Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2019. február 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

"A Pan Galactic Gargle Blaster bizsergető citromolajjal frissíti a szájpadlást, miközben a kinin ismerős tonikos ízt biztosít, a pezsdítő ánizs pedig garantálja, hogy a hatás sokáig megmarad."

cattitude

2019. október 9.

azt hittem, citromos lesz, nekem sajna nagyon ánizsos, olyan az íze, mint az eredeti, fekete Negro cukorkának, amit nem szeretek. én nem vettem észre különösebb pezsgést/frissítést. elhasználom, de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Mesilla

2019. szeptember 2.

Nekem bejött, bár nem kell ódát zengeni róla, de teszi a dolgát. Frissít és éppen annyira citromos, mint amennyire a Pángalaktikus Gégepukkasztót képzelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 2.

Aquariusgirl

2019. július 8.

Fúúúúúúú, ez nagyon rossz. Borzasztó íze van, nem tudom melyik összetevője, de számomra ehetetlen, egy darabot sem sikerült elfogyasztanom, mert annyira keserű, vagy nem is tudom milyen. Tényleg nem tudom pontosabban megfogalmazni, bocsánat, de még egyet nem veszek a számba..........

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 8.

viewxy

2019. március 14.

Mindig van nálam pár darab a táskában, ha frissíteni kell a szám ebéd után vagy bármi miatt. Szeretem használni, jó íze van, citromos mentolos. Tényleg frissnek és tisztának érzem utána a szám és nincs az, mint az alkohol alapú öblögetőknél, hogy alig bírom a számban tartani, mert csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

Hidratálók: Glycerin, Xylitol, Sorbitol

Sorbitol h 1 1