Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: noxibaba, az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2016. január 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Puha, rózsaszín szappan a Candy habfürdő illatával. Vaníliás, gyümölcsösen krémes illatú. Gyengdésen tisztít.

domanybeatrix

2020. január 24.

Ezt a szappant kárpótlásul vettem a páromnak, mivel a Snow Fairy-t már nem tudtam neki megvenni. Gondoltam, hogy hasonló illata lehet.
Kettévágtuk a tömböt, ami érkezett, kézmosásra használjuk. Szerencsére nem olyan durván rózsaszín habja van, mint a Snow Fairy-nek. :D Az okozott pár plusz takarítást a mosdó körül. :D
Az illata hasonlóan édes, de talán nem annyira erős, és érezni lehet a füdőszobán kívül is.
A lényeg, hogy a páromnak tetszik. :)
Egy nagyon kicsit szárít, úgy vettem észre.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

A lényeg, hogy a páromnak tetszik. :)
Egy nagyon kicsit szárít, úgy vettem észre.

Bettina1984

2019. december 18.

Tegnap hozta meg a futár így kíváncsian vártam, az első Lush vásárlásom.
Godva szilárd samponnal és American Cream szilárd kondicionálóval rendeltem.
Az illata isteni, nem irritál, az illata Waoooo, nem illan el gyorsan - legalább is nálam. Meglepően tisztábbnak érzem magam a tusfürdők kel ellenben.
Egyenlőre maximum.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 18.

Tegnap hozta meg a futár így kíváncsian vártam, az első Lush vásárlásom.
Godva szilárd samponnal és American Cream szilárd kondicionálóval rendeltem.
Egyenlőre maximum.

Lanie

2019. december 14.

Tiniként ennek a terméknek a használata után hagytam abba a Lush termékek vásárlását egy jó időre, annyira nem jött be. Valamilyen alkalomra kaphattam a terméket, hiszen magamtól nem vennék snow fairyre erősen hajazó dolgot. Sajnos nekem egy idő után erősen tornacipőre emlékeztető szaga van, konkrétan ez az egyetlen termékük amit szó szerint nem bírok elviselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

bettina.tarin

2019. június 12.

Szerintem is nagyon erős az illata, de nagyon jó kézmosásra. Az illata olyasmi, mint a snow fairy és a snowcake ötvözete, nekem nem a kedvencem, de elég különleges.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

MomofNini

2018. december 7.

Nagyon szárít.. 2 napig használtam de abba is hagytam és elraktam a szekrénybe illatosítónak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 7.

LauraHerczeg

2018. december 6.

Nekem abszolút nem szárítja a bőrömet és nagyon jól tisztít. Én is van hogy meg szoktam vele mosni az arcomat, ott sem érzek semmilyen szárítást, nekem sokkal tisztább érzést ad mintha micellas vízzel törölgetném:D Az illata pedig csak ismételni tudom a többieket hogy fantasztikus!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 6.

zoja

2018. június 2.

A hatása átlagos, az illata 1 hétig betölti a fürdőszobát, amit szeretünk, de összességében csak egy méregdrága átlagos szappan. Nem tud többet egy Dove-nál, az ára meg 5x annyi. 3ast csak az illata miatt adok, mert ugye ennyi pénzért nem 1 heti fürdőszoba illatosítást szerettem volna venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 2.

ImpossibleGirl

2018. április 13.

A Lush egy másik szappanát (Creamed Almond and Coconut Shower Smoothie) nagyon imádtam, de azt kivonták a forgalomból. Őt ajánlották helyette. Szárít, de aki olajos vagy nagyon koszolódó helyen dolgozik, annak ez pont az előnyére válik. Az illata szerintem tartós. (Volt, hogy 10 órája álltam a sütő mellett és valaki ezután mondta, milyen jó illata van a parfümömnek, pedig nem használtam.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. április 13.

Ivett123

2018. március 23.

Az illata egész jó volt, de szárította a bőrömet, mint a többi Lush szappan is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 23.

Az illata egész jó volt, de szárította a bőrömet, mint a többi Lush szappan is.

Bubucim

2018. február 10.

Már egy hete használom. Nem csupán fürdéshez, hanem mindennapi kézmosáshoz is. Nekem nagyon bejött. :) Kicsit gyurma állaga van, ami szerintem csak plusz. Valóban erős az illata, ami használat után a bőrön már szelídül. Az erős, kellemes illatának köszönhetően az egész fürdőszoba, sőt ha az ajtót nyitva hagyom, az egész lakás ebben a kellemes illatban úszik. Valamelyik nap hazaérve munkából ez az illat fogadott. Biztosan újra fogom vásárolni. :)

Most komolyan, hogy valaki arcra használja? Nekem régebben nagyon száraz volt az arcom, olyannyira, hogy bőrgyógyászhoz jártam vele, de szappannal soha nem mostam. Oké, van kifejezetten arctisztító szappan, de ez egy illatosított szappan. Ezen nem fogom magam túltenni egy ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1