Lush

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: browniee, Módosítva: 2020. július 2.

Ár:   2090 Ft
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Fürdőtermékek

"Amikor a békés alvás elérhetetlennek tűnik, ez az álomvilágba repítő habfürdő szeretetteljes öleléssel vár téged. Vegyél egy mély lélegzetet, merülj el egy forró fürdőben és hagyd, hogy a szorongásaid tovasodródjanak a levendula-, tonkabab- és ylang ylang-felhőkön! Lazíts, kapcsolj ki, morzsolj egy Sleepyt a fürdővizedbe és élvezd a gyönyörűséges buborékfelhőket! Puha, vigasztaló és megnyugtató. Már jönnek is az álommanók…"

• Az ellazító hatásáról híres levendulaolaj segíti lelassítani a gondolatok áramlását és elcsitítja az aggodalmakat.
  • A benzoégyanta melegséggel és lágy édességgel ruházza fel ezt az illatot.
  • A virágos ylang ylang-olaj segít jobb kedvre deríteni és csökkenteni a szorongást.

RCC

2021. május 30.

Az egyik kedvenc habfürdőm, nagyon finom az illata, egy ideig a bőrömön is megmarad, szerencsére eddig nem tapasztaltam hogy szárítani. 4-5 alkalomra elég, szép lilás a víz tőle és jól habzik, újravevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 30.

Andii017

2021. május 20.

Nagyon kellemes levendula illata van, ami nekem nagyon tetszik. Viszont kicsit csalódott vagyok, mert sokkal több habra vártam, ezért kap 4 csillagot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 20.

pont

2021. február 17.

brutál habot csinál, kellemes az illata és szép lila lesz tőle a víz. több alkalomra is elég, szóval így leosztva árban sem olyan vészes.
nekem tetszik, igazából pont azt hozza, amit egy ilyen terméktől várna az ember.

update: sajnos észrevettem, hogy azért engem eléggé ki tud szárítani, húzódik, feszül utána a bőröm, így egy csillagot le kell vonnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 17.

Lina14

2021. január 4.

Gyönyörű lila a víz tőle, finom virágos illata van, mondjuk nekem nem annyira levendulás az illata mint gondoltam, de lehet benne érezni.
3 fürdéshez is elég, teljesen megéri az árát

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 4.

3 fürdéshez is elég, teljesen megéri az árát

esztifarkas

2020. november 23.

Nagyon kellemes az illata, a levendula erősen kiérződik belőle, kissé csillogós lesz tőle a fürdőviz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 23.

Emulgeálószerek: Sodium Laureth Sulfate
Fényvédők: Titanium Dioxide
Tisztítószerek: Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Betaine
Illatanyagok: Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil, Dipteryx Odorata Bean Extract, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Benzyl Benzoate, Coumarin, Linalool, Parfum/Fragrance
Színezékek: Ultramarines, Red 27 / CI 45410, CI 45410, Red 33 Lake / CI 17200, CI 42090, CI 42090, Red 21 / CI 45380

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Színezék. Lilás piros.