Lush

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   95 g; 215 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft
Kiszerelés:   95 g; 215 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Olyan békésen fogsz aludni éjjel, mint egy kisangyal, ha ezt az álomtestápolót használod, mely zabpehelyfőzettel, nyugtató levendulavirággal és vigasztalóan édes illatú tonka abszolúttal készült. A gazdag, malátás-virágos illatkompozíció az ínyenc bonbonok és a tejszínhabbal megkoronázott forró italok hangulatát idézi, míg a krémes fair trade, bio kakaóvaj és a finom levendulavíz hűsíti és táplálja a bőrt. Burkolózz be ebbe a csodás élménybe, majd bújj bele egy puha pizsibe, és máris megteremtetted a magad barátságos kis kuckóját a téli éjszakában."

lushaholic

2020. június 1.

Kedvenc lush testápolóm/kézápolóm. Nem lehet leírni ezt a fajta levendulaillatot, annyira nem szokványos, kicsit olyan fehércsokis-beütése is van szerintem :) Hatásában szuper, nagyon jól hidratál, télen mindenképp beszerzendő kellék, nyáron, ha alapból nem száradós a bőröd, akkor szerintem sok lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 1.

tamarakr

2020. április 15.

Ajandekba kaptam eloszor es azota odavagyok erte. Az illataert szinten, az is egy csoda. Gyorsan beszivodik, nem hagy zsiros erzetet maga utan es jol is hidratal. Anyukamat is megleptem ezzel a testapoloval, o is nagyon elegedett es meg arckremnek is bevalt neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

babolka

2020. március 6.

Kellemes az illata és gyorsan beszívódik. Érzékeny bőrre szerintem tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 6.

Kellemes az illata és gyorsan beszívódik. Érzékeny bőrre szerintem tökéletes

Petyuska

2020. január 20.

Nagyon nagy kedvencem. Télen leginkább a kezemet és a bokámat szoktam vele kencézni, imádom az illatát, kellemes érzés a bőrömnek, nagyon finom levendula illat leng körül ha használom. Nem egy habkönnyű krém, aki arra számít, csalódni fog, inkább testvaj jellege van. Nálam elég lassan fogy, így elég kiadós a kis tégely.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Nabi

2019. december 3.

Érdekes hogy ennyire tetszik mindenkinek az illata, én kicsit belerondítok az összképbe mivel számomra egyszerűen fullasztó volt. Annyira erős hogy engem a rosszullét kerülgetett akárhányszor használtam.Végülis ja, jól be lehet tőle aludni, mivel alig kap az ember levegőt. Ráadásul nagyon sokáig megmarad a bőrön, a szobában. Ajándékba kaptam, magamtól soha nem vettem volna meg és csak azért használtam el mert ajándék volt és bűntudatom lett volna kidobni vagy oda adni másnak. A bőröm is fuldoklott tőle, hiába kentem keveset alig akart beszívódni, izzadt alatta a bőröm. Úgy tűnik ez valahogy nagyon nem nekem való termék. Bár hogy valami jót is mondjak nagyon érzékeny bőröm van és irritálni nem irritált, nem okozott problémát csak kellemetlen volt minden szempontból a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon finom selymes lesz tőle a bőröm, az illata pedig csodás. Tényleg segít az elalvásban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Closet

2019. november 6.

Valaha volt legjobb testápolóm. Remek az illata, kellemes a színe, és nem utolsó sorban a hatása is csodás. Nekem sokáig kitart, ár érték arányban ezért a hatásért nekem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Mancsusz

2019. szeptember 6.

2019 április: A tusfürdőjével együtt használom, így először is beilleszteném azt, amit oda írtam, mert itt is abszolút igaz -> Nagyon tetszett a név és a leírása, illetve a benne található alkotó elemek, ezért vettem meg. Nekem ez az illat először nagyon erős volt, nem tetszett. A hatása viszont nagyon, így tovább próbálkoztam vele és megtetszett. Borzasztó hisztis a bőröm, alig visel el valamit, de ez egyáltalán nem bántja, hanem kész megváltás neki. Tényleg sokkal jobban alszom, vagy éppen sokkal nyugodtabban kezdem a reggelt. -> Ezt a leírást kiegészíteném azzal, hogy nagyon jól hidratál (a fél drogéráit végigpróbáltam már és minden gyorsan a kukában landolt). Nem ragadós és gyorsan beszívódik aminek nagyon örülök, mert egy sietős reggelen is tudom használni. Jelenleg ez a testápoló tetszik a legjobban minden eddigi próbálthoz képest. Kis kiszerelést kezdtem el használni, ha a végégre érek mindenképp frissítem a véleményem. Amit jelenleg tudok mondani, hogy nagyon szeretem, rögtön látható eredményt biztosított, így mindenképp ajánlom!

2019 szeptember: minden stimmel amit leírtam. Számomra multifunkciós: arca, kézre és testre is ezt használom, semmi mást. Nappal csak akkor kenek egy pöttyöt az arcomra ha alkoholos alapozót használok. Már félúton járok a nagy tégelyes kiszereléssel, igazán boldog vagyok, hogy ilyen tökéletes terméket találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Az illata miatt vettem meg, mivel ez az egyik kedvenc lush illatom. A felszivodasa kisse lassu, kicsit ragacsos erzetet hagy, de ez eltunik olyan 10-15 perc utan. Jol hidratal, sokaig megmarad az illata es keves eleg belole. Azert kap csak 4 csillagot, mert varni kell a beszivodasra, igy ha sietek, eselyem sincs hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

vomitmyheart

2019. július 1.

Elsősorban az illata miatt vettem meg, az verhetetlen.
Testápolóként nem a kedvencem, eleinte nehezen szívódott be, aztán rájöttem, hogy azért, mert nagyon kevés is elég belőle (ez ahogy észrevettem sok lush termékre igaz, például a tusfürdőkre is)
Öt csillagot kell neki adnom, mert annyira kellemes ebben az illatfelhőben elaludni és egyszerűen szükségem van arra, hogy legyen egy ilyen az éjjeli szekrényemen, de ha reálisan nézem a dolgokat biztos nem ehhez a testápolóhoz nyúlnék, ha intenzív hidratálásra vágyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

Elsősorban az illata miatt vettem meg, az verhetetlen.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.