Lush

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   12g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dandelion, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Kiszerelés:   12g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

"A jó öreg anyatermészet receptje alapján készítettük ezt az egzotikus, energetizáló balzsamot. Az extraszűz kókuszolaj, jojobaolaj és maracujavirág-olaj jóvoltából a keverék könnyen siklik az ajkadon, miközben csillogó fényt és pompás gyümölcsös ízt hagy maga után."

cshrs

2018. január 4.

Noveremtol kaptam ajandekba, amikor eloszor jart a Lushban. Nagyon orultem neki, es izgatottan kezdtem el hasznalgatni. Szeretem az illatat, a fenyt amit ad a szamnak es egggesz jol hidratal is... mondhatjuk :D Viszont nem tetszik, hogy bele kell nyulkalnom, szoval nem szereznek be megegyet, de orulok, hogy kiprobalhattam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 4.

Szilviams0118

2017. december 11.

Nagyon szeretem, szépen hidratál, diszkrét fényt ad a számnak. Ajándékba kaptam, ár érték arányban szerintem azért elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 11.

szofiaa

2017. február 6.

Gyönyörű fénye van az ajkamon, nekem személyes kedvencem, amióta használom szájfényre egyáltalán nincs szükségem. A lush ajakradírjával nálam sikerpáros. Nagyon kellemes az illata és az íze is. Szuper:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 6.

dandelion

2016. október 24.

Hidratáló hatását eddig nem tapasztaltam, de nem is volt rászükségem, úgyhogy erről nem tudok írni, viszont kellemes illatú és ízű, enyhén hűsítő hatású, fényes kis ajakbalzsam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 24.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil