Lush

Ár:   1890 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tiinanemeth, Módosítva: 2019. június 5.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Szappanok

"Ha egy kissé bágyadtnak érzed magad, pattanj fel egy levendulás felhőre és szállj el Álomországba. A szappan zabtejes bázisa gyengéden krémes habot képez, a kaolingyanta pedig tisztítja és radírozza a bőrt. A Sleepy szappan levendulás-tonkás altatódalokat dúdol a füledbe, hogy könnyebb legyen az elalvás. A varázslatos ylang ylang olaj hangulatjavító és feszültségoldó hatású, ráadásul tonizálja a bőrt. Minden egyes szappant kézzel öntöttünk formába, ezért mindegyik márványos felhőcske teljesen egyedi."

HontiAgi

2020. március 3.

Az illata fantasztikus, színre-formára cuki, nekem az is tetszik hogy fixen ugyanazt a méretet kapjuk, állagra nagyon jó krémes, nincs benne SLS, így nem is habzik, DE: gyorsabban fogy, mint a többi Lush és egyéb szappan amit eddig használtam, másrészt mivel félbevágtam és most kezdtem meg a második felet, rájöttem hogy a legfelső rétegében lehet valami, ami miatt rögtön lemosás után még vizesen borzasztóan húzódik a bőröm - legalábbis olyan érzésem van mintha valaki egyenként húzná a szőrszálaimat a karomon (nem szárít, félre ne értsetek, ez valami más szerintem). Törülközés után már elmúlik és ha elhasználtuk a felső pár millimétert elő se jön többet, de ez így is pont elég ok arra, hogy ne akarjak lehorgonyozni nála. Kipróbálni jó volt, az illata miatt lehet, hogy még lesz olyan hogy elcsábulok rá, de ahhoz el kell felejtenem a fentebb részletezett mellékhatást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

domanybeatrix

2020. január 24.

Még az ősszel jártunk az egyik üzletben. Több szappan volt a listán, amit meg akartam szagolni, de aztán a legtöbb nem tetszett egyikünknek sem. Ez volt az, ami mindkettőnknek tetszett.
Kellemes élmény volt vele fürdeni, tényleg selymes habja van. Néha úgy éreztem, picit szárít, de nem vészes, meg engem nem zavart. Tetszik a levendulás illata, ami tényleg nem erős.
Azt én is megfigyeltem, hogy nagyon gyorsan elfogyott, ezért szerintem nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 24.

DorothyHK

2020. január 23.

Ez a szappan számomra egyenlő az instant luxus kényeztetés fogalmával. Nagyon kellemes levendulás illata van (nem, nem kell megijedni, nem egy levendulás illóolaj erősségű termékről van szó).
Megvásárlásakor megszimatoltam a tusfürdőjét is és arra jutottam hogy a szappan illata sokkal kellemesebb, kevésbé gejl.
Nagyon jól habzik és fürdés után is jól érezhető az illata a bőrömön. Sajnos elég gyorsan fogy minden napos használat mellett - kb 2-3 hétig elég. Ennek ellenére biztosan újra fogom vásárolni mert egy álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 23.

nagyerika28

2019. november 4.

Most fogyott el sajnos, egyszerűen imádtam. Selymes-olajos habja van, az illata pedig mesés. Élmény volt vele mindennap a fürdés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

barbusus93

2019. október 5.

A deep sleep fürdőzselé alternatívájaként vettem meg. Szerettem, mert jól hidratálta a bőröm, kellemes az illata. Bár nekem 2 hétig tartott ki, ami az árához képest elég nagy pénz kidobás, ráadásul én szappan tartóban tartottam és másnap mikor használtam a tartó alján a szappan egy része folyékony formájú lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 5.

edinalencses

2019. augusztus 16.

Általában nem vagyok innovátor és a polcokon a legjobbra értékelt szappanokat szagolgattam meg először. Azonban egyik se volt az én illatom, túl mézes, túl műanyag illatokat éreztem. Aztán ez a kezembe akadt és azóta imádom😍 remélem többen felfigyelnek erre a nyugtató illatra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

tiinanemeth

2019. június 7.

Imádom az illatát, a színét és a kinézetét. Nekem nem szárítja a bőröm sem, így nagyon szeretem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 7.

Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin

Kaolin 0 0