Lush

Ár:   1595 Ft és 2995 Ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   100 g és 250 g   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: biusjj, az összetevőket feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2017. április 19.

Ár:   1595 Ft és 2995 Ft
Kiszerelés:   100 g és 250 g
Lelőhely:   Lush márkaboltok, online
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

"Élvezd a bűbájos, cukorkaillatú karnevált, és rendezz bulit a bőrödnek! Csak a zuhany alá kell belépned, hogy úgy érezd, egy édes és rózsaszín csodavilágba csöppentél. Gyengéden masszírozd be bőrödbe a gazdag, sűrű, vajas kondicionálót, és emelkedj egyre feljebb a szacharin mesebeli édességének óriáskerekén. A bio kakaóvaj, az avokádó és a mangó keveréke pompásan hidratálja és lágyítja a bőröd. Végül öblítsd le a kondicionálót, és felfrissülve, megújulva, illatosan térj vissza a varázskirándulásról."

Eszti12

2021. január 16.

Nagyon vidám, kellemes ràgós-cukorkás illata van. Alapvetően tipikus Lush testkondícionáló, viszont a hidratáló hatásával nem vagyok megelégedve. Szezonàlisan, kis újdonságnak tökéletes, viszont a Ro’s Argan szàmomra sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 16.

emeseee6

2020. december 30.

Jó kis cucc,NAGYON hidratál,úgyhogy csak a kimondottan száraz helyeken használom,máshova sok lenne. Így sokáig ki is tart,pedig nem kimondottan spórolok vele. Illata csodálatos. Évente 1-2x, amíg szezonja van simán megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 30.

seen

2020. december 18.

Az illatat szeretem, viszont nem tartos es rajtam ragad, oblités ide vagy oda. Labszaron oke, de mondjuk a nyakamon kibirhatatlan. Megvettem a body spray verziot, hat azzal jobban jartam...1 fujas es minden illatos 1 napig..ez max 1-2ora rajtam.Ár/érték arány így botrany, csak az illat ami wow -cukorka.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 18.

Bettina1984

2020. október 23.

Azonos tusfürdőjével használom, így hosszabban illatozom.
Nem hidratál jobban, így, ha száraz a bőröd, max csak a hosszantartó illat miatt lesz a jóbarátod.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. október 23.

Azonos tusfürdőjével használom, így hosszabban illatozom.

csill87

2019. január 13.

Ud.: Oké, teljesen rászoktam és már most félek, hogy mi lesz ha elfogy. Először is: elképesztően kényelmes ezt használni. Fürdés végén leitatom magamról a vizet, felkenem ezt a cuccot, amiből amúgy meglepően kevés is elég, majd megvárom míg beszívódik. Ez nem sok, nekem szerintem 1-2 perc is elég, majd átöblítem a bőröm vízzel, de nem áztatom magam benne, csak éppen hogy. Mikor kiszállok akkor pedig nagyon óvatosan leitatom a bőröm. És már mehetek is öltözni. Az egész szerintem 5 perc alatt megvan és illatos és szép, hidratált a bőröm. Jövőre megveszem a nagyobb kiszerelést az tuti, ha ez elfogy akkor pedig sírni fogok.

Tömény édes rágógumi illat. Igazi luxus érzés használni mégis. Rendeltetésszerűen, zuhanyzás közbeni testápolóként használva sokkal jobban tetszik, csak bekenem vele magam, várok pár pillanatot, majd leöblítem és és törölközővel csak leitatom a vizet magamról. Egyébként nem kell túl sokat, mert olyan viaszos réteggel vonja be a bőröm, így szinte lepereg rólam. Ami miatt megkapja az öt csillagot az az, hogy valóban puha és hidratált lett tőle a bőröm, ami nincs túlzottan oda a télért, néhol nagyon száraz volt, de ez most tényleg nagyon klassz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 13.

ivysaurus

2018. november 25.

Alig vártam, hogy eljöjjön a Lush karácsonyi kollekciója és újra megvehessem ezt a terméket. Egyszerűen imádom az illatát és kevés is elég belőle, puhává teszi a bőrömet. Bárcsak egész évben megvásárolható lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 25.

drz400

2018. október 24.

Imádom az illatát. Szereti a bőröm, nincs bajom vele, de nem egy extra krém. Alapvetően nem is használtam testre krémet, csak télen immel ámmal. De mivel Snow Fairy és megőrülök az illatáért ezért nekem ez A krém és mostmár szinte minden nap használom. Nekem egyáltalán nem volt ragacsos, elkentem, beitta a bőröm, ennyi (ellentétben mondjuk a charity pottal amit még jóideig érzek a bőrömön, ám az jobban táplálja is, csak ne a reggeli készülődés gatyahúzkodás meg ilyenek előtt kenjem fel). Miközben írom ezt a véleményt nézve Ti mit írtatok realizáltam, hogy én se leöblítve használtam. Őszintén megmondom nem is értettem mit beszélt a címke az "így használd" résznél, azt hittem csak poén, hogy "öblítsd le és térj vissza a földre" (kínos), (lényegtelen). Majd kipróbálom talán úgy is de sajnálom lemosni :D Főleg, hogy nekem tényleg szinte rögtön beissza a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 24.

mafalda

2018. augusztus 18.

A leírás szerint használva nekem nem jön be, nem szeretem sőt egyenesen utálom az olajos tusfürdőket, és ez hasonló élményt nyújt, ráadásul a törölközőm sem díjazza...A használata után iszonyat viszketett a bőröm az egész testemen.😥 Sima krémként használva nem irritált, úgy elhasználgatom a tusijával, az illata egy álom!🧚‍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

thegirlwiththemostcake

2018. március 25.

Hihetetlen eros az illata es szeditoen edes, de tetszik. Tulajdonkeppen epp ez a lenyege. Ami mar kevesbe jott be nekem, hogy egy szamomra kifejezetten kenyelmetlen, zsiros, ragacsos erzest hagy maga utan, ennek ellenere viszont nem erzem, hogy hidratalna... masnap estere ugyanolyan szaraz a borom, mint elotte volt. Az illata miatt kap nehany csillagot, mert az tenyleg egy elmeny, de egyebkent szerintem nem eri meg sajnos :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

vvivien

2018. február 28.

Karácsony után a leárazáson vettem fél áron. Az illata nekem nagyon tetszik, az állaga elég sűrű és remekül hidratál. Az illata sokáig érződik a bőrön, gyönyörűek benne a kék csillámok kár hogy csak a tetején vannak. Az eredeti árát kicsit sokkalom de fél áron nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 28.

Antioxidánsok: Prunus Cerasus Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Butter

Avokádóvaj, melyet az avokádó húsából készítenek. Az avokádóolajhoz képest elég kevés információ van az avokádóvajról, de a Lush honlap szerint egy kiváló hidratáló és emollient anyag, mely könnyen olvad, hidratálja és simává teszi a bőrt.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.