Best of Beauty 2019

Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Hoagirl, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Az eukaliptusz, a citromfű és a borsmenta pezsdítő keverékével tiszta öröm a fürdés!

Ébredj mosollyal az arcodon, vagy ha ez nem megy, varázsolj mosolyt arcodra a borsmenta és a citromfű pezsdítően vidám illatával.

A frissítő szappanban levő eukaliptusz segít összpontosítani és jókedvre hangol – egyszerűen tökéletes arra, hogy végleg elmosd vele a bánatos hangulatot."

Boudica

2019. június 22.

A weboldalon néztem ki ezt a szappant, majd amikor beteg lettem gyorsan elloholtam a boltba beszerezni. Azon kívül, hogy tényleg nagyon szép, az illata valami fenséges. Igazi friss, mentolos, citrusos illat. Még az orromat is sikerült tusolás közben kidugítania:) Jól habzik, a bőrömet is puhává teszi. Nagyonnagyon szeretem!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

twentylessone

2019. március 2.

Kisfiam választotta és az apukája is rájár - ez nálunk szuperhype mivel eddig kizárólag egyfajta szappant volt hajlandó használni..Újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 2.

JosiePackard

2019. január 20.

A szappannal kapcsolatban nem tudok újat leírni, nagyon szuper! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

A szappannal kapcsolatban nem tudok újat leírni, nagyon szuper! :)

evergreen

2018. december 1.

Szerelem volt első látásra, gyönyörűen mutat, az illata friss és élénkítő, a bőröm nagyon puha tőle és szuper tisztaságérzetet ad, reggeli tusolásoknál csak ezt használom.
Az egyetlen, ami nagy szívfájdalmam, de valószínűleg nem vagyok vele egyedül, hogy a Lush termékeitől szinte azonnal rámjön a múlni sosem akaró tüsszögés. De hogy szemléltessem, mennyire oda vagyok ezért a szappanért; még ez sem állhat közénk! :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 1.

bdpstmassacre

2018. november 20.

Imádom az illatát, egyszerűen fantasztikus. Pontosan elég friss ahhoz, hogy minden évszakban imádjam használni. A színe pedig lenyűgöző. Szerelmes vagyok :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 20.

BettinaPinter

2017. október 5.

Imádom. Annyira felfrissít az illata, reggelente kicsattanok az energiától zuhanyzás után.
Kellemes, citrusos illata van, jól habzik. Az arcomra ritkán használom,mert húzódik tőle a bőröm,de egyébként nem tapasztaltam,hogy máshol szárítana.
Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 5.

Újravevős.

Dhewilgirl

2017. augusztus 7.

Anyukám kapta ajándékba, de ő nem híve a szappanos tusolásnak, így nálam landolt. Hát egy csoda :) Igazi felüdülés ez a kis kék habja, nem szárít, és nagyon jól habzik. Plusz ez az illat: fantasztikus! Hűsít, megnyugtat, reggel és este is ideális. Maga a szappan hatalmas volt, így 3 kis részbe vágtam, így még szépen kézre is esik. Ha elfogy (meg minden más szappanom is :) ), biztosan kipróbálok még más illatokat is a márkától.

Update: felfedeztem, hogy zsíros arcbőrre is nagyon jó, kellemesen frissítő, és nem is szárítja ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 7.

gumibogyo11

2016. július 27.

1 hete szereztem be, és bár a boltban többször fejajánlották hogy vágnak kisebbet, mégis megvettem egy 200grammos darabot. Hazaérve sem csalódtam, szinte már már várom a fürdést mert iszonyat jó illatot áraszt. Igazi nyári frissítés, bár azt nehezen szokom meg, hogy néhány szappan színesre fest fürdés közben.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

nashko77

2016. július 12.

Egyszerűen kellett nekünk ebben a kánikulában :D néha a fogkrémem jut róla eszembe, máskor meg a hajpakolásom (ami eukaliptuszos). Nagyon jó érzés vele fürdeni, rögtön felfrissít, a bőröm pedig nagyon puha lett utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Vyvcsyke

2016. június 16.

Az illata fantasztikus és puha lesz a bőröm tőle :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Az illata fantasztikus és puha lesz a bőröm tőle :)

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Eukaliptusz, mely alatt leggyakrabban az eukaliptusz illóolajat kell érteni. A Cosing szerint az illóolajon kívül a levél kivonata és a levélből készült por is használt a kozmetikumokban. A hivatalos funkció besorolás szerint az eukaliptusz illatanyag és bőrkondícionáló. Paula Begoun szerint bár az eukaliptusznak  gomba és baktérium ellenes hatása van a bőrön, irritáló is, főleg sérül vagy epillált bőrfelületen.

A legismertebb eukaliptuszolaj az eukaliptol, amelyet az Eucalyptus globulus leveleiből nyernek ki. Hatása a benne lévő cineolnak köszönhetően antiszeptikus, nyákoldó és hűsítő hatású, köptető és görcsoldó. Hatóanyagai miatt légúti megbetegedések esetén inhalálásra és a fogászatban szájöblítésre használják.

Sorbitol h 1 1