Lush

Ár:   1750 ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: haminda, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Ár:   1750 ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Ha a nemzetközi nőtanács tudna fürdőtermékeket készíteni, pontosan ezt a habfürdőt alkotta volna meg. Beszállsz a kádba borúsan, kiszállsz derűsen. Ilyen egyszerű. Kell hozzá citrom, hogy tiszta legyen tőle a fej, rózsa, hogy ébredjen a jókedv. Muskátliolaj, hogy egyensúlyba kerüljön a bőr, kókuszolaj és sheavaj, hogy lágy és puha is legyen közben."

Black Fairy

2019. december 12.

Elég felejthető termék volt számomra...
Mármint pont megfelelő mennyiségű habot hozott létre, viszonylag tartósak is voltak ezek a habok, a víz szép rózsaszín, csillámos lett tőle, kellemesen hidratálta a bőrömet, az illata kellemes, bár nem a kedvencem, de a LUSH-élmény (ezúttal) elmaradt...

IMÁDOM a Lush termékeit, tényleg nagyon kedvelem őket...És két fürdést kihoztam ebből is (gondolom hármat is ki lehet, elég nagy termék), de annyira unalmas volt, hogy ennyi pénzért nem venném újra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 12.

Elég felejthető termék volt számomra...

Pajzs

2019. november 12.

Aphrodité fürdője a rózsakertben.
A vizet rózsaszínre színezi, itt-ott felvillan egy kevés csillám a felszínen, amik a bőrön nem maradnak meg igazán, csak elszórva egy-egy rózsaszín darabjuk. Nem szárít, kellemes a bőrnek, még az elmorzsolása közben is zsíros réteget hagyott az ujjaimon. Az illata egészséges, telt, ennivaló rózsáé, fürdés után enyhébb, édeskésebb formában sokáig érezhető még. A fürdőszobát is betölti fürdéskor, és előtte is illatozik szorgalmasan a szekrényben. Nagy, összefüggő, de nem tömény habtornyokat képez. A kádat könnyen ki lehet tisztítani utána.
Négy részletben fürödtem el, így is elég illatos, színes, habos, vajas lett tőle a víz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Aphrodité fürdője a rózsakertben.

KataMayaNagy

2019. június 22.

nagyon kellemes illata van, nem bírok betelni vele, én is többször használtam már és még mindig van belőle. újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

mkdorina

2019. január 24.

Megőrülök ettől az illattól! Egy élmény ebben az illatáradatban fürödni. Édes, mézes rózsaillat. Én is többször fel tudom használni, nem kis mennyiség. A hidratáló hatását is kifejezetten éreztem a bőrömön, nagyon puha, selymes lett a bőröm.
Férjem ki nem állhatja ezt az illatot, úgy hogy terrortámadást fogok indítani az orra ellen, miután lecsapok a rózsás testpermetére! :P :D
Millió csillag érte!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 24.

Millió csillag érte!!

annabanana

2018. június 8.

Nagyon szép illata van ami sokáig érződik a bőrön, a víz rózsaszín lesz tőle és csillog, de habot alig csinál és látványa sem túl extra - számomra ez 4*, szép termék :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 8.

babyface

2018. január 13.

régen nem igazán spóroltam a lush-os habfürdőimmel, mostanában szoktam rá, hogy a kisebb darabokat elfelezem a nagyobbakat akár el is négyelem. mivel oda és vissza vagyok a rose jam illatáért nem volt kérdés, hogy ez a kis bubbleroon is nagy kedvenc lesz. :) imádom a rózsalekváros, édes, vaniliás habokat és hogy a közepére egy kis sheavaj is fért az extra ápolásért :) <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

ancsi97

2017. július 25.

Az illata finom,sokáig lehet érezni,de nem volt nagy élmény :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 25.

Az illata finom,sokáig lehet érezni,de nem volt nagy élmény :/

hemettidia0

2017. január 26.

Nekem nem volt nagy elmeny a Lush furdobombait jobban kedvelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Nekem nem volt nagy elmeny a Lush furdobombait jobban kedvelem

orsayyy

2017. január 16.

Ritkán fürdöm de akkor szeretem megadni a módját, a Rose Jammel pedig sikerült is. Nagyon finom illata van, tényleg szép rózsaszín lesz tőle a víz,és puhának éreztem utána a bőröm, hozza, amit egy habfürdőnek kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

jordarin

2017. január 15.

Imádtam ezt a habfürdőt! A kád tiszta hab, a víz rózsaszín a fürdőszobában pedig rózsa illat terjeng. Isteni! És az a legjobb, hogy többször fel lehet használni. Abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 15.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Butyrospermum Parkii (Shea Butter)
Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate, Laureth-4
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine, Laureth-4
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Rosa Damascena (Rose) Flower Oil, Citrus Limonum Oil, Coumarin, Geraniol, Citronellol, Limonene
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 28 / CI 45410, CI 14700, Red 33 Lake / CI 17200

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.