Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: betty88k, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Északi fény a fürdőszobában? Csak egy darab Northern Lights szappan kell hozzá

A Northern Lights szappan ragyogó színei az északi fényre emlékeztetnek (vagyis az aurora borealisra, ha nagyon tudományosan akarunk fogalmazni). Tavaly feltaláltunk és tökéletesítettünk egy új, innovatív szappanöntési technikát, amellyel örvénylő színhatást tudunk elérni, így ez a szappan tényleg úgy néz ki, mintha az északi fényt rejtettük volna el benne.

Az illata is az északi erdőkre emlékeztet: ha szereted a tiszta, fenyős, lime-os, ciprusos illatokat, akkor valami nagyon kellemes vár rád.

Tudtad, hogy azért szeretjük a háromszög alakú szappanokat (és azért teszünk ilyeneket az ajándékcsomagokba), mert Mark szerint ezeket könnyebb kézben tartani a zuhany alatt? Vágj magadnak egy háromszögletű szeletet, és próbáld ki te is!

Szaszmancs

2014. június 17.

Ajándékba kaptam egy vásárlás mellé, de nem nagyon lelkesedtem érte, mert már az illata sem tetszett annyira. Végül kézmosáshoz elhasználtam, de örültem, hogy elfogyott. Habja nem igazán volt, de azért szárított.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 17.

Angel9377

2013. augusztus 30.

Nagyon szeretem a Lush termékeit, de ezt a szappant nem bírom elviselni. Ha nem használom, csak megszagolom, akkor az illata még tűrhető, de használat közben valahogy sokkal rosszabb. Nagyon szárít, és enyhén megfogta a szappantartómat. Nem tudok róla pozitív dolgot mondani,hiába gondolkozok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 30.

agi.greendaygirl

2013. június 6.

szóval.. karácsonyra kaptam, de azóta is csak állt becsomagolva a szekrényben, néha elővettem megszagolgattam megnézegettem ennyi. A sea vegetables és minden egyéb szappannal kapcsoaltos tapasztalatom alapján tudtam, hogy nem fogok ezzel fürdeni, mert baromira szárítaná a bőröm. Kipróbáltam kézmosáshoz, hát igen.
Gondoltam ha szappanként nem, akkor fürdővízbe oldva majd jó lesz. Hát.. is-is.. midnen esetre jobb, mint szappanként használva. Szóval, azt vártam, hogy azért lesz habja.. de nem, csak ilyen fura fehér színű szappanfelhők úsztak a vízen olyan érzésem volt amúgy, mintha pezsgőtablettás vízben ülnék Oo Tetszene amúgy, mert különleges az illata, friss, citrusos, mégis tetszik ami nálam ritka, a színe is vidám, annak ellenére hogy baromi mű, tetszik :D Az összetevőket elnézve meglepődtem, hogy hogy száríthat ennyire..
Amúgy a víz zöld lett tőle, annak elenére, hogy az én tömböm sárga, minimális narancssárga résszel.
Bazinagy, 200g-os tömb, mégsem akartam, hogy csak kallódjon... Aromaterápiás célra mindenképpen bejött, mert frissítő, hangulatjavító, de azért lazítani is tudtam. Csak az a baj, hogy még az életben ilyen száraz nem volt a bőröm, mint amikor kiszálltam a vízből :D Lehet, hogy kicsit sok ázott bele, nem tudom.. Legközelebb (igen, fogok még vele próbálkozni :D ) lehet hogy valami olajat is nyomatok a vízbe, hátha kompenzálja...
Összességében a megvételét SENKINEK nem ajánlom, de ha már megvan, azért érdemes vele kísérletezni... Két csillag az "aromaterápiás" hatásáért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 6.

Biu

2013. március 17.

Ha leszámítjuk a tök természetellenes színét és illatát, még akkor is ott van a tény, hogy baromira szárít, ráadásul úgy megfogta a fürdőszobapolcot, hogy nem akar lejönni...katasztrófa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 17.

gothmarypoppins

2013. január 2.

Ajándékba kaptam, barátom használja. A színe számomra valami radioaktívat idéz, nem az északi fényt, kicsit illatra a citromos wunderbaumot idézi. Többi Lush szappannal ellentétben nem "megy össze" hosszas tárolás után sem. Semmi különös.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

illatvarázs*

2012. december 29.

Borzasztó illat és a bőrnek sem jó, mert nagyon szárít. Nálam is kukába került.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 29.

Borzasztó illat és a bőrnek sem jó, mert nagyon szárít. Nálam is kukába került.

podi

2012. december 10.

Én is zsákbamacskaként vettem, tavalyi leárazáskor. Nekem a szaga elviselhetetlen mosóporszagú volt, részemről kukában landolt. Csalódás volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Nyulomán

2012. november 13.

Én is zsákbamacskaként kaptam, ennyit mindenképp megért:) nekem nagyon tetszik az illata és utána a bőrömön is érzem egy darabig, viszont nagyon nem praktikus. A szappan éles széle nem túl kellemes a bőrömnek, ráadásul kezelni se túl jó. Biztos elhasználom, de magamnak nem vennék, bár az illatát tényleg nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 13.

bavarbivi

2012. október 22.

az illata jó, de rettenetesen szárítja a bőröm!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

az illata jó, de rettenetesen szárítja a bőröm!

betty88k

2012. október 17.

Júniusba ilyen zsákbamacska ajándékként kaptam egyet, de csak nem rég vettem elő. Én nem voltam tőle elájulva, olyan citromos mosogatószer illata van és fürdés után olyan ragadós maradok. Biztos, hogy saját magamtól nem vettem volna ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 17.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Európai ciprusból kivont illó olaj. A CosIng besorolása szerint maszkoló összetevő (kellemetlen íz, illat semlegesítése). A Lush holapja szerint viszont a ciprus olajnak tonizáló, dezodoráló, szövet összehúzó és fertőtlenítő hatása van. Az aromaterápiában nyugtató összetevőnek használják érzelmi stressz esetén.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!