Lush

Ár:   1790 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: RitaL, Módosítva: 2018. október 8.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Limitált kiadás

"Engedd, hogy a bőrlágyító víz gyengéden körülölelje a tested, akár a sógyöngyöket formázó hullámok. A kézzel préselt, aranyló sóba öltöztetett Perle de Sel nem közönséges karácsonyi fürdőbomba: maga a megtestesült dekadencia és luxus. A szuggesztív, mégis törékeny rózsaabszolút nyugtatja a bőrt, a vízben kavargó akáciaabszolút pedig elbűvöl, enyhít és kényeztet. Élvezd ki a fürdés minden percét. Megérdemled."

pdorka13

2019. március 22.

Legesleggyönyörőbb Lush fürdőbomba, amit valaha láttam és próbáltam. Gyönyörű tengerkék szín, örvénylő csillámok, csak ámultam és bámultam, hogy mennyire szép. Borzasztóan sajnálom, hogy limitált volt, ha újra lesz, akkor biztos vagyok benne, hogy betárazok belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

Lorna

2019. február 11.

Csak egyet tudok érteni az előttem szóló kollégákkal/kolleginákkal. Annyira gyönyörű! Az egyik legjobb szerintem a Lushtól (a Monster's Balls szeretem még nagyon). Mondanám, hogy kár, hogy nem állandó darab, és mondom is:) viszont mégis van egy hangula a fürdóbombának, ami szerintem ideálissá teszi télre, pont erre az időszakra.
Először egy hókavalkádra emlékeztető fehér hab tört elő a fürdőbombából, aztán amikor lecsendesedik egy egzotikus nyaralás prospektusából visszaköszönő türkíz óceánná változik a kád víze, ami egy kis nyarat csal a hideg januári estékbe.
Illata is kellemes, finom. Nem sok Lush terméknek tetszik az illata, de ennél még ezt is eltalálták.
Ha lesz még biztos újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 11.

Ha lesz még biztos újraveszem.

RitaL

2018. október 22.

Ez azon ritka esetek egyike, amikor én is elismerően nyilatkozom egy Lush fürdőbomba látványáról. Ez tényleg olyan, amit muszáj mindenkinek kipróbálni. Eszméletlenül gyönyörű. Már jéghideg volt a víz, mire hajlandó voltam kiszállni belőle.
Az illata "egyben" jobb, erőteljesebb, mint feloldva. De kit érdekel. Annyira gyönyörű, hipnotikus látvány a csillámok örvénylése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 22.

Madi

2018. október 15.

Annyira gyönyörű!!
Az illata fogott meg először, de ami miatt újraveszem, az a látvány. A többi fürdőbombától eltérően, ez nem olyan csillámporosan csillog, hanem selymesen, ráadásul Tiffany-kék vizet csinál, ami a kedvenc színem. Nagyon nagyon szép! A bőrön is eléggé megmarad, de ott is ilyen gyöngyházasan fénylik, nagyon diszkrét, közel sem olyan feltűnő, mint mondjuk a testre fújható csillámporok. Egy kicsit a kádat is befogja (nem a szín, a csillám), de könnyen lejön, ha miután lement a víz, azonnal forró vízzel lezuhanyoztatjátok.
Tuti újravevős, benne van a top 3 kedvenc Lush bombában. (A másik kettő a Secret Arts és a Rocket Science.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 15.

Annyira gyönyörű!!

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Nem szabvänyos INCI név. Jelentése: Színezék.