Lush

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zsazsa, az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Vidító és bőrpuhító szappan, amely a brazil tengerpartok hangulatát varázsolja a fürdőszobádba. A homokhullámok látványától és a citrusos illattól olyan érzésed lesz, mintha a tengerparton ücsörögve épp a trópusi koktélodat szürcsölnéd. A hihetetlenül élénkítő kubebors-olaj beindítja az elméd, a radírozó hatású homok pedig felpezsdíti a bőröd.

bettina.tarin

2019. június 12.

Nagyon erősen radíroz, úgyhogy csak óvatosan használom, de az illata nagyon jól felfrissít így nyáron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 12.

lucanagy018

2018. február 25.

Az egyik Lush boltba betérve beszélt rá az eladó, de egyáltalán nem bántam meg. Hosszas gondolkodás után rá esett a választásom a finom illata miatt na meg azért mert az eladó is ezt ajánlotta az arctípusomra.
Nekem segit a száraz bőrdarabkák eltűntetésében és a pattanásaimat is leszárítja. Egyetlen kis baja hogy a használat után jól kell hidratálni a bőrt, mivel szárít. Egyébként a boltban heti 2-3x javasolták a használatát, mivel annyira tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

nhelga

2017. december 26.

Nagyon szeretem. Citrusos illata mindig felfrissít. Nagyon sűrű, apró szemcsés, ezért szuperül radíroz. Azt hittem sokkal gyorsabban fog majd fogyni, de heti egy használattal, a teljes testem átradírozása után, kb. 4 hónap elteltével is még a 2/3-a megvan (160 grammos tömböt vettem). Szerintem testradírnak nagyon jó, napi használatra azért kicsit sok lehet. Arcra viszont szerintem már túl durva!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 26.

szilardz

2017. június 10.

Ez a kedvenc szappanom a Lush-tól mivel egyáltalán nem szárítja a bőrömet de kitűnően radíroz, férfiaknak nem is lesz túl erős.
Emellett a citrusos illata fantasztikus. Hetente 1-2-szer szoktam használni, de amint elfogy azonnal újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

casa17

2017. január 3.

Nagyon jó citrusos illata van, viszont nekem túl durva még a bőrradírozáshoz is... Viszont párom imádja, mindennap használja is 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

PiciZsuzsa

2016. november 16.

A legjobb bőrradírozó szappan. Teljesen felfrissül a bőröm miután használtam. (hetente 1x, pont ezért sokáig is tart) Az illata is csodás citrusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

cateye_007

2016. október 9.

Már vagy másfél éve használom (a pasim is, sőt, ő mutatta) és egyszerűen imádom, a legjobb bőrradír evör. Mármint EZ bőrradír, nem az a finomkodó akármi, mint a legtöbb erre szánt termék. Nagyon durvának tűnt elsőre, de aztán rájöttem, hogy egyrészt kimondottan jót tesz a bőrömnek ez a durvaság (vérkeringés, stb.), másrészt annyira fantasztikusan leradíroz, mint eddig soha semmi. Az arcomra is ezt használom! Utána testápoló/arckrém és csodásan puha a bőröm. Nagyon bevált, és mivel max. 1-2 hetente egyszer használom, baromi sokáig elég is egy 10 dekás darab. Ja, és az illatát is imádom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 9.

Izabel

2016. augusztus 28.

Nagyon szeretem a szappanokat, de ez a termék nem tetszik. Néhány hónapja álldogál már a szekrényben, gondoltam megpróbálkozom vele újból, de második nekifutásra se lettünk barátok. Egyszerűen lever a víz az illatától... A texturája meg nem emberi bőrre lett kitalálva. Nagyon sűrűn szemcsézett és nagyon-nagyon durva, pedig hozzá vagyok szokva a bőrradírozáshoz. Összességében nincs olyan tulajdonsága és hatása a terméknek, ami miatt azt mondanám, hogy "Na, mégiscsak érdemes volt megvenni!". Alapvetően nagyon szeretem a LUSH-t, de az elmúlt idő szomorú tapasztalatai alapján konkrétan belebeszélik az ember kosarába a terméket. Legalábbis az Allee-ban. A sors furcsa fintora, hogy kaptam még egy - az előzőnél is nagyobb - darabot ajándékba... Egy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Linda86

2015. október 31.

Már évekkel ezelőtt használtam, de nagyon imádtam!!! Milliónyi apró szemcse!!! Igazán alaposan radíroz! Persze nem szabad ész nélkül, brutálisan használni, de valóban alapos peeling! Hámlásra hajlamos bőrű egyedeknél igazi megváltás! Utána csak pihe-puha bőr marad, ami az elhalt hámsejtek eltávolítása után készen áll a hatóanyagok bevitelére. Csak azért nem szereztem már be egy ideje, mert sokáig csak csomagban lehetett kapni, de most önállóan is ismét kapható. Alig várom, hogy Bp.-re tévedjek ismét!!! Bőrradír-imádóként kötelező darab!! IMÁDOM!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

anna21

2015. július 28.

Frissítő illatú, nyáron nagyon jól jönne ha nem szárítana iszonyatosan.A szemcsék mennyisége elegendő de engem karcolnak, nem kellemes használni ráadásul nagyon húzódik utána a bőröm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 28.

Fűszernövény, amit leginkabb illatanyaga miatt használnak a kozmetikumokban, potenciális bőrirritáló. Paula Begoun szerint lehet, hogy van baktérium és gombaellenes hatása is.