Lush

Ár:   1390 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Doro, Módosítva: 2016. április 21.

Kiszerelés:   100g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Ne bízd a véletlenre az édes álmokat – próbáld ki ezt a bőrnyugtató, francia levendulával és kamillával teli jóéjt-varázslatot, és boldogan alszod majd át az éjszakát. Ha lefekvéshez készülsz, a léleknyugtató gyógynövények jól bevált keveréke gyengéden felkészít a jól megérdemelt pihenésre."

Black Fairy

2017. április 16.

A valóra vált ÁLOM...A Serendipity a kedvenc angol szavam (az események véletlen szerencsés előfordulása vagy alakulása, szóval gyakorlatilag egy pozitív, nem várt véletlen...nem fantasztikus?!) És az "alcím": Altatódal a francia levenduláról...A levendula a világ legjobb gyógynövénye (illetve a szárított levendula az oldalában gyönyörű), gyönyörű levendula színű és bordó, csodásan néz ki, és a név, a cím, és a tény, hogy a levendula nyugtató hatású, és segíti az elalvást...illetve jó görcsökre, lázra, meg fertőtlenít, meg nagyjából mindenre jó, imádom a levendulát! Ez a szappan annyira...szürreális (álomszerű), és én imádom a szürreális dolgokat...és a levendulát (kivéve az illatát)...és ezt a nevet...
És most még el se kezdtem áradozni a Lush üzletpolitikájáról (állatkísérletmentesség, 100% vegetáriánus, etikus kereskedelem támogató, kézzel készített termékek, lebomló csomagolások)...

Szóval gyakorlatilag már úgy beleszerettem, hogy még ki se próbáltam...aztán kipróbáltam...és...LÉTEZIK IGAZ SZERELEM! Annyira megnyugtató, és fantasztikus érzés, körbe se tudom írni, szóval maradjunk a száraz tényeknél: nem szárít (pedig a pattanásokat a levendulaolaj igazából leszárítja, így felkészültem erre is), jól tisztít, tartós az illata, jól habzik, és nagyon nyugtató érzés egy hosszú nap után ezt használni...és elég lassan fogy, szerencsére. (120 grammot vettünk, 1670 forint volt.)
Úgy érzem túl kevés ez az öt csillag, komolyan elgondolkodtam azon, hogy regisztrálok a másik két e-mail címemmel is, hogy még több csillagot kaphasson...xD (Nyugi, nem fogok!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 16.

Catn0va

2017. április 12.

Egy kolléganőmtől kaptam ajándékba, amit nagyon köszönök. :) Ez a szappan csodás, nagyon megszerettem, élmény vele a fürdés. Az illata valóban kényeztető egy nehéz nap után. Továbbá lila - A kolléganőm ismer annyira, hogy tudja, hogy nagyon szeretem a lilát. :) És a legeslegjobb: tudatos vásárlás volt a részéről, így cruelty-free termék. Nagyon szépen Köszönöm! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 12.

niki123

2016. szeptember 28.

- Mesés, hosszantartó illat
- Nem szárítja a bőröm (egyes tusfürdők sokkal, de sokkal jobban koszárítják)
- Viszonylag sokáig elég
- Jól habzik, egyszerűen használható
- Összességében elégedett vagyok és lehet áttérek a szappanokra a tusfürdő helyet :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

- Mesés, hosszantartó illat
- Nem szárítja a bőröm (egyes tusfürdők sokkal, de sokkal jobban koszárítják)
- Viszonylag sokáig elég
- Jól habzik, egyszerűen használható

Suwun

(!)
2016. július 12.

Az egyik legszebb színű és nevű szappan a cégtől. Kellemes az illata, épp azt kapod tőle, amit egy szappantól vársz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

boglarkab

2016. május 2.

Isteni levendulaillata van! Egyetlen hátránya, hogy a száraz bőrömön nem igazán segít, sőt, de egy szappantól ez nem is újdonság. Kevés elég belőle, kellemes illatot hagy maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 2.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol