Lush

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   95 g; 215 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Széncinke, Módosítva: 2018. január 24.

Ár:   2750 Ft; 5490 Ft
Kiszerelés:   95 g; 215 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolók

"Olyan békésen fogsz aludni éjjel, mint egy kisangyal, ha ezt az álomtestápolót használod, mely zabpehelyfőzettel, nyugtató levendulavirággal és vigasztalóan édes illatú tonka abszolúttal készült. A gazdag, malátás-virágos illatkompozíció az ínyenc bonbonok és a tejszínhabbal megkoronázott forró italok hangulatát idézi, míg a krémes fair trade, bio kakaóvaj és a finom levendulavíz hűsíti és táplálja a bőrt. Burkolózz be ebbe a csodás élménybe, majd bújj bele egy puha pizsibe, és máris megteremtetted a magad barátságos kis kuckóját a téli éjszakában."

Nabi

2019. december 3.

Érdekes hogy ennyire tetszik mindenkinek az illata, én kicsit belerondítok az összképbe mivel számomra egyszerűen fullasztó volt. Annyira erős hogy engem a rosszullét kerülgetett akárhányszor használtam.Végülis ja, jól be lehet tőle aludni, mivel alig kap az ember levegőt. Ráadásul nagyon sokáig megmarad a bőrön, a szobában. Ajándékba kaptam, magamtól soha nem vettem volna meg és csak azért használtam el mert ajándék volt és bűntudatom lett volna kidobni vagy oda adni másnak. A bőröm is fuldoklott tőle, hiába kentem keveset alig akart beszívódni, izzadt alatta a bőröm. Úgy tűnik ez valahogy nagyon nem nekem való termék. Bár hogy valami jót is mondjak nagyon érzékeny bőröm van és irritálni nem irritált, nem okozott problémát csak kellemetlen volt minden szempontból a használata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 3.

Marcipancica

2019. november 30.

Nagyon finom selymes lesz tőle a bőröm, az illata pedig csodás. Tényleg segít az elalvásban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Closet

2019. november 6.

Valaha volt legjobb testápolóm. Remek az illata, kellemes a színe, és nem utolsó sorban a hatása is csodás. Nekem sokáig kitart, ár érték arányban ezért a hatásért nekem megfelelő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 6.

Mancsusz

2019. szeptember 6.

2019 április: A tusfürdőjével együtt használom, így először is beilleszteném azt, amit oda írtam, mert itt is abszolút igaz -> Nagyon tetszett a név és a leírása, illetve a benne található alkotó elemek, ezért vettem meg. Nekem ez az illat először nagyon erős volt, nem tetszett. A hatása viszont nagyon, így tovább próbálkoztam vele és megtetszett. Borzasztó hisztis a bőröm, alig visel el valamit, de ez egyáltalán nem bántja, hanem kész megváltás neki. Tényleg sokkal jobban alszom, vagy éppen sokkal nyugodtabban kezdem a reggelt. -> Ezt a leírást kiegészíteném azzal, hogy nagyon jól hidratál (a fél drogéráit végigpróbáltam már és minden gyorsan a kukában landolt). Nem ragadós és gyorsan beszívódik aminek nagyon örülök, mert egy sietős reggelen is tudom használni. Jelenleg ez a testápoló tetszik a legjobban minden eddigi próbálthoz képest. Kis kiszerelést kezdtem el használni, ha a végégre érek mindenképp frissítem a véleményem. Amit jelenleg tudok mondani, hogy nagyon szeretem, rögtön látható eredményt biztosított, így mindenképp ajánlom!

2019 szeptember: minden stimmel amit leírtam. Számomra multifunkciós: arca, kézre és testre is ezt használom, semmi mást. Nappal csak akkor kenek egy pöttyöt az arcomra ha alkoholos alapozót használok. Már félúton járok a nagy tégelyes kiszereléssel, igazán boldog vagyok, hogy ilyen tökéletes terméket találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

sixunderground

2019. augusztus 24.

Az illata miatt vettem meg, mivel ez az egyik kedvenc lush illatom. A felszivodasa kisse lassu, kicsit ragacsos erzetet hagy, de ez eltunik olyan 10-15 perc utan. Jol hidratal, sokaig megmarad az illata es keves eleg belole. Azert kap csak 4 csillagot, mert varni kell a beszivodasra, igy ha sietek, eselyem sincs hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 24.

vomitmyheart

2019. július 1.

Elsősorban az illata miatt vettem meg, az verhetetlen.
Testápolóként nem a kedvencem, eleinte nehezen szívódott be, aztán rájöttem, hogy azért, mert nagyon kevés is elég belőle (ez ahogy észrevettem sok lush termékre igaz, például a tusfürdőkre is)
Öt csillagot kell neki adnom, mert annyira kellemes ebben az illatfelhőben elaludni és egyszerűen szükségem van arra, hogy legyen egy ilyen az éjjeli szekrényemen, de ha reálisan nézem a dolgokat biztos nem ehhez a testápolóhoz nyúlnék, ha intenzív hidratálásra vágyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

Elsősorban az illata miatt vettem meg, az verhetetlen.

Lillus96

2019. június 15.

A Sleepy tusfürdő után szoktam használni esténként, ennek is nagyon finom, levendulás-édes illata van. Az állaga is csodás, és puha bőrt eredményez. Az egész testem viszont én sem szoktam vele bekenni, én is inkább csak dekoltázsra, nyakra, kezeimre használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 15.

KataMayaNagy

2019. május 26.

A tusfürdőjét is imádom, de egy nehezebb nap után nagyon jól esik a levendulás testápolóval 'lefeküdni'. Könnyen beszívja magát, másnap puha illatos bőrrel, kipihenten ébredek. Mindig tartani fogok otthon egy tégellyel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

MrHannaBela

2019. április 3.

Fantasztikus ,anyukámnak vettem és teljesen oda és vissza van érte. Szuper az állaga és az illata is nagyon különleges, nem az a tipikus erős nénis levendula. Azóta is keresek neki valami hasonlót de nincs ehhez fogható :) Természetesen nem hátrány az összetevő lista .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

BViki22

2019. március 20.

Kedvenc testápolóm! Imádom a levendulát, szóval már egyébként is nyert ügye volt, de nem tudok betelni vele. Álmosságot nem érzek tőle, úgyhogy napközben bármikor magamra szoktam kenni. Nekem a legkisebb kiszerelés van, és már az is jó pár hónapja, persze részben azért is, mert nem használom teljes testre. De legalább ez is bizonyítja, hogy nem fogy el túl hamar.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

Gyulladáscsökkentők: Avena Sativa (Oat) Meal Extract
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Glycerin

Közönséges zab kivonat. Nyugtató, gyulladáscsökkentő összetevőként használt a kozmetikumokban.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Nem szabványos INCI név. Jelentése: csillámpor.

További info a LUSH oldalán.