Lush

Ár:   2990   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: MormiOrsi, Módosítva: 2017. december 4.

Ár:   2990
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Sminkek szájra

"Nem számít, hogy az elmúlt évben jó kislány voltál-e vagy inkább pajkos, ez az ajaklágyító, cseresznyepiros, kakaóvajas színezőbalzsam jól fog jönni mindenféle karácsonyi programhoz, ami csak megfordult a fejedben… A bizsergető fahéj és a tápláló répaolaj csókolnivaló ajkakat biztosít, így bármikor akcióba léphetsz, ha fagyöngyöt látsz."

mafalda

2018. január 27.

Féláron vettem, imádom, klassz tűzpiros színe van, nehezen kopik, tartós és fincsi kólás! 😘

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 27.

babyface

2018. január 13.

a barátnőm ódákat zengett róla, hogy ha tartós piros rúzst akarok, akkor mindenképp ruházzak be erre az ajakszínezőre. úgyhogy jöttek is velem haza a leárazáson előbb ő aztán később egy black rose is. :) sajnos nekem picit csalódás volt, mert nem annyira tartós mint a kis rózsás testvérkéje, az ajkak belsején már viszonylag hamar el kezd kopni, bár én csak beütögetve alkalmazom. picit szárít is így érdemes hozzá valamilyen ajakápolót használni, de érdemes lehet kipróbálni szájceruzával is a tartósabb hatásért, mindenesetre a black rose-val nincsenek ilyen problémáim. :) de ettől függetlenül nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

MormiOrsi

2017. november 22.

Én már egyszer értékeltem ezt a terméket a régi adatlapján, ahol jelezve van, hogy már nem gyártják, ami úgye nem igaz, csak átalakult :). Így úgy gondoltam kell az új, stiftest verziójának is egy, hátha más is szeretné értékelni.

Szóval az én tapasztalataim:
Higiéniai okokból nagyon örülök, hogy én már a stifest változatát tudtam beszerezni, nekem nemigazán szimpatikusak a belenyúlós ajakbalzsamok, -színezők.
Az illata nagyon kellemes citrusos, a színe nagyon intenzív és tartós. Persze azért evéssel, ivással kopik, és általában a szám belső részén újra kell kenni. De pl. este, mikor a tükörbe nézek még mindig van egy kis "pirossága" a számnak és nálam amúgy ennyi is lenne a cél.

Én ütögető mozdulatokkal szoktam felvinni (mert tényleg csak egy kis alapszínt akarok adni neki, nem full takarást) és utána egy ajakbalzsam (Labello cherry, ami szintén színezett), mert azért magába eléggé száraz és hajlamos beleülni a pici redőkbe is. (Viszont egy hónapos használat után sem hámlik cafatokban az ajkam, így nem nevezném brutáll szárítónak.)
Szóval nem tökéletes, de messze tartósabb és praktikusabb, mint a drogériás rúzsaim bármelyike, így a tökéletlenségei ellenére is alapdarab lesz nálam, plusz emiatt megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 22.

Szóval az én tapasztalataim:

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract
Hidratálók: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Cinnamomum Zeylanicum Bark Extract

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

PVP 0 0