Lush

Ár:   2450 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   60g   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: yokkoa, Módosítva: 2015. január 19.

Kiszerelés:   60g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Normál

Könnyű, kifinomult jázmin illatú hintőpor hozzáadott kakaóvajjal. Szórd bőrödre az egész napon át tartó selymes puhaságért.

Friss, kézzel készített, VEGÁN kozmetikum. Tartósítószermentes.

cattitude

2021. január 5.

nagyon jó az illata, szerintem a jázmin jobban érződik, mint a kakaóvaj. tényleg nagyon pihepuha érzést ad, szeretem használni, most télen se szárít, de azért várom már a nyarat, hogy akkor is tudjam tesztelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 5.

babolka

2020. március 6.

Anyukám és én is szeretük, főleg nyáron. Kellemes az illata és valóban selymes érzetet ad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

edery

Korcsoport: >54
2019. augusztus 5.

Ez a púder nekem büdös. Hacsak nem vettem romlott vagy avas példányt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Ez a púder nekem büdös. Hacsak nem vettem romlott vagy avas példányt.

Annai

2019. július 1.

Még egy hintőporban is lehet örömöt találni. Kellemes az illata. A nyári hónapokban érdemes használni. Nem csomósodik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

googles

2018. augusztus 12.

Imádom az illatos, finom hintőporokat, főleg meleg, párás, nyári időszakokban. Vadászom is a különlegességeket.
Ez eléggé bevált, ugyan nem a frissítő fajta, hanem inkább a wellbeing-pampering vonal evvel a kakaóvajas, vagy milyen illattal.
Illetve nem hűsít, mint sok hintőpor (általában a mentollal oldják meg).
Teljesen jó tehát ez.
Amit olvastam, engem meglepett: a talkum belélegezve, vagy bőrre kerülve rákot okozhat (intim tájékra használva állítólag összefügg a petefészekrák kialakulásával)... ha viszont kukoricakeményítőt tesznek bele, az meg a bőrgomba kialakulásának kedvez. Na most tényleg! Köszi! :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Illetve nem hűsít, mint sok hintőpor (általában a mentollal oldják meg).
Teljesen jó tehát ez.

Botiadi

2018. július 22.

Egész kellemes kis termék, nagyon finom illata van nyãron különösen hasznos. Azt vettem észre hogy nagyon jól puhítja a bőröm az izzadást is visszafogja, és nem utolsó sorban a combok kidörzsölésére is megoldást nyújt. Nem tudom miért de hatásosabb mint egy normál hintőpor. Kevés is elég belőle egy használatkor. Biztosan újra fogom venni.
Én sajnos elég sok lush terméktől kipattogok és ekcémás jellegű foltjaim lesznek, de szerencsére ettől nem lett semmi bajom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

bobekecske

2018. február 9.

Lefekvés előtt, illetve nyáron szeretem leginkább használni (néha meglátszik a ruhaneműn).
Isteni illata van, nagyon kellemes érzés viselni, enyhén hidratál.
Réges-rég volt ilyen illatú szappanjuk is (Alkamaar), kár, hogy már csak ez a termék hordozza ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Isteni illata van, nagyon kellemes érzés viselni, enyhén hidratál.

Izabel

2017. június 26.

A nyár beköszöntével újfent olyan termékek keresésére indultam, amelyek enyhülést hozhatnak a lábaim összedörzsölődéséből eredő fájdalmamban. A reggeli fürdés után szoktam "felvinni", nagyon kevéske kell belőle és egészen sokáig ad "enyhülést", persze egy teljes napot azért nem lehet ezzel kibírni... Az illata nagyon finom, az összetevői is egészen szépek, az ára pedig a Lush-hoz képest egész jó. Ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

szilardz

2017. június 10.

Kakaós, édes vaníliás illata van, ami sokáig érezhető marad a bőrön. Hidratáló hatása viszonylag jó, nincs vele gond e téren.
A kis kiszerelés ellenére sokáig elég, mivel jól eloszlatva kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

wasp

2015. február 6.

Az egyik legjobb termékük, sokáig elég, jó az illata, egy örök darab a fürdőszobában! Reggelente használom, mikor nincs időm a masszírozós tömbjeikkel vacakolni, és olyan kis selymes lesz tőle a bőröm, hogy csak na, emellett halvány kakaós-jázminos illattal is eláraszt, de akinek száraz a bőre, annak nem fogja helyettesíteni a testápolót, nekem sem. Nyáron az ezer fokban a zuhanyozás után esetleg, de télen biztos nem. De nem is testápoló. :)
Mindenképpen újraveszem, ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 6.

Mindenképpen újraveszem, ha elfogy.

Emolliensek: Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Jasmine Absolute, Vetiveria Zizanoides Root Oil, Cinnamyl Alcohol, Benzyl Cinnamate, Linalool

Kaolin 0 0

vetiver gyökeréből kinyert illóolaj. A növény szárított rizómáiból (gyöktörzseiből) és gyökereiből vízgőz-desztillációval nyerik ki. Az illóolaj nyugtató, antimikrobiális és keringésfokozó hatásokkal bír, ezért elsősorban sebek és bőrbántalmak, izom- és ízületi fájdalmak kezelésére használják, de ellazulást és a stressz oldását elősegítő masszázsolajok és gyógyfürdők, illetve rovarriasztó szerek alkotórészeként is alkalmazzák.