Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fodornoncsi, Módosítva: 2017. április 19.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2015-oValentin napi limitált kiadás

"Egy rózsaszál szebben beszél… Főleg, ha ilyen szép vörös és illatos! Ez a rózsaformájú szappan finom árnyalatú, pasztelles színű, krémes habot képez, miközben gyengéd rózsaolajjal és rózsasziruppal kényezteti a bőröd. Nehogy lekésd a romantikus randit ezzel a luxusszappannal!"

mudpach

Korcsoport: < 18
2016. március 30.

Én szeretem, rajtam jó az illata, igazi puha rózsaszirom. Kíméletesen tisztít, sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. március 30.

wishes

2016. február 4.

Nem habzik szinte semennyire, alig tisztít, az illata olyan meh, valami rózsával kevert szappanalap. Nem nagyon jönne meg tőle a kedvem semmihez, nemhogy egy romantikus randihoz :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 4.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

A rózsa kivonata. A CosIng szerint ez egy maszkoló (nem kívánt íz, illat semlegesítése), tonizáló összetevő. In vitro (azaz kémcsőben végzett) tanulmány szerint  a rózsa kivonatnak anitoxidáns hatása is van.

Sorbitol h 1 1

Kaolin 0 0