Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   200g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 9.

Kiszerelés:   200g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

A japán cseresznyevirág ihlette. A nyugtató hatású mimózát és jázminolajat citromolajjal és narancsvirággal egészítettük ki.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

ramonav

2021. július 22.

Ugyanazt tudja mint egy átlagos fürdőbomba, semmi extra élmény..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

Ugyanazt tudja mint egy átlagos fürdőbomba, semmi extra élmény..

KataNikolett

2021. április 10.

Az illata nagyon jó, viszont meglepett hogy se jellegzetes színe nincs, és nem is hidratál egyáltalán mint a többi lush bomba. Szerintem ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Mimiti

2020. május 14.

A jázmin és a narancsvirág együttese miatt vettem meg, mert mindkettőt imádom, de ez hiba volt :/ Kellemes az illata, de sajnos se a Lush-ra jellemző vizuális élmény (=élénk színű fürdővíz), se a hidratálás, se az illat tartóssága nem volt meg. Ahogy csücsültem az éppen csak halványka rózsaszínes vízben, már az illata sem volt elég intenzív. Egyelőre a kipróbált fürdőbombák közül ez tűnik a gyenge láncszemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Pajzs

2020. január 22.

Pár hétig a fürdőszobai szekrényt illatosította, visszafogott, ám jól érezhető aromákkal töltve meg a levegőt. Vízbe dobva nagyon gyorsan feloldódott nagy mérete ellenére is, úgyhogy ezt nem is tudtam volna több részletben felhasználni. Habot nem képezett, a vizet halvány rózsaszínre színezte, de csak egy leheletnyit, tényleg olyan volt, mint a cseresznyevirág szirmának finom színe. Az illata gyengéd, virágos, semmi él, semmi karc, és sokáig megmaradt. Fürdés után a bőröm sima lett, gyanítom, a sónak köszönhetően; nem szárított, ám mint a legtöbb fürdőbomba, nem is ápolt. A kádon nem hagyott nyomot, egyszerűen ki lehetett öblíteni utána.
Nem egy látványos fürdőbomba, inkább ártatlan, romantikus fantázia, de a maga egyszerűségében kellemes kikapcsolódást és megnyugvást nyújtott az akkor erre vágyó testemnek és lelkemnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Lina14

2019. március 11.

nekem sem ez volt a kedvencem, van illata, de habja meg színe nem sok, ápoló hatást sem vettem észre

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 11.

SzL

2019. január 10.

Az illata kellemes valamennyire citrusos is, nekem nem hidratált és ápolta a bőröm sajnos. A víz színe minimális rózsaszín lett, de semmi extra. Sajnos én egy fürdőbombától extrémebb hatást várnék :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 10.

SaraH213

2018. november 9.

A viz nem lesz töle se illatos, se szines, és még hidratàlni se hidratàl....hatalmas csalodàs volt. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 9.

Candush

2018. május 23.

Az illata nagy kedvencem, élveztem a fürdőt vele de tényleg nem színezi be a vizet, nincs vizuális élmény sem. Valahogy ez most nem talált :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

vvivien

2018. május 11.

Ajándék csomagban kaptam. Az illata kellemes édes és kicsit citrusos is, ápolja a bőrt, de csak minimális rózsaszín szint a víznek nem rossz, egynek jó de nem hiszem hogy újra veszem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 11.

RitaL

2018. április 10.

Egyetértek a többiekkel, igazából nem értem, hogy mi a cél ezzel a termékkel. Finom illata van, de az illat nem marad meg a bőrömön. Nem hidratál úgy, mint egy fürdőolaj, szükséges utána testápoló - nekem a hidratálás volna a legfontosabb, ebből semmit nem tapasztaltam. A víz nem színes vagy ilyesmi, szóval még azt sem szórakoztatja, akinek ilyesmire van igénye.
Összességében, aki Lush fürdőgolyókat próbálgat, szerintem ezt hagyja ki... Nagyon kíváncsi lennék egyébként olyasvalaki véleményére, aki nagyon szereti ezt a terméket. Hogy miért?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 10.

Színező anyag. (Piros)