Lush

Ár:   1650 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: Luna1024, Módosítva: 2018. március 12.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

Citrusfélék héjdarabkái vannak benne, friss citrom, lime és grapefruit leve.

bebimosomedve

2019. augusztus 12.

Ő a jelenlegi tesztelés alatt lévő szappanunk. Az illata átlagos citrusos annyira nem nagy szám nem is marad meg sokáig. Egy egyszerű frissítő illatú szappan. Egyszer elhasználgatni elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

3tara2

2017. január 6.

Ő többet nem fog vásárlásra csábítani. Mégpedig azért nem mert az utolsó harmadában megváltozott teljesen a azappan illata és büdös lett. Az a finom citrusos illat, amiért megvételkor annyira oda voltam, teljesen más lett, savanyú, taszító.
Én szinte csak Lush szappannal mosakszom. Nem olcsók. Szeretem őket mert megbízhatóak. Kivétel a Sexy Peel. Elegáns mozdulattal kihajítottam a szemétbe egy részét!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 6.

namii

2017. január 4.

Elso Lush szappanom. Nem ezert mentem, fe mivel amit szerettem volna az elfogyott ezert vegul ez mellett dontottem. Az illata nagyon finom, de kicsit szarit sajnos. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

brigitta001

2016. november 18.

Legelső Lush szappanom, még a Szent István körúti boltban vettem. Akkor nagyon tetszettek a citromhéj darabkák a szappanban, de azóta mégsem vettem újra. Az értékelésben plusz egy csillag a nosztalgia miatt van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 18.

PiciZsuzsa

2016. november 16.

Èn és a párom is imádjuk.A kis fürdőszobánkat ez az illat uralja. :) A bőrömön még használat után is sokáig érzem ezt a friss citrusos illatot. Enyhe bőrradírként is funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

dettiii

2015. július 4.

Minden szempontból tökéletes szappan!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 4.

Minden szempontból tökéletes szappan!

heather

2015. május 9.

A nyár a lush citrusos termékeivel kezdődik el igazán számomra. Sexy Peel, Karma vagy Each Peach...
Remek szappan, nagyon takarékos és isteni a friss illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 9.

Remek szappan, nagyon takarékos és isteni a friss illata!

Epetra90

2014. november 30.

Imádtam az illatát es sokáig tartott a tömb :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 30.

Imádtam az illatát es sokáig tartott a tömb :)

zsannasko

2013. november 12.

Nagyon finom illata van, élénkít. Sokáig tart, a tetején lévő citromdarabkák pedig, masszíroznak. Utóbbiakkal vigyázni kell, mert néhány nagyobb darab is lehet köztük, ami kellemetlen meglepetést is okozhat. Nem volt semmi különös hatással a bőrömre, de egy ideje már használtam, mikor egy utazásra elfejtettem vinni és Dove-val helyettesítettem, nos ebben a pár napban éreztem, hogy zuhanyozás után húzódik a bőröm. Majd otthon újra a Lush-t használva az érzés elmúlt, legközelebb vittem és nem volt gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 12.

vivuss87

2012. július 8.

nagyon jó illata van, és a lábszáramra szoktam használni epilálás előtt:D ha már egyszer "peel" arra jó:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Sorbitol h 1 1

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!