Lush

Ár:   1290 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Az évnek ebben a szakában csodálatos illatok keverednek egymással a bőrünkön, például a földes-gyógynövényes kakukkfűfőzet és az ünnepi hangulatú, nedvdús pirosribizli. Ez az értékes mirhagyantát tartalmazó misztikus szappan mozgásba hozza a fogaskerekeket, és a különleges illatok bűvöletében szépen eljutunk a karácsony ünnepélyességétől az újév frissességéig."

viewxy

2019. október 1.

Update: eszembe jutott ez az illat... És nagyon hiányzik, miután írtam a véleményem megszerettem nagyon ezt az illatot. Az idei karácsonyi kiadásokban sincs benne, de remélem egyszer vissza hozzák vagy csak az illatot tegyék egy tusfürdőbe vagy fürdőbombába vagy akármibe...

Szerintem a habzásával nincs olyan nagy gond, de nem érdemes kézben felhabosítani, mert az tényleg nem megy, hanem egyszerűbb magával a szappannal mosakodni. Egyébként is vannak benne aszalt ribizli szemek, amik ilyen dörzsis hatást fejtenek ki. Sajnos emiatt kicsit fura a szappan, mert ha kijön belőle a ribizli szem, akkor egy lyuk marad a helyén, könnyebben törik ketté, mert elgyengül. Nekem az illata nem jött be, aminek szerintem a mirhagyanta az oka, de nem tudom biztosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 1.

brigitta001

2016. november 18.

A tavaly karácsonykor vettem belőle és rendkívül megszerettem. Nagyon tetszett az arany fekete párosítás, ráadásul a fekete részben opálos csíkok is futnak. Az illata fűszeres, talán picit nehéz. Régebben az édes illatokat kedveltem, de ez pont az ellentéte. Semmi édeskés nincs benne. Őt is a szekrényemben tároltam egy ideig és még mindig érzem a ruháim között az illatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

nreka

2016. április 20.

Az illatát kezdettől fogva szeretem, az pedig hogy nem habzik annyira engem nem zavar.
Az illata sokáig megmarad a bőrömön, ami nagyon kellemes. :)
Az egyetlen hiba, hogy elképesztően engedi ki magából a szinezőanyagot, és a szappantartóm undorító barnás-zöldes bevonatot kap.
Nekem ez már egyáltalán nem hiányzott volna, elég lenne csak a kellemes illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

Az illata sokáig megmarad a bőrömön, ami nagyon kellemes. :)
Nekem ez már egyáltalán nem hiányzott volna, elég lenne csak a kellemes illata.

allebag2

2016. április 20.

Tényleg nem habzik valami jól, SLS tartalom mellett sem. Ez érthetetlen, mert akkor meg fölöslegesen raknak bele. Mindegy, ezen viszonylag hamar túl lehet lépni abban a pillanatban, amikor a reggeli zuhanyzás után megérzi az ember azt a kellemes, fűszeres, szívmelengető illatot a tömött közlekedési eszközön a sok kétes eredetű szagból kiválva, majd rádöbben, hogy ez a saját szappanjának/bőrének illata. Számomra varázslatos ez az illat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

moonlitnight

2016. február 1.

Ha már szappanban felületaktív habzószereket tesznek bele, akkor már csak azt nem értem, hogy miért nem habzanak? Amit a tüsfürdős flakonon környezetvédően megspórolok, azt behozom azon, hogy felhabosítsam a szappant, mert mire ez sikerül, a 3. világ éves vízfogyasztását kifolyattam. És a változatosság kedvéért csillog, amin ugye nem lepődünk meg. Az illata sem tetszik. Kérdezhetitek, hogy miért vettem meg. De kérlek ne kérdezzétek. Vannak ennél még lush szappanok is jobbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 1.

anetta.filip

2016. január 18.

Másfél hete vettem egy jó nagy darabot ebből a szappanból, mert fűszeres illata megragadott. Ma eljutottam odáig, hogy használatba vegyem. Fürdéskor csak úgy terjengett a fürdőszobában az illata, ami most kb egy órával a zuhanyzás után még érezhető a bőrömön. Azzal viszont kevésbé vagyok megelégedve, hogy kissé kiszárította a bőrömet, illetve hogy pici darabok mállottak le róla használat közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: arany csillám.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.