Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Angel9377, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Ez a szappan az alkotója, Noriko nevét viseli, aki még 1999-ben a Lush egyik alapítójával és feltalálójával, Mo Constantine-nal együtt dolgozta ki ezt az elegáns, virágos, japános összetevőket tartalmazó szappant. A finom rózsakivonat és a csodálatos ilang-ilang-olaj oldja a karácsonyi időszak okozta stresszt, a krémes tofu pedig remekül táplálja a bőrt. A szappan virágos illata és a benne levő mókás zselé színes ábrándozásra csábít, mely messzire röpít a hideg téli napokból.

Tytto

2014. január 15.

Akikkel megszagoltattam eddig, mindenki azt mondta rá "ez büdös" Én kimondottam szeretem a friss, földes illatokat, a Noriko szerintem pont olyan. Eléggé meglepődtem, mikor kiázott belőle a tofu talán, mintha ázott fűrészporral dörgöltem volna magam. Nem volt rossz...:) ápolni különösebben amúgy nem ápol, a bőröm száraz maradt utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 15.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Színező anyag. (Piros)