Lush

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2017. február 7.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

Gyümölcsösen pezsgő, narancstól illatozó, télapóformájú fürdőcsemege. A mandarin- és bergamottolaj a narancsvirág-kivonattal együtt tonizálja a bőrt és fölvidítja a lelket. Vegán.

Cory

2013. április 8.

semmi hatása nem volt, illata se nagyon....

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 8.

semmi hatása nem volt, illata se nagyon....

volhova

2013. március 9.

Igen, mintha a Mikulást beleöltük volna fürdés előtt a kádba. :D Poénnak jó, hatása semmi, még jó, hogy ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 9.

diahlin

2012. október 10.

Ó igen! Egyszer belefeküdtem egy kád satsumós (=élénkvörös) vízbe és picit elszunyókáltam, és arra ébredtem, hogy a barátom pánikba esve ébresztget, mert hirtelen azt hitte, felvágtam az ereimet. Szegénynek sokkoló látvány lehetett a mozdulatlan testem egy kád vörös vízben, de én azóta is röhögök az egészen. A hatására igazából nem emlékszem, bár jót aludtam benne, és az emlékek miatt is ötös. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 10.

Hidratálók: Propylene Glycol

Színező anyag. (Piros)