Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Yndre, Módosítva: 2015. május 13.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

2012-es karácsonyi  limitált kiadás.

"A cukor és a homok remekül összedolgozik az elhalt hámsejtek eltávolításában, így a Sandy Santa fantasztikusan tisztít, átradírozza a vastag pulcsik alatt megbúvó száraz, élettelen, téli bőrt. Az egész tested friss, ragyogó és rózsásan üde lesz tőle! Ráadásul tettünk bele brazilnarancs-olajat (trükkös utalás arra, honnan származik a termék), amely felvidítja a lelket és tonizálja a bőrt.  Lépj be a fürdővízbe vagy a zuhany alá, nedvesítsd be a tested, majd dörzsöld át magad mindenhol ezzel a vidám, narancsos Mikulással. Miután szépen megtisztítottad és kifényesítetted magad, öblítsd le a maradék cukrot – és örvendezz selymesen puha bőrödnek, miközben beszívod a jókedvű citrusillatot."

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

nobesz

2015. augusztus 7.

Most talaltam meg sandyt a szekrenyben es annyira boldog lettem. Telen ujra a boltokba kerult, es a learazaskor jutottam hozza, szoval dupla volt az orom. Szuper illat, gyenged radirozas. Nem kell utana semmilyen hidratalo termek.na megyek es megorvendeztetem vele a boromet:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 7.

MsKors

2015. április 1.

Imádom az illatát, kellemesen radíroz és az összetevői is tetszenek, nem kell utána testápolózni és az illata is megmarad a bőrömön, nem túl tolakodó mennyiségben. Plusz pont a piros festék. Simán 5 csillag. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

zsannasko

2014. január 7.

Egy kellemes meglepetés volt. Az illatát szeretem, finom. Az első használatnál legelőször durvának éreztem, de ez csak az első pár simítás volt, aztán nagyon kellemesen radírozott és nagyon alaposan. Utána egy enyhe olajos réteg maradt. Finom puha lett a bőröm tőle és hidratált is. A piros festék volt a másik meglepetés, másodpercek alatt minden piros lett, de szerencsére simán le lehetett mosni a bőrről és a kádról is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 7.

Yndre

2012. december 10.

Korábban a Sugar Scrub sötétzöld bőrradírt próbáltam a Lushtól, attól nem voltam túlságosan elragadtatva mert nagyon erősen karcolt, de ennek annyira tetszett az illata és a jópofa formája, hogy tettem egy kísérletet vele...

Szerintem ez a Santa sokkal kellemesebb, nagyon alaposan radíroz, de nem annyira durván. A cukordarabok könnyen feloldódnak a bőrön és utána kissé olajos érzetet hagy maga után. Jól hidratál, még testápolózni sem feltétlenül szükséges utána.
Szerintem ár-érték arányban nagyon megéri, 2-3 centis darabokra vágva többször használható.

Ráadásául a piros részt használva durva vérfürdőt lehet rendezni a fürdőszobában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 10.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)