Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Milka, az összetevőket feltöltötte: Tory, Módosítva: 2012. november 25.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Sokféle színben készül, de mindegyik frissítő, élénkítő bergamottól, citromtól és mandarintól illatozik.

anda1213

2017. július 4.

Most használtam a habfürdőt. Kb a felét használtam el, de így is intenzív illata volt és ráadásul végre volt hab is a kádba. Nem úgy mint a mostani habfürdőknél. Picit ezzel vissza kaptam a gyerekkori nagy Habfürdőzéseket amit egy ideje már hiányoltam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

eszti87

2017. június 28.

Olyan fürdőterméket kerestem a Lush-ban, aminek klasszik Lush-illata van, viszont nem csillámos. Ezt a terméket végül azért hoztam el, mert nem egyszeri fürdésre fogy el, mint pl. a fürdőbombák, hanem elég tetszőleges mennyiséget levágni belőle :) Először csak egy negyedet vágtam le, aztán rájöttem, hogy az intenzív aromáért kell azért még bele egy kicsi, szóval végül a fele fogyott így el.
Most spórolok vele, és a fürdőben egy kis Lush-os kosárkában illatozik fürdőbomba testvéreivel együtt. Imádom, hogy belépve mindig megcsap ez a finom illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Epetra90

2014. december 3.

Szuper az illata. Imádtam :) és csodásra színezte a vizet

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 3.

Szuper az illata. Imádtam :) és csodásra színezte a vizet

Candush

2013. május 13.

Én nem vártam tőle csodát, így nem is csalódtam. Finom illata van, nem szárított és elég sok habot csinált, ami elég hamar eltűnt. Szettben vettem a Think Pink f.golyóval és nem érzem, hogy pénzkidobás lett volna. Élveztem a fürdőt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 13.

Yndre

2012. szeptember 22.

Nekem ez volt a legelső Lush habfürdőm amit kipróbáltam. Ha az emlékezetem nem csal nem rossz, de vannak ennél jobb habfürdői is a cégnek. De biztosan elégedett voltam vele, hiszen ez után már sok mindent vettem tőlük :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Milka

2012. szeptember 9.

a nagy semmi, nem kevés pénzért, ennyit a legolcsóbb habfürdő is tud...bár tény, hogy a vizet halványzöldre színezte, de ennyi az egész...felejthető, kevés ideig tartó illat, minimális hidratáló hatás

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 9.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Cocamide DEA
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Benzoate, Limonene, Linalool, Hydroxycitronellal
Színezékek: CI 18050, CI 42045

Piros pigment. (Acid Red 1)

Szinezőanyag Acid kék