Lush

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2018. február 23.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Ajakápolók

Téli limitált kiadás

"Szerintünk Télapóné is ilyet használ. Olyan az íze, mint a kólás gumicukoré, így a csókjaid ínycsiklandóak lesznek. A kristálycukor puhán eltávolítja a száraz bőrrészeket, s az ajkak puhák és jól kondicionáltak lesznek. Tökéletes sminkelés előtti használatra."

Limitált: Lush Santa's ajakradír és Santa Baby ajakbalzsam

Lina683

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 7.

Karácsonyra kaptam. Kellemes illatú, rengeteg van benne és nem utolsó sorban finom. Teszi a dolgát, sokkal puhább az ajkam utána.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

mafalda

2019. január 18.

Hát eddig ez az első lush ajakradír ami nem jött be...totál összecsomósodott 😧

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

Hát eddig ez az első lush ajakradír ami nem jött be...totál összecsomósodott 😧

Lettih

2018. február 18.

Eredeti áron nem biztos, hogy újravenném de 50%-os engedménnyel remek deal volt. Kevés kell csak belőle, nagyon sokáig kitart, szuper puha lesz tőle az ajkam, főleg ajakápolóval együtt használva. A rúszok is sokkal tartósabbak ha ezt használom felvitel előtt. Ráadásul isteni finom. Egyetlen problémája, hogy hamar kiszáradt, de így is jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 18.

TBeszter

2017. szeptember 11.

Még be sem köszöntött igazán az ősz, de nálam már minden nap előkerül. Eszméletlenül szárazak az ajkaim, most rászoktam, hogy minden este használom ezt az ajakradírt + egy balzsamot és ezzel egészen kordában tudom tartani. Nekem nagyon megéri az árát, hatékony, kellemes az illata és nagyon hosszan kitart. Remélem, hogy idén télen is újra lehet majd vásárolni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 11.

b0rzi

2017. február 12.

Magyarországon már nem lehet kapni?
Vagy nem értem mi ez a "már nem gyártják".
Én Mikulás környékén vettem meg, most "santa baby" a neve, ami nálam plusz pont, mert imádom a dalt :D
És hát teszi a dolgát, imádom az ízét és az illatát, bár néha van hogy még jobban "hámlik" a szám mint amikor elkezdtem radírozni... De ez nem olyan sokszor fordul elő. Jobb lenne azért ha prímán viselkedne, főleg ilyen árért, de a többi pozitívum miatt elnézem neki :) minden rúzsozás előtt alap.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 12.

Magyarországon már nem lehet kapni?
Vagy nem értem mi ez a "már nem gyártják".

SzBori

2017. január 17.

Hirtelen vásárlás volt részemről, de az első pár használat után beleszerettem. Isteni az illata és szépen helyreteszi a számat. Az egyetlen negatívuma, hogy ha kicsit is megnő a körmöm nehezen lehet belőle kinyerni a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

hgabriella97

2017. január 8.

Eléggé drágálltam az árát, de végül megvettem magamnak születésnapomra. Eredetileg egy másik ajakradírt néztem ki magamnak, de mikor megszagoltam az üzletben levő összes terméket, erre esett a választásom. :D Nagyon finom vaníliás kólás illata van, és magával a termékkel is nagyon meg vagyok elégedve. Elég csak egy kicsit használni belőle és máris jobb lesz az ajkam állapota főleg ezekben a hideg időkben. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 8.

mamendesz

2017. január 7.

A leárazáskor csaptam le erre a termékre és egyáltalán nem bántam meg.
Nagyon jó az illata, a hatásával is teljesen elégedett vagyok. Hatalmas mennyiség, én már használom egy éve és nem sok fogyott belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

A leárazáskor csaptam le erre a termékre és egyáltalán nem bántam meg.

kallaikitti203

2016. december 18.

A mikulás hozta nekem ezt a kis cukiságot! Az illata és az íze is mennyei! :) Szépen radírozza az ajkakat, tényleg szebb utána a rúzs az ajkakon. Egy használathoz nagyon kis mennyiség kell, így sokáig elég, bár egy kicsit borsos az ára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 18.

hdora87

2016. július 10.

Itt a Krémmánián szereztem be ezt a kis cukiságot. Az illata és az íze valami fantasztikus. :)
Hiába pici a tégely, teljesen tele van, és ráadásul nagyon kevés kell belőle, így nagyon hosszú ideig elég lesz.
Akciózva teljesen megéri, mert egy kissé túlárazott,de ezért nem vonok le pontot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 10.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract
Hidratálók: Sucrose, Prunus Cerasus (Bitter Cherry) Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: ehető piros szivek.