az összes. Nekem körülbelül 3 hónapig tartott, lassan elfogy, nyárra lehet, hogy egy könnyebb krémet választok majd helyette, de télre ismét beújítok majd, nagyon megszerettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 20.

Poptie

2021. február 12.

Nagyon szerettem volna szeretni, de ez az ylang-ylang illat nagyon nem jött be. A boltban teljesen jónak tűnt, bár ott ugye csak maszkon keresztül szabadott szagolni. Nagyon irritálta a bőröm (pedig csak a lábamon próbáltam), és extra lassan szárad be, zsíros érzetet hagy sokáig. Az adományozási konstrukció miatt adok 3 csillagot, de szívem szerint óriási pénzkidobásnak értékelném :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

Bubucim

2020. november 30.

A téli mínuszikban csak egy ilyen gazdag testápoló segít a száraz bőrömön. Nekem nagyon bevált. Engem egyáltalán nem zavar, ha ragad. Lefekvés előtt használom. Kifejezetten jó kis téli testápoló a hétköznapokra. :) Olajos, de emellett finom, természetes illata van, mellette pedig enyhe, friss citromot is érzek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 30.

kincsokinga

2020. november 17.

én imádom az illatát, azt hogy mélyen hidratál, nem tagadom ragadós, annak ellenére hogy könnyű krém van ráírva, ezt nem mondanám, bár használtam már ebből a szempontból rosszabbat is, de igazság szerint nekem szuperál, azt hogy ragad ki lehet bírni, extra száraz részekre totál szuper és tetoválásra is szoktam kenni direkt, én imádom úgy ahogy van

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

gaimanna

2020. október 30.

Nekem annyira már az üzletben sem jött be annyira az illata, de vészes sem volt, ezért a jó cél érdekében megvettem. Munkahelyi kézkrémnek használtam párszor, de egy örökkévalóság, mire beszívódik, már ha beszívódik egyáltalán, mert sosem tudtam kivárni a végét... nagyon zsíros marad sokáig, ezért 10-15 perc után mindig meguntam, hogy semmihez nem tudok hozzáérni, és vagy letöröltem, vagy lemostam. Rájöttem viszont, hogy maszknak használható lenne, mert 10 perc dörzsölgetés és semmittevés után lemostam, és pihepuha lett a kezem, fénylő ragacsosság nélkül. :D Kár, hogy ehhez nekem nincs türelmem. Biztos, hogy nem veszem újra, adományozni rengeteg más módon is lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 30.

emeseee6

2020. szeptember 5.

Kézkrémnek és egész testre túl sok,de ha van olyan rész a testeteken ami EXTRA száraz,na arra tökéletes!! Nekem a vádlim ilyen,ha nincs 30fok minimum,pikkelyesre is képes száradni,napi krémezés mellett... Ez jól orvosolja ezt a problémát. Ott aztán az se zavar ha lassan szívódik be,és az ilatta se(ami szerintem kimondottan büdös :D) . Plusz pont a jótékonyság része az egésznek. Ha hosszútávon is így teljesít,mindig fogok tartani itthon .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 5.

Nessy

2020. május 16.

Ajándékcsomagban volt, ma dobtam ki, mert már fél éve lejárt a szavatossága. Az illata finom, bár kicsit öreges. Sajnos le kell pontozom (bár az adományozós koncepció miatt nem szívesen teszem!) mert egyszerűen nem szívódik be, órákig ragacsos, fényes, zavaró. Így kézkrémnek egyaltalán nem használható, nekem testápolónak is kényelmetlen. Talán nagyon száraz bőrre, vagy éjszakai ápolásként...bár nálam az is előfordult, hogy bekentem a kezem, kb. egy óra után meguntam az érzést amit okoz, leöblítettem és szárazabb lett a bőröm mint eredetileg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

tamarakr

2020. április 14.

Kezkremnek hasznalom mar egy jo ideje (kicsi tegelyes valtozatat), leginkabb lefekves elott. Lassan szivodik be, de nagyon jol hidratal es meg az illatat is szeretem. Az meg kulon plusz, hogy valamilyen jo celt szolgalok a termek megvasarlasaval : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Beiggi

2020. március 25.

Jótékony célból vettem meg, az illata kellemes viszont nem szívódik be rendesen, zsíros érzetet hagy maga után. Hidratálni tud valamennyit mert másnap reggelre puha lett a bőröm tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 25.

domanybeatrix

2020. március 19.

Nagyon tetszik az, hogy a termék megvásárlásával egyben adományozhatunk is, ez plusz pontot ér nálam.
Sajnos amire vettem, nem igazán vált be, azt hittem, az extra szárazságra hajlamos bőrömön segít majd sokat, de nagyon zavar, hogy nehezen szívódik be a krém. Általános ápolásra rendben van, de például kézkrémként nem vált be pont ezért.
Ha többször kenegetem, sajnos az illata is zavarni kezd.
Már csak kevés van a tégelyben, azt elhasználom, de nem valószínű, hogy rendszeresen újravenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 19.

Ha többször kenegetem, sajnos az illata is zavarni kezd.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Gel
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.