Lush

Ár:   6090 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lina14, Módosítva: 2021. január 18.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

A tavasz zöldes illatjegyekkel ölel körül, mintha mezítláb járnál a friss fűben. A könnyű citrusos testápoló kecsesen táncol a bőrödön.

• A rozmaringolaj ellazítja az izmokat és nyugtató hatással bír.
  • Az antioxidánsokban gazdag bio extra szűz olívaolaj hidratálja, védi és ragyogóan feszessé teszi a bőröd.
  • A Mexikóból származó fair trade bio aloe vera gél hűsíti, nyugtatja és lágyítja a bőrt.
  • A megnyugtató olajlevélabszolút békét és nyugalmat hoz.
  • Ez a testápoló pálmaolajmentes.

Sz.Anita79

2021. július 30.

Szeretem a Lush testápolóit, mind csodás a bőrömnek, táplálnak és jó illatúak. Kedvencem a Charity pot és a Sleepy. Próbaként kértem mintát és hát odáig vagyok érte! Megyek vissza a teljes kiszerelésért! Amellett, hogy csodás a bőrömnek, ez az illat!! Felkenéskor finom krémes, nyugtató illata van, de kicsit később átmegy édes illatba, nekem nagyon hasonlít a sleepyre. Brutál tartós illat: esti kézkrémezés (!!!) még reggel is körbeleng, sőt, zuhanyzás után is éreztem kicsit! Ez fantasztikus! Übereli a parfümös testápolókat, annyira tartós! Prémium minőség, eddig ez a legeslegjobb mind közül számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 30.

Tig

2021. március 19.

Mintát kaptam az üzletben. Alapvetően illatmentes testápolókat használok, de épp az illata miatt írok véleményt. :) Hatását tekintve korrekt. Az illata nagyon vicces. Engem felkenéskor a kiskoromban érzett jobbféle locsoló kölnikre, akarom mondani különböző pálinkázó bácsik által Húsvétkor fejemre szórt KGST párrfűmökre emlékeztet, de jó értelemben :) A barátomat is, ő kifejezetten imádja magára kenegetni azt a mintát. Valahogy így jön össze a "gyógynövények és citrus illata", számomra. Kis idő elteltével kicsit édesebb, krémesebb illata lesz. A parfümjét próbáltam az üzletben, de kifejezetten nem működött rajtam, a testápolóban lévő mennyiségű és minőségű illat viszont működik, ettől függetlenül nem vennék egész kiszerelést, de nagyon hálás vagyok a mintáért. (A Mixa Atopiance testápolóra esküszöm, az egy teljesen más kategória nyilván, ha pedig illatra vágyom, akkor magamra fújok egy kis parfümöt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 19.

Lina14

2021. január 6.

Elég fűszeres illata van és remekül hidratál, de nem való mindenkinek, ugyanis igencsak fűszeres

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 6.

Emulgeálószerek: Triethanolamine
Tisztítószerek: Triethanolamine
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional, Citral, Coumarin, Farnesol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.