Lush

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   110 g, 260 g, 520 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: mafalda, az összetevőket feltöltötte: xMirax, Módosítva: 2021. június 29.

Ár:   2290 Ft, 4550 Ft, 7490 Ft
Kiszerelés:   110 g, 260 g, 520 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

"Mosd le a hosszú, nehéz nap porát bőrlágyító zabtejjel és karragénkivonattal. Ha nehezedre esik az elalvás, a bárányok elszaladnak, az édes álmok pedig távoli vágyak csupán, zuhanyozz megnyugtató levendulaforrázattal és levendulaolajjal. Az ylang ylang-olaj elmossa a gondot és könnyű álmot ígér - vagy segít nyugodtan kezdeni a napot."

nikiiabel

2021. április 13.

Karácsonyra kaptam ajándékba. Féltem mert én nem nagyon szeretem a levendula illatú dolgokat.

De nagyon kellemeset csalódtam.
Nagyon tetszik az illata. Már előttem is említették hogy “jutalom” tusfürdőként használják, én is így vagyok vele, főleg hogyha egy nagyon stresszes napom volt. Nagyon jól esik utána ezzel megfürödni.
Kevés is elég belőle. Biztos hogyha elfogy venni fogok egy másikat belőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

De nagyon kellemeset csalódtam.
Kevés is elég belőle. Biztos hogyha elfogy venni fogok egy másikat belőle.

mosolypotty

2021. február 21.

Fantasztikus illata van! Az állaga is szuper sűrű és krémes. A férjem és a gyerekeim is rá vannak kattanva, így folyton el kell rejtenem, hogy maradjon nekem is! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 21.

Colette221

2021. február 13.

Isteni illata van, az ára miatt spórolok vele. Ez a "jutalom" tusfürdőm edzés után. Nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 13.

BogiJuhasz

2020. december 28.

Egyszerűen szerelmes vagyok ebbe az illatba, nagyon el lett találva. Nem szárítja az érzékeny bőrömet, sokáig érződik az illat a bőrön is és esküszöm körbelengi az egész lakást. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

Bubucim

2020. december 26.

Nekem nagyon bejött Lushéktól ez a Sleepy vonal. :) Pár éve használtam a testápolót, amit már többször is újrarendeltem. Szemezgettem már egy ideje a tusfürdővel is. Ősszel végre beszereztem. Tényleg nagyon keves kell belőle, töredéke, mint bármelyik tusiból. Kellemes, nyugtató illata van, ami a mozgamlmas napok után, esténként nagyon jól ellazít. Nem szárít, az illata sokáig megmarad a bőrön. Nekem kifejezetten egy aromaterápia. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 26.

Andii017

2020. december 14.

Nagyon imádom ezt a tusfürdőt. A legkedvencebb Lush illatok egyike. Először kicsit fura volt az állaga, mert a drogériás tusfürdőkhöz képest kicsit más, de nem rossz értelemben. Nem szárítja ki a bőrömet és még tusolás után is hosszú ideig érződik az isteni illat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

Pajzs

2020. december 11.

Isteni, levendulás-zabos illatú tusfürdő. Megfelelően tisztít, krémes állagú, ebből kifolyólag nem habzik túlságosan, de könnyű eloszlatni. Zuhanyzás közben selymes érzetet kelt. Kis, dobozos mintát kaptam belőle, de mivel kevés is elég belőle, bőven elég volt több alkalomra is. Engem nem szárított, vígan elvoltam testápoló nélkül is a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Petyuska

2020. január 20.

Nagyon szeretem, mint mindent ebbe a Twighlight termékcsaládból. Nagyon sokáig elég nekem, egy nyomás bőven elég egy pancsolásra. :) Kicsit lila lesz a kád tőle, de nem kell megijedni. Szinte minden tusfürdő szárítja a bőrömet, de ez nem, nem is irritál, és finom illatú lesz a bőröm tőle. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 20.

TheTrinity

2019. október 2.

Illata nagyon finom, nyugtatóan levendulás. Az egyik kedven tusfürdőm a Lushtól!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 2.

barbusus93

2019. július 5.

Egyszerűen imádom. Most vettem meg a nagyobb kiszerelést, annyira megtetszett. Sajnos néha nehezen alszom el és mindig kerestem egy olyan terméket, ami segít álomra hajtani a fejem. Amióta használom a tusfürdőt + a twilight testpermetet, tökéletesen alszok. Ráadásul az érzékeny bőröm is imádja, nem szárít, jól habzik, na és a színe, szerelem első látásra :D Az árát kicsit sokallom, de szerencsére sokáig kitart, bőven elég egy kis adag a tusoláshoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 5.

Zabtej. A zabtej alapja az abrakzab, mely a legnagyobb fehérjetartalmú gabonaféle, ami igen gazdag telítetlen zsírsavakban, és ásványisó tartalma is magas. Paula Begon szerint az összetevőnek gyulladáscsökkentő hatása is van. Az összetevő tartalmaz glutént. További információ --->

További info az összetevőről a KM-blogon >>

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.