Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tytto, Módosítva: 2015. augusztus 28.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A friss narancsvirág-kivonat és a neroliolaj, ami szinte kirobban ebből az illatból, olyan, akár egy sűrített mediterrán pillanat. Az idő múltával melegséget árasztó mézes és fás tónusok alakulnak ki a bőrön. A narancsvirág illatát nehéz dolog jól megragadni, általában nem elég tömény, túl szappanos vagy túl fanyar, nyers lesz – Simon verziója viszont pont jó!"

Főbb jegyek: narancsvirág, neroli, rózsafa, ilang-ilang, szantálfa, méhviasz

bettina.tarin

2018. október 12.

Pont olyan illatú mint a Happy Happy Joy Joy hajbalzsam, tiszta zöld virág illat, a neroli miatt érezni néha kis mézes illatot de amúgy csak a narancsvirágot érezni szerintem ami nagyon jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Tytto

2014. január 20.

Imádom ezt az illatot, igazából a kedvenc Lush parfümöm. Friss, nem émelyít, nem édes. Nem tudtam, hogy a narancsvirágnak milyen illata van eredetileg, ám tavaly mestervacsorán narancsvirágos fagylalt volt az egyik desszert, akkor beleszagoltam a narancsvirág vizes üvegbe, és pontosan olyan volt az illata, mint az Orange Blossomnak. Úgyhogy az illata sem mű, hű a nevéhez! <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 20.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Santalum Album (Sandalwood) Oil, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Geraniol, Benzyl Benzoate, Farnesol, Limonene, Linalool
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.