Lush

Ár:   2390 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sundelion33, Módosítva: 2021. június 23.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Vidáman antibakteriális, zamatos és gyümölcsös! Szappanozd be magad ezzel az olívaolajos bázisú szappannal, és hagyd, hogy a szójatejes habok puhává és édesen rugalmassá mossák a bőröd."

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Sundelion33

2021. július 15.

Nagyon jó nyári gyümölcsös illata van, és nem szárít, mint a hagyományos szappanok, de tény, hogy gyorsan fogy. Fürdőpamaccsal habosítva viszont nagyon sok puha habot csinál, talán ez segít vele spórolni, én el voltam vele picivel több mint 1 hónapig kb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 15.

beautyanna

2021. július 13.

Egy hét alatt szétázik a szappantartóban, én drágállok ennyi pénzt egy- max. két hétig használható szappanért. Egyébként nincs vele gond, teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 13.

CzFru

2021. június 27.

Az illata nagyon "zöld", kissé édes, de nem émelyítő, hanem amolyan természetes jellegű. Krémes, jól habzik, közepesen fogy. Sajnos eléggé berobbantotta az ekcémámat, amit egy másik szappannal tudtam rendbe tenni és csak utána tértem hozzá vissza (kissé félve), felváltva egy másikkal. Alkalmanként ezek után is éreztem enyhe viszketést éshúzódást, ha ezt használtam. Szeretem a márkát, de az újragondolt, átalakított szappankaival nem vagyok teljesen elégedett. Ellenben a régi forma és a minőség is jobb volt szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)