Lush

Ár:   3590 Ft   Kategória:   Lábápolók
Kiszerelés:   50 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xMirax, Módosítva: 2021. július 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Lábápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Vidd fel a lábujjkörmökre, a repedezett sarkakra és a száraz területekre. Dörzsöld a bőrbe, majd ezt ismételd, amíg elsimul a helyzet. Gyorsan rendbehoz. A ricinusolaj hidratálja a kemény bőrt és a körömágyat, a glicerin bezárja a nedvességet, a puhító narancshéjviasz pedig beveti különleges védőerejét."

Lush Repeat Lábápoló Balzsam+ajandek
Ár: 1500ft , Eladó: emeseee6
Állapot: Kb 80-85%, Helyszín: Budapest, fizetés: Budapest személyesen vagy foxpost/postan marado

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

mafalda

2021. augusztus 21.

Ez tényleg működik, nekem alapból nem repedezett a talpam se a sarkam. Idén nyáron nem tudom mi történt, gondoltam bevetem ezt a lush csodát, és működik. Ismét pihe puha a talpinkóm 😊. Nem kell állandóan kenegetni, bőven elég végszükség esetén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 21.

emeseee6

2021. július 24.

A sarkaimra és a tappancsokra önmagában nem elég,de ha felváltva használom mással,akkor jól szintentart. A talpra magára tök jó,ott nem annyira száraz a bőröm. Ha valakinek egy egészben nem túl problémás a lábfeje,akkor simán jó. Hatalmas adag,remek az illata,én szeretem.Újravenni nem biztos,hogy fogom,de örömmel elhasználom felváltva a kedvenc (filléres avonos HA-HA) lábkrémemmel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 24.

AnikoR

2021. július 24.

Mintat kaptam belole az egyik vasarlasomhoz. Az en szaraz sarkamra nem volt eleg, a kezemre hasznaltam akkor, amikor gellakkot szedtem le, es a kormeim nagyon szarazak es repedezettek voltak. Arra tok jo volt. :) en nem biztos, hogy megvennem a teljes kiszereleseben.
Az illata viszont csodalatos, edes, narancsos, imadtam!!

Az illata viszont csodalatos, edes, narancsos, imadtam!!

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Narancshéjból származó, természetes, félszilárd viasz. Az illata és a színe jellegzetesen narancsos. Fizikai eljárással nyerik ki, nem kémiai reakciókkal. Elsősorban bőrlágyító és -kondícionáló hatású anyag, de egy minimális antimikrobális és gyulladáscsökkentő hatással is rendelkezik. Megtalálható krémekben, testápolókban, naptejekben, hajkondícionálókban, samponokban, és sminktermékekben.

A bársonyvirág (ismertebb névén a büdöske) virágából nyert illóolaj, melyet a kozmetikumokban CosIng hivatalos funkció besorolása szerint illatosításra illetve szagokat, ízeket semlegesítő hatása miatt használnak a kozmetikumokban.