Lush

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   95 g; 215 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft
Kiszerelés:   95 g; 215 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Olyan békésen fogsz aludni éjjel, mint egy kisangyal, ha ezt az álomtestápolót használod, mely zabpehelyfőzettel, nyugtató levendulavirággal és vigasztalóan édes illatú tonka abszolúttal készült. A gazdag, malátás-virágos illatkompozíció az ínyenc bonbonok és a tejszínhabbal megkoronázott forró italok hangulatát idézi, míg a krémes fair trade, bio kakaóvaj és a finom levendulavíz hűsíti és táplálja a bőrt. Burkolózz be ebbe a csodás élménybe, majd bújj bele egy puha pizsibe, és máris megteremtetted a magad barátságos kis kuckóját a téli éjszakában."

Tutuj

2021. május 6.

1 hete használom, kifejezetten azért rendeltem meg mert nehezen alszom el és nagyon éberen...Nem hittem volna de segített ellazulni és jól aludtam(persze még tesztelem)
Nagyon tetszik az állaga, szerintem nem annyira sűrű, volt ennél ezerszer zsírosabb krém is a kezemben.
Pont jól kenhető állagú, nem folyós, nem is hagy zsíros filmréteget hálisten...
Hamar felszívódik de nekem száraz a bőröm.
Illata natúr levendulás, hangyányi édességgel, nagyon finom, de akit "fojtogat" az használhatja felesben egy illatmentes testápolóval is.
Külön plusz, hogy nincs benne "piros pontos"összetevő. Kisgyerekes anyukáknak ajánlom, talán nem csak mi de a gyermekünk is jobban elalszik majd ha ilyen illatú karokkal öleljük :)
Max az zavar picit, hogy tégelyes így nem olyan komfortos belenyúlkáni de ezért nem vonok le pontot, mert a termék maga szuperjó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Pont jól kenhető állagú, nem folyós, nem is hagy zsíros filmréteget hálisten...
Hamar felszívódik de nekem száraz a bőröm.

skincarebyd

2021. április 28.

Ha van jó illat.. na, akkor ez az! Valami elképesztő, nagyon sűrű állagú, tökéletes hidratáló testápoló. Sok-sok dobozzal elhasználtam már, nem lehet megunni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 28.

kovacsanett43

2021. március 19.

Hogy én ezt mennyire szeretem! Ezért az illatért még azt is megbocsátom, hogy elég nehezen szívódik fel. Cserébe viszont szuperül hidratál. Nagyon sokáig érezni a bőrön és a ruhán is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

kannus

2021. március 19.

Bár testápoló, de inkább kézkrémnek használom este elalvás előtt (egész testre egyrészt nem lenne gazdaságos, másrészt a tömény illata nagyobb mennyiségben biztosan fullasztó lenne). Nagyon érdekes illat kombináció (levendula-tonka), de nekem bejön. Ár érték arányban azt kell mondjam kicsit túlárazott (mint kb. minden LUSH termék) így egy csillagot levonok. Ami viszont egyértelmű plusz pont az az hogy CRUELTY FREE, illetve a tégely újrahasznosítós/visszaváltós rendszerük is nagyon szimpatikus! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 19.

KovTekla

2021. március 18.

minőségi krém, nekem a börőm pillanatok alatt beszívja a többi márkás krémet, ha maszíroznék is, ez az egyetlen krém, amibe nem kell 3x belenyúlni! Az illata nyugtató, és ha nem is a krém miatt, de már csak a tudat miatt is, hogy sleepy kollekció, azt érzed jobban alszol..placebo hatás taláán:) szerintem nagyon jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 18.

SzBarbara

2021. február 16.

Az az illat...hmmmmmm... nem lehet szavakba foglalni, hogy mennyire finom levendulás-tonkababos édes illatta van. Aki szereti az édes süteményekre emlékeztető illatokat az imádni fogja. Emellett gyönyörűen teszi a dolgát: ápol, hidratál és este garantáltan álomba ringat. Még a párom is imádja, amikor bekenem vele magam ágybabújás előtt, azt mondja őt is "megnyugtatja" az illata, és szereti érezni, ahogy a szobát körbe lengi. Viszont véleményem szerint a süteményes tömény illata és erős hidratáló hatása miatt ez egy bekuckozós időkre való testápoló, azaz ősztől tél végéig ajánlanám, hideg időkre, amikor a bőrnek extra ápolás szükséges és jól esik nap végén egy intenzívebb cukrász illatvilág :) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

cranberrriez

2021. február 4.

Ez teszi fel az i-re pontot, ha egy kényeztető fürdőből bújsz az ágyba este. Az éjjeli szekrényemen "csücsül", olykor csak kézkrémként használom, de már ettől királynőnek érzem magam. Nagyon finom az illata, és például a Once Up On A Time LUSH testápolóhoz hasonlítva könnyedebb az állaga. Igazán kevés is elég belőle, inkább különleges napokon szeretem magamat megjutalmazni vele. Az illatára annyira rákattantam, hogy szeretném beszerezni az azonos nevű tusfürdőt is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 4.

Heidi13

2021. január 20.

Már már mámorítóan édes.Nem jó viselet a bőrön.Elhasználom,ha már ennyi pénzt kiadtam rá, de biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

takacszsofi70

2020. november 26.

Kellemes nyugtató az illata, esténként nagyon szeretem ezt használni lefekvés előtt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. november 26.

Pajzs

2020. október 1.

Alkalmanként jólesik egy-egy fürdőbomba vagy habfürdő a Lushból, és az utóbbiak például több fürdésre is elegendők, valamint a parfümjeiket is szívesen fedezem fel, de a testápolási termékeik számomra hagynak kivetnivalót maguk után (a Karma testápoló pl. bejött, de azt sem vettem újra, de a Scrubee-t szeretem), az arcápoláshoz való dolgok között pedig nem szoktam válogatni. Ehhez tavaly télen jutottam hozzá egy kis karácsonyi csomagban, és a téli időszakban használtam el. Az illata finom levendulás-zabtejes, a pizsamán tartósan megmaradt lágyabb formában, jó volt szagolgatni. Maga a krém testesebb, de könnyen kenhető. Zsíros érzetet hagy maga után, amit még nem is bánnék annyira, mert kakaóvajjal is kenegetem magam néhanapján, azzal megszoktam, hogy valami lassan szívódik fel, ezzel viszont azt érzem, hogy nagyrészét lemosom a másnapi fürdésnél/ zuhanyzásnál, és addig is befülled alatta a bőröm. Nem irritált, csak kényelmetlen volt. Végül a talpamra és kezemre használtam el, lefekvés előtt kenegettem el, úgy éreztem, ezeket szépen hidratálta, és így használva a csúszós zsírossága sem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 1.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.