Lush

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"A csillámlóan rózsaszín argánolajas szappant sárga és rózsaszín rózsaszirmok borítják. Mintha egy szelet lágy vajat vágnál le; a dús, krémszínű tölteléket bódító török rózsa abszolúttal és egyiptomi muskátliolajjal illatosítottuk. Érezd a marokkói Agadir berber asszonyai által szüretelt argánolaj bőrtápláló és antioxidáns hatását. Simítsd végig a testeden a hosszan tartó lágyságért és az istenien virágos illatért."

barcsik_erzsebet

2023. november 9.

Nagyon kellemes, puha, olvadós állagú natúr összetevőkből álló szappan, emellett igen dekoratív is. Igencsak soknak tartom az árát, egyszer megéri viszont számomra kicsit tömény rózsás illata van, órákon át érzem a kézbőrömön, kicsit zavaró tud lenni. Ünnepi hangulata van, karácsonyi/adventi időszakban nagyon szeretem használni, feldobja a hangulatomat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. november 9.

Saku28

2021. február 9.

Online rendeléshez kaptam ajándéknak, és mivel nem egy kis darabot kaptam, nagyon megörültem neki, mert nagyon mutatós darab és úgy voltam vele, hogy végre egy minőségi szappan. Az illata isteni, még ki sem bontottam már az egész fürdőszoba illatozott, viszont mivel már a márkában nem bízom nem mertem rátenni a szappantartóra, mert biztosra vettem, hogy fog. Fog is. Már kézmosáskor is nagyon illúzióromboló a barnás-sárgás színeződés, amivel az ember kezet mos, de annyira jó illata volt, hogy hagyva a celofánon úgy voltam vele, egye fene, maximum jobban leöblítem a kezem és átmosom utána a csapot mindig vízzel. Két napja használom, az én sosem száradó bőröm - ami annyira nem száraz, hogy a kézkrémet alig issza be, - cserepesre száradt, fáj, húzódik és viszket. Valószínű a töménytelen mennyiségű beleöntött színezék és illóanyag nagyon nem segít ezen, de képtelen vagyok tovább használni, annyira fáj. Azt hiszem fürdőszoba illatosító lesz belőle, felkötve valahova, de mint szappan ez teljességgel megbukott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 9.

KataMayaNagy

2019. június 22.

Nagyon szeretem az illatát, iszonyat erős a fürdőszobában még hónapok után is. nagyon puha bőrt varázsol, és arcra is lehet használni.
ha elfogy, biztosan újraveszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 22.

ha elfogy, biztosan újraveszem

lucisunderground

2019. május 21.

Az illata mennyei.Az egész fürdőszobában érezni.Nagyon puha.Kicsit olvadós,de a bőrön széppen oszlik.Szeretem,bár drága kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

viewxy

2019. május 18.

Imádom ezt az illatot, egy szép szelet mintát kaptam belőle a felét használtam, de csak amikor valami plusszra vágyok, nagyon spórolósan. Átjárja az egész fürdőszobát az illat, a bőrömön is érzem fürdés után is. Krémes habja van, maga a szappan puha, szerintem ezért hamar is olvad.

Nekem se volt gond se a szirmokkal, se a színével fürdésnél, amikor a kád szélén hagytam csak megszáradni, akkor lefolyva egy piros csíkot hagyott, de nem volt vészes.

Drága, nagyon, túl van árazva ahhoz képest, hogy egy szappan, de mégis, az illat és a hatás... Szerintem ez olyan tipikus ajándékba adós szappan, amit az ember magának nem vesz meg, mert sajnál, de ha ajándékba kapja imádni fogja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

zsizi

2018. június 27.

Fantasztikus, addiktív illata van, ami a bőrön is sokáig érződik fürdés után. Nagyon kellemes textúrája van, egyáltalán nem hagy zsíros érzetet a bőrön, hiába olaj-alapú, szuperül lemosható, kíméletes. Nagyon szeretem már most. A kádat nálam nem fogta össze, semmi problémát nem tapasztaltam a színével. Szerintem is igencsak drága, de egyszer elmegy, szerintem sokáig ki fog tartani mert egy nagyobb darabot vásároltam belőle (az eladó kishölgy ajánlatára). Emiatt nem vonok le csillagot, mert nagyon jó termék, az ár-érték arányt pedig megfelelőnek találtam az esetében.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

Bubucim

2018. május 20.

Az üzletben nagyon beleszerettem az illatába. Teljesen olyan, mint a méltán népszerű, ikonilkussá vált testkondicionálóé. Valódi rózsaszirmok vannak benne, ami elsőre nagyon jól hangzik, de a kádról levakargatni egyáltalán nem buli. Nagyon kellemes, lágy a textúrája, ami szinte az egyetlen pozitívuma az illatán kívül. Én még ilyet nem láttam, hogy egy szappan összefogta volna a mosdót vagy a kádat, és most nem a rózsaszirmokról van szó, hanem magáról a szappanról. A többi Lush szappan sem olcsó, de ez még a többihez képest is drága. 3000 Ft a 100 gramm. Ha nem lennének vele a fentebb említett problémák, nem sokallnám érte, de így igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 20.

Hidratálók: Glycerin, Sucrose

A szacharóz, más néven asztali cukor egy természetben előforduló diszacharid, amely glükózból és fruktózból áll. A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van és segít megőrizni a bőr hidratáltságát.

Citromlé, melynek a Lush szerint fertőtlenítő, szövetösszehúzó és tonizáló hatása van, valamint remek összetevő hajápoló termékekben, mert tonizálja  a fejbőrt és ragyogást ad a hajnak. Paula Begoun szerint viszont a citromnak bár antibakteriális tulajdonsága van, bőr érzékenyítő és irritáló összetevő.