Lush

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: menczobeata, Módosítva: 2018. május 10.

Lelőhely:   Lush márkaboltok, online

"A Smugglers Soul mély, veszélyes és mámorító – utazz vele a szantálfa gyökeréig, és hagyd, hogy megbűvölje a szíved. A szantálfaolaj és a vetiver meleg, fás aromája a legsötétebb hangulaton is képes segíteni."

mona82

2018. szeptember 3.

Teljesen véletlenül próbáltam ki ezt az illatot, másik fürdőlap helyett ő volt a csomagban, de nem bántam mert ami szantál az csak finom lehet :) Finom tisztaság illat, rajtam nem veszélyes és mámorító, inkább biztonságot adó, mély, puha illat, amolyan most jöttem a zuhany alól érzés. Férfiakon is simán el tudom képzelni, szerintem nem lehet vele mellélőni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

Emolliensek: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Parfum / Fragrance, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene, Linalool, Aniba Rosaeodora (Rosewood) Oil, Santalum Austrocaledonicum (Sandalwood) Wood Oil, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citral, Coumarin, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol
Színezékek: CI 47005, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.